• Nemaji zbozi skladem i kdyz inzeruji opak

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Vážený kliente, omlouváme se za tyto komplikace a zároveň děkujeme za hodnocení. Zboží jsme měli skladem, bohužel v menším množstvím než jste si objednal. Proto nedošlo k doručení ihned následující pracovní den. Následně došlo ke zpoždění dodávky zboží z důvodu velikonočních svátků. Snažili jsme se to s Vámi telefonicky vykomunikovat, bohužel neúspěšně. Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že Vám zboží dorazilo v pořádku a funguje jak má. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta

• Faktura oblepená záplatou…

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Vážíme si každého našeho klienta a děláme vše proto, aby naše služby byly na 100 %. Bohužel i my jsme jen lidi a děláme chyby. Doufám, že jsme svou chybu po zjištění rychle odčinili a jste s naší domluvenou nápravou situace spokojen. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za shovívavost. Za našeho nového člena expedice Martina a celý tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

• Dotazník přišel, po 10ti dnech, obchod ještě ani neodpověděl na objednávku

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Vážený kliente, omlouvám se za tyto komplikace a zároveň děkuji za hodnocení. Tato situace nás velice mrzí, bohužel jsme se s Vámi nemohli telefonicky spojit a děkujeme za tuto zpětnou vazbu. V podobných případech budeme nejen volat, ale také posílat sms/email. Ještě dnes Vás budu kontaktovat s průběhem vaší objednávky a možnosti kompenzace za naše pochybení. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.