Velice kontaktní,dobre nápady,rychlá komunikace.Neni,co vytknout.Na jedničku.

Хороший магазин с большим выбором качественной продукции

Kvalitní zboží, rychlé dodání, dobrá komunikace.

• Rychlé vyřízení objednávky v tentýž den vyzvednutí
    • Skvělá a rychlá komunikace

• Prehledne, pekne a prakticke stranky, rady, popis produktu.
    • Je zde videt osobni pristup a nadseni.

Rychlé vyřízení. Perfektní kosmetika.

• rychlé doručení :)

Zbozi dodano rychle v dobrem stavu

Skvělá kosmetika

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc Vám děkujeme za parádní hodnocení a těší nás, že se k Vám naše kosmetika dostala vcuku letu. :) A věříme, že si s ní svou péči budete i nadále užívat. S pozdravem Váš tým KEEO

rychlé dodání, celková spokojenost

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Martino, děkujeme za Vaše 100% hodnocení. Věříme, že si péči s novou kosmetikou užíváte a přejeme Vám, ať Vaše pleť pořád září radostí. :) S pozdravem Váš tým KEEO

• rychlé doručení
    • hezké balení
    • příjemná komunikace

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Veroniko, jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená od začátku až do konce. Děkujeme za skvělé hodnocení a přejeme krásné zážitky s Vaší novou kosmetikou. S pozdravem Váš tým KEEO :)

Velký výběr, kvalitní produkty.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Kateřino, moc děkujeme za to, že jste si našla čas na hodnocení našeho obchodu a máme radost, že jste s výběrem i kvalitou kosmetiky spokojená. :) Mějte se krásně a s pozdravem Váš tým KEEO

• Zajímavé produkty
    • Profesionální přístup
    • Bleskové doručení

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za parádní hodnocení, velmi si ho vážíme a přeje, co nejpříjemnější zážitky s novou kosmetikou. :) S pozdravem Váš tým KEEO

• rychlost jednání, skvělé výrobky

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Marto, děkujeme Vám za super hodnocení! Jsme rádi, že Vám naše kosmetika začala díky rychlému dodání dělat hned radost a přejeme Vám, ať si svou péči i nadále maximálně užíváte. S pozdravem Váš tým KEEO

Obchod reaguje okamžitě, ale bohužel jsem vybrala dopravce, který zásilku ještě nedoručil.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Marcelo, velmi nás mrzí, že se dodání Vašeho balíčku zdrželo a moc Vám děkujeme, že jste nám i přesto věnovala krásné 100% hodnocení. :) Děkujeme za Vaši laskavost a přejeme, ať si svou novou kosmetiku maximálně užijete. Váš tým KEEO <3

• Kvalita

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Nikolo, moc Vám děkujeme za efektivní a jasné hodnocení. Přesně tyto dvě věci (kvalitu a cenu) se snažíme držet v rovnováze a jsme moc rádi, že se nám to daří. :) Přejeme úžasné zážitky a vytoužené výsledky Vaší péče. S pozdravem Vaš tým KEEO <3

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Haničko, děkujeme za Vaše 100% hodnocení! Věříme, že jste s novou kosmetikou spokojená a přejeme Vám ty nejkrásnější zážitky a skvělé výsledky Vaší nové péče. Váš tým KEEO <3

Příjemná komunikace, bezproblémové dodání, kvalitní výrobky.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Kateřino, jsme moc rádi, že jste spokojená s našimi službami, dopravou i kosmetikou - to je ideální kombinace. ;) Děkujeme za Vašeho hodnocení a přejeme Vám, ať si svou péči i nadále maximálně užíváte. S pozdravem Váš tým KEEO <3

Rychle doruceni, krasne zabaleno i s venovanim

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, z Vašeho hodnocení máme velkou radost a jsme rádi, že se k Vám naše s láskou zabalená kosmetika dostala vcuku letu. ;) Děkujeme a přejeme krásné zážitky s novou péčí. Váš tým KEEO <3

• Rychle dodání zboží
    • Na produktech není český popisek

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Moniko, přidávat na produkty nálepku s českým popiskem je rozhodně něco na co myslíme, přejeme si a plánujeme. V budoucnu jím tak naše kosmetika bude jistě obdařená. :) Do té doby můžete vždy zaskočit k nám na e-shop, kde máme použití a další informace hezky rozepsány. Moc Vám děkujeme za parádní hodnocení a trefný postřeh. S pozdravem Váš tým KEEO <3