• Moje online platba z neznámého důvodu neproběhla. Po zrušení objednávky ze strany prodejce jsem chtěla ihned objednat a zaplatit znovu. Bohužel parfém byl "najednou" dražší o 888,--Kč. To není moc fér...

Vážená paní Pavlo,

děkujeme za Vaše hodnocení. Ceny, které uvádíme na našich webových stránkách, se mění v závislosti na cenách našich dodavatelů a následných akcí na dané produkty.

V případě dalších dotazů, kontaktujte náš zákaznický servis: E-mail: [email protected], Telefon: +420 491 204 251.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Doručili jiné zboží než jsem si objednal.

Vážený pane Luďane,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi se omlouváme, pokud Vám bylo doručeno chybné zboží. V tomto případě kontaktujte náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], telefon: +420 491 204 251, kde vše bude vyřešeno k Vaší spokojenosti.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• Dobrý den, na balíčku byla uvedena špatná adresa příjemce.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud je s doručováním balíčku cokoliv v nepořádku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], Telefon: +420 491 204 251.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Prodávají prošlé zboží. Na veřejně dostupném portálu si můžete ověřit čerstvost. Žluklý a zapáchající výrobek. Tomuto eshopu se vyhňete obloukem.

Vážená paní Barboro,

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud se Vám zdá zboží jakkoliv v nepořádku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], Telefon: + 420 491 204 256, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Zboží nedorazilo, co se stalo se zbožím nevím, neodpověděli

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi se omlouváme za prodlení při doručování zásilky. Dle systému byla objednávka doručena, tedy věříme, že je nakonec vše v pořádku.

V případě dalších dotazů kontaktujte náš zákaznický servis: E-mail: [email protected], Telefon: +420 491 204 251.

• velmi dlouhé dodání

Vážená paní Victoria,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi se omlouváme za prodlení při doručování objednávky. Bohužel zde došlo k pochybení ze strany přepravní společnosti.

Super rychlost dofani

Zkušenost s obchodem velíce špatná a musím souhlasit se všemi negativními komentáři. Jednání je nepříjemné, arogantní, zákazník musí prokazovat, že obdržel nekvalitní zboží, musí bojovat o vrácení celé částky za zboží, a ještě doplácí na to, jak svým časem, tak i zaplacením dopravy za vrácení. Velíce nedoporučuji, a to celý řetězec El Nino, Kosmetika zdraví a Europarfémy.
    Moje objednávka obsahovala 7 položek, cena přes 7.000 Kč. Potom co jsem obdržela zásilku, zarazilo mě, že balení od stejné značky a stejné řády jsou v jiném designu. Začala jsem se zajímat o staří zboží. Následně jsem zjistila, že mi bylo dodané asi 3 roky staré zboží. Požádala jsem o výměnu nebo o bezplatné vrácení. Ani v jednom mi vyhoveno nebylo, obchod nijak nereagoval na opakované žádostí. Bylo mi sděleno, že mnou získané informace nejsou relevantní, ovšem žádné "relevantní" informace o původu zboží a jeho stáří obchodem poskytnuty nebyly. Nakonec jsem rozhodla vrátit celý nákup. Vše jsem pro jistotu detailně zdokumentovala a balíček odeslala. Asi po dvou týdnech mě kontaktoval obchod se seznamem vraceného zboží. Chyběli dvě položky. Upozornila jsem je na to, že obsah zásilky jsem řádně zdokumentovala. Následně mě kontaktovali s novým seznamem, kde chyběla jedná položka. Znovu jsem je požádala o kontrolu. Nakonec mi byla zaslána částka za všechny položky, kdy mi byla odečtena částka za dopravu zpět. S tímto přístupem nesouhlasím, opakovaně jsem to obchodu sdělovala, nicméně mi vyhoveno nebylo.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost, nicméně v případě odstoupení od smlouvy přes Zásilkovnu je vždy účtován poplatek za poštovné 50,-Kč. Co se týká samotného vrácení, tak Vám byla vrácena celá částka ponížená o tento poplatek.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Estée Lauder DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant 24H SPF15 dámský ochranný hydratační krém pro normální a smíšenou pleť 50 ml - pochybnost jestli jde o originál

Vážená paní Veroniko,

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Obchod odmitl vyhovet me zadosti nevkladat zadny papir s cenou do baliku, byl to darek posilan na adresu obdarovaneho. Musela jsem tedy objednavku zrusit a hledat jinde, diky tomu darek prisel dotycnemu pozde.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Do balíčku je vkládán expediční list, který bohužel nelze vyjmout, jedná se o automatický systém.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• Domnívám se, že parfém byl fake.

Vážený pane Romane,

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• Objednávku jsem zrušila, obdržela potvrzení o zrušení, ale i přesto mi byla doručena.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení. bohužel zde žádný požadavek na zrušení objednávky neevidujeme.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Maska na vlasy byla 2 roky stará, víčko silně poškrábáno a nejsem si jistá, zda jsem byla první, kdo ji otevřel. Paní Kristýna, která reklamace vyřizuje, arogantní, bez empatie a i přes upozornění, že vás nemá oslovovat křestním jménem, dál v tom pokračuje. Neslušné. Reklamace po urgenci byla vyřízena, hotovost vrácena.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste se s námi podělila o Vaši zkušenost. Přijměte naši omluvu za zaslání takto vadného kusu výrobku, zboží je zasíláno, tak jak jej obdržíme od našich dodavatelů.
    Velice nás mrzí, pokud jste byla s dobou vyřízení reklamace nespokojena, Vaše reklamace byla vyřízena v řádném termínu dle standardních postupů.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Došli mi jiné šampony než měli

Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho hodnocení. V případě, že jste obdržel chybné zboží, kontaktujte prosím neprodleně naše reklamační oddělení, kde bude vše prověřeno.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Objednal jsem si výrobek v provedení pro český trh (krabička a výrobek popsaný česky), tak jak to nabízíte na vašich stránkách a ne pro turecký, v Turecku vyrobený a s tureckým popisem.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí vaše nespokojenost. Pokud Vám bylo doručeno vadné zboží, můžete jej reklamovat dle našeho reklamačního řádu.
    Případně se můžete obrátit na naše reklamační oddělení: E-mail: [email protected], Telefon: + 420 491 204 256.

• rychlé doručení
    • neplatíte za vrácení zboží
    • nekontrolují co vám pošlou

Při objednávce jsem měla smůlu, byla mi poslána body mist PINK stará 3 roky a 1 měsíc, navíc již z ní bylo odstříknuto.
    Jelikož nevoní jak má, zaslala jsem zpět a byla mi vrácena celá platba.
    Raději koupím za vyšší cenu v zahraničí, kde většinou tuto značku kupuji.
    Objednávat vůně z českých eshopů se pro mě ukazuje jako nesprávná volba, objednala jsem z různých 2x a v obou případech vůně neodpovídaly.

Vážená zákaznice,

velice si vážíme Vašeho hodnocení.
    V případě dalších dotazů, kontaktujte naše reklamační oddělení.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Zboží bylo jiné, než objednane.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Dodano jine zbozi nez bylo uvedeno v eshopu, navic dodan nensi pocet a kratka expirace. Z me strany dva telefony a mail s fotkama a eshop nereaguje. Nedoporucuji po vsech strankach, nikdy vice.

Vážený Pavle,

velmi nás mrzí nespokojenost s nákupem na našich stránkách. Dle informací našeho reklamačního reklamačního oddělení bylo vše řádně prověřeno a nyní čekáme na Vaše vyjádření, jak si přejete při reklamaci dále postupovat.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

• levnější ceny než konkurence
    • Hodně mě mrzelo, že zboží je popsané polsky bez návodu na použití a vlastně nevím jaké dva krémy jsem si to koupila a do budoucna když se budu chtět podívat, tak není možnost. Nemyslím, si že je správné vytisknout nějaké obecné info k výrobkům na účtenku, kterou zahodíte, nebudu ji schvovávat rok než spotřebuji výrobky.
    • Druhá věc, že jsem omylem objednala menší množství sprchového gelu, bohužel cena byla 45 Kč a nedošlo mi, že by to mohlo být MINI BALENÍ.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí, pokud nákup na našich stránkách nenaplnil Vaše očekávání.

Kosmetika-zdraví.cz s.r.o.

Parfém byl nekvalitní, jsem přesvědčený, že se jednalo o padělek. Obchod to vysvětlil "zbožím podléhajícím zkáze při špatném skladování". Po vrácení zboží obchod vrátil peníze.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí, pokud Vám bylo zasláno takto vadné zboží. Věříme, že v budoucnu se nebude již nic podobného opakovat.