• Zajímavé produkty
    • Profesionální přístup
    • Bleskové doručení

• rychlost jednání, skvělé výrobky

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Marto, děkujeme Vám za super hodnocení! Jsme rádi, že Vám naše kosmetika začala díky rychlému dodání dělat hned radost a přejeme Vám, ať si svou péči i nadále maximálně užíváte. S pozdravem Váš tým KEEO

Obchod reaguje okamžitě, ale bohužel jsem vybrala dopravce, který zásilku ještě nedoručil.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Marcelo, velmi nás mrzí, že se dodání Vašeho balíčku zdrželo a moc Vám děkujeme, že jste nám i přesto věnovala krásné 100% hodnocení. :) Děkujeme za Vaši laskavost a přejeme, ať si svou novou kosmetiku maximálně užijete. Váš tým KEEO <3

• Kvalita

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Nikolo, moc Vám děkujeme za efektivní a jasné hodnocení. Přesně tyto dvě věci (kvalitu a cenu) se snažíme držet v rovnováze a jsme moc rádi, že se nám to daří. :) Přejeme úžasné zážitky a vytoužené výsledky Vaší péče. S pozdravem Vaš tým KEEO <3

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Haničko, děkujeme za Vaše 100% hodnocení! Věříme, že jste s novou kosmetikou spokojená a přejeme Vám ty nejkrásnější zážitky a skvělé výsledky Vaší nové péče. Váš tým KEEO <3

Příjemná komunikace, bezproblémové dodání, kvalitní výrobky.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Kateřino, jsme moc rádi, že jste spokojená s našimi službami, dopravou i kosmetikou - to je ideální kombinace. ;) Děkujeme za Vašeho hodnocení a přejeme Vám, ať si svou péči i nadále maximálně užíváte. S pozdravem Váš tým KEEO <3

Rychle doruceni, krasne zabaleno i s venovanim

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, z Vašeho hodnocení máme velkou radost a jsme rádi, že se k Vám naše s láskou zabalená kosmetika dostala vcuku letu. ;) Děkujeme a přejeme krásné zážitky s novou péčí. Váš tým KEEO <3

• Rychle dodání zboží
    • Na produktech není český popisek

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Moniko, přidávat na produkty nálepku s českým popiskem je rozhodně něco na co myslíme, přejeme si a plánujeme. V budoucnu jím tak naše kosmetika bude jistě obdařená. :) Do té doby můžete vždy zaskočit k nám na e-shop, kde máme použití a další informace hezky rozepsány. Moc Vám děkujeme za parádní hodnocení a trefný postřeh. S pozdravem Váš tým KEEO <3

Jsem moc spokojená , objednávka byla v den objednání odeslána . Balíček byl moc hezky zabalen . Celková spokojenost

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Andy, máme z Vašeho hodnocení ohromnou radost a jsme rádi, že se k Vám nová kosmetika dostala vcuku letu. ;) Přejeme krásné zážitky s novou péčí. Váš tým KEEO <3

Velice spolehlivý obchod. Jsem moc spokojená

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc Vám děkujeme za Vaše hodnocení a těší nás, že jste s naší prací a kosmetikou spokojená. Přejeme plno úžasných okamžiků s Vaší novou kosmetikou! Váš tým KEEO <3

• Super

Děkuji za kvalitu, rychlé dodání. Moc se mi líbilo, jak byl produkt zabalen, hlavně nápis.
    Děkuji

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, my děkujeme Vám za milé hodnocení! Jsme rádi, že jsme Vám udělali radost a přejeme příjemnou péči s novou kosmetikou. Váš tým KEEO <3

• Kvalitní produkty
    • Pracovníci jsou milí a v péči o pleť/vlasy se vyznají
    • Kamenný obchod na dobré lokaci (u centra Prahy, kousek od metra Náměstí Míru)

Jediné MENŠÍ negativum je výběr produktů (není jich nejvíce, ale ani nejméně!). Ale na českém trhu zatím korejská kosmetika moc nefrčí, tudíž vše postačí a s obchodem jsem naprosto spokojená!☺️

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Eli, moc Vám děkujeme za skvělé hodnocení! Korejská kosmetika nás baví, takže náš sortiment se bude nepochybně rozrůstat a na prodejně se budeme těšit na Vaší další návštěvu. :) Mějte se krásně. Váš tým KEEO

Sháněla jsem kosmetiku pro atopickou pokožku. Rozhodla jsem se , že vyzkouším korejskou kosmetiku. U tohoto obchodu musím pochválit poradnu. Slečna mi odepsala a doporučila mi kosmetiku určenou pro atopickou pokožku. Mají moc pěkné stránky.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Hano, moc Vám děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jsme Vám s výběrem kosmetiky mohli pomoci. Kdybyste potřebovala další radu určitě napište a přejeme Vám příjemnou péči o pleť. :) Váš tým Keeo

• Rychlé odeslání
    • Věnování na balíčku

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Marťo, jsme moc rádi, že Vám naše věnování udělalo radost a děkujeme za Vaše úžasné hodnocení. :)) Mějte šťastný den. Váš tým KEEO

• Všechno dorazilo v pořádku
    • Široký výběr produktů
    • Přehledné a hezké webové stránky

Úžasný obchod, určitě budu objednávat znovu.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Míšo, máme velkou radost, že se Vám náš e-shop po všech stránkách líbí a moc Vám děkujeme za krásné hodnocení! Přejeme šťastný den. Váš tým Keeo

• S lásku balené a se srdíčkem, málem mě porazilo:)) teď v předvánočním čase nesmírně potěšilo. Moc děkuji

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc nás těší, že jsme Vám udělali radost! Děkujeme za Vašeho hodnocení a mějte se pohádkově. :) S pozdravem Váš tým KEEO

• Rychlé doručení
    • Krásné balení
    • Produkt dorazil naprosto vpořádku bez jediné vady

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, moc děkujeme za Vaše hodnocení! Jsme rádi, že jste byl/a se vším maximálně spokojená. :)) Váš tým Keeo

• rýchle dodanie
    • veľmi milý personál ☺️
    • príjemné prostredie

Akné riešim už viac ako 10 rokov a žiadna kozmetika mi nepomohla, okrem korejskej ❤️
    2 týždne používania a neskutočné výsledky ☺️ odporúčam a teším sa na ďalší nákup. Ďakujem ❣️

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Nikčo, máme velkou radost, že Vám naše kosmetika pomohla! :)) Moc děkujeme, že jste si našla čas a sdílela své zkušenosti a budeme se zase někdy na Vás těšit. S pozdravem tým Keeo

• Rychlé vyřízení objednávky .
    • Žádná

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, Marie, děkujeme za Vaše krásné hodnocení a moc nás těší, že jste se vším spokojená. :) S pozdravem Váš tým Keeo

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Krásný den, máme radost, že máte radost. :) Děkujeme za Vaše 100% hodnocení! Váš tým Keeo