zaplatila jsem 4.5. za zboží, dnes je 11.5 a pořád čekám, nemám ani e-mail, že zboží pošlete.

Krásný den,
    omlouváme se za prodlení s odesláním Vaší objednávky, které vzniklo kvůli nespárování Vaší platby. Jsme rádi, že se na chybu přišlo a Váš balíček už nyní míří k Vám. Standardní dodací lhůta je 1-2 dny, takže ho můžete už brzy očekávat. Děkujeme, že jste nám pomohla situaci vyřešit a věříme, že zkušenost s Vaším dalším nákupem u nás, bude příště už určitě lepší. S pozdravem,
    Zuzka za tým KEEO

Našla jsem na netu tento krém o 200kc levnejsi

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Mrzí nás, že jste s nákupem u nás byla takto zklamaná. Snažíme se naší nabídku vždy aktualizovat a přinášet našim zákazníkům nejlepší produkty z korejské kosmetiky za příznivé ceny. Je nám tak líto, že jste přesto při svém nákupu mohla ušetřit více.
    Váš tým KEEO

• Celkem velký výběr
    • - slibovali slevu po registraci na jejich stránkách. Bohužel až pak člověk zjistí, že sleva platí jen malý výběr produktů z jejich nabídku. Na většinu věcí se bohužel uplatnit nedá.
    • - klamavý popis produktu při výrobě dezinfekčního gelu (během Koronavirové situace). Na stránkách mají napsáno, že stačí smíchat jejich Aloe Vera gel Holika a vodku. Což není pravda, vodka nemá dost % alkoholu, aby z ní byl dostačující dezinfekční prostředek proti Koronaviru. Jestli takhle "dobře" rozumí i jiným produktům, tam to se jich na rady už raději ptát nebudu.

• doručenie tovaru v poriadku

Produkt bola nejaka napodobenina ktorá sa na original zakupeny predtym v iných eshopoch vobec nechytá po žiadnej stránke...., minimálne bol vo velkom množstve zriedeny s vodou. takže to je v podstate fake.

Reakce obchodu Koreankosmetika.cz

Dobrý den, všechno naše zboží je nakupováno od certifikovaných dodavatelů z EU. Pokud máte podezření na to, že produkt nebyl v pořádku, určitě nás kontaktujte a společně se pokusíme vzniklou situaci vyřešit. Do této chvíle jsme podobný problém neevidovali. Naším cílem je vaše spokojenost.

• Nejde ani tak o kvalitu obchodu(dodání včas, komunikace). Spíš jde o kvalitu výrobku. Nohy mi asi den krásně voněli. Toť vše. Ztvrdlou kúži to vůbec neodstranilo. Za ty peníze pudu raději na pedikúru. Tam mám jistotu odborné péče.