• Všechno dorazilo v pořádku
    • Široký výběr produktů
    • Přehledné a hezké webové stránky

Úžasný obchod, určitě budu objednávat znovu.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Míšo, máme velkou radost, že se Vám náš e-shop po všech stránkách líbí a moc Vám děkujeme za krásné hodnocení! Přejeme šťastný den. Váš tým Keeo

• velký výběr zboží,objednávka v pořádku,rychlé doručení

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc nás těší, že Vám naše kosmetika v pořádku dorazila a věříme, že Vám přinese spoustu radosti! :) Moc děkujeme za Vaše hodnocení. Váš tým Keeo

• Přehlednost
    • Články pro pomoc při výběru vhodného zboží
    • Kvalitní produkty

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše hodnocení! Máme velkou radost, že Vám naše články pomáhají a těší nás, že Vám náš pečlivý výběr kosmetiky vyhovuje. ^^ Váš tým Keeo

• Široký a přehledně seřazený výběr kosmetiky
    • Ke každému produktu popsaný podrobný popis a složení
    • Možnost koupit vzorečky
    • Bonusový systém za nákupy :)
    • škoda, že je kamenná prodejna jen v Praze

Obchod má za mně široký výběr od různých výrobců korejské kosmetiky. Ceny jsou přiměřené. Dodání zboží bylo přes Zásilkovnu myslím do 3 pracovních dnů.
    Určitě zde ještě nakoupím :)

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Dobrý den, Míšo, děkujeme za úžasné hodnocení. Moc si Vašeho názoru a času, který jste mu věnovala, vážíme a doufáme, že v budoucnu budeme mít možnost otevřít prodejny i jinde. ;) Mějte se krásně! Váš tým Keeo

• rychlá reakce obchodu, velmi příjemný personál, široká nabídka produktů korej. kosmetiky, znalost produktů a doporučení

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše hodnocení a máme velkou radost, že jsme Vám mohli s výběrem kosmetiky pomoci. :) Váš tým Keeo