Received promot advise and kite delivered within a week

• Kvalita, rychlost, cena, zlavy

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Díky, díky za skvělou a pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a těšíme se na další objednávky. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

Rychlé doručení

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za pozitivní hodnocení. Snažíme se, aby zboží dorazilo do druhé pracovního dne. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

I ordered ixef 4.0 fins (black and grey) but I got the black yellow fins.. luckily they where able to help me very fast with this.. their service is excellent and i recommend them for sure.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Thank you for the positive review. Once again, we apologize for our mistake and we are glad that you were satisfied with the quick correction. For the whole KITEBOARDING.CZ team Vojta

• Nemaji zbozi skladem i kdyz inzeruji opak

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Vážený kliente, omlouváme se za tyto komplikace a zároveň děkujeme za hodnocení. Zboží jsme měli skladem, bohužel v menším množstvím než jste si objednal. Proto nedošlo k doručení ihned následující pracovní den. Následně došlo ke zpoždění dodávky zboží z důvodu velikonočních svátků. Snažili jsme se to s Vámi telefonicky vykomunikovat, bohužel neúspěšně. Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že Vám zboží dorazilo v pořádku a funguje jak má. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta

Super sluzba. Koupil jsem jeden den a mel doma druhy den. Dekuji.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Díky za recenzi! Pokud máme zboží skladem, vždy děláme vše proto, aby dorazilo hned následující pracovní den. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

Fast and no charge for transport, much appreciated

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Thank you, thank you for the nice review! We always try to ship the goods as soon as possible. For the whole KITEBOARDING.CZ team Vojta

Ottimo negozio, consigliatisdimo, veloce e preciso nella spedizione!

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Thanks a lot for your time and perfect review! We look forward to any further orders. For the whole KITEBOARDING.CZ team Vojta

Rychlé dodání, věci jsou z příjemného materiálu, odpovídá foto :)

Děkujeme za super ohodnocení. Moc si toho vážíme. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta

ok

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Moc děkujeme za recenzi. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

Hlavní výhodu vidím v tom, že obchod extrémně rychle zafungoval .

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za recenzi. Děláme vše, aby Vám zboží bylo doručeno co možná nejdříve. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

• Neuvěřitelně rychlé dodání. Opravdu do druhého dne. Tedy přesně 18h od objednání po doručení domů

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Lubo, děkujeme za super recenzi! Pokud máme zboží skladem, vždy se snažíme udělat vše proto, aby dorazilo hned následující den. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta

• Lenka mi super poradila co a jak a věci mi přišly druhý den, takže za mě pecka

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za skvělou pozitivní recenzi. Moc si toho vážíme. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta

• Rýchlosť doručenia bola neuveriteľná. Do SR za menej ako 24 hodín

Děkujeme za pochvalu!
    Za tým KITEBOARDING.CZ, Petr

• skvělá,rychlá komunikace i odezva

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme! Vaše hodnocení nás potěšilo.
    Za tým KITEBOARDING.CZ Petr

Strašně rychlé dodání, hned druhý den bylo zboží doma. Za mě všem doporučuji a víc takových obchodů.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Moc děkujeme za recenzi Davide! Zboží, které máme skladem se snažíme ihned zabalit a vyexpedovat, aby dorazilo hned následující den od provedení objednávky. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

vyborna komunikacia, ustretove jednanie, priatelia

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Vlaado, děkujeme mockrát za super recenzi. Vždy se snažíme, naším zákazníkům, co nejvíce vyhovět. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

• Pěkné zboží
    • Dobrá cena

Super nákup, parádní zboží, luxusní domluva ohledně výměny a doručení zboží, vše rychle a levně

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme Dito za parádní recenzi. Vážíme si toho a těšíme se na další spolupráci. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

Ochota při tel.komunikaci

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Moc děkujeme za pozitivní recenzi. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

• Velice rychlá a ochotná podpora
    • doprava Českou poštou :D

Objednávka byla hned další den odeslána, ale Česká pošta bohužel zase ukázala své kvality a týden to zůstalo na balíkovně, aniž by mi přišla SMS s informacemi k vyzvednutí a musel jsem to řešit, naštěstí mají super ochotný zákaznický servis a do pár minut jsem dostal instrukce, co dělat

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za recenzi a zároveň se omlouváme za vzniklé komplikace. Snažíme se vždy, objednávku nachystat a vyexpedovat, co nejdříve to jde. Po předání balíku dopravci, už bohužel nejsme schopni ovlivnit rychlost doručení. Jsme rádi, že se nakonec vše podařilo v pořádku vyřešit. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.