• Pěkné zboží
    • Dobrá cena

Super nákup, parádní zboží, luxusní domluva ohledně výměny a doručení zboží, vše rychle a levně

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme Dito za parádní recenzi. Vážíme si toho a těšíme se na další spolupráci. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

Ochota při tel.komunikaci

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Moc děkujeme za pozitivní recenzi. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

• Velice rychlá a ochotná podpora
    • doprava Českou poštou :D

Objednávka byla hned další den odeslána, ale Česká pošta bohužel zase ukázala své kvality a týden to zůstalo na balíkovně, aniž by mi přišla SMS s informacemi k vyzvednutí a musel jsem to řešit, naštěstí mají super ochotný zákaznický servis a do pár minut jsem dostal instrukce, co dělat

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za recenzi a zároveň se omlouváme za vzniklé komplikace. Snažíme se vždy, objednávku nachystat a vyexpedovat, co nejdříve to jde. Po předání balíku dopravci, už bohužel nejsme schopni ovlivnit rychlost doručení. Jsme rádi, že se nakonec vše podařilo v pořádku vyřešit. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

Velmi rychlé dodání !!!

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Jiří, děkujeme za recenzi. Snažíme se, aby k Vám zboží dorazilo co možná nejrychleji. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

• Velký výběr produktů pro kitery
    • Dobrá komunikace s obchodem
    • Rychlé vyřízení objednávek

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme mnohokrát za tuto krásnou a pozitivní recenzi! Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

• Velice rychle doručení, maximálním spokojenost.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za recenzi. Děláme vše, aby Vám zboží bylo doručeno co možná nejdříve. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

Vše bylo provedeno rychle. Super

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Pavle děkujeme za recenzi! Vždy se snažíme objednávku vyřídit co možná nejrychleji. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

• Vše ok.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za vaši objednávku i hodnocení. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

Ochotně poskytnou konzultaci po telefonu a doporučí.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za super recenzi. Na komunikaci se zákazníky si velmi zakládáme a proto jsme rádi, že jste spokojen. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

Vše Ok.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za skvělou recenzi. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

• Vyřízení objednávky
    • Žádné

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za 5* recenzi! Jsme rádi, že jste spokojen. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

vše v pořádku a rychle
    dobrá komunikace

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za recenzi. Na komunikaci se zákazníky a rychlosti dodání si velmi zakládáme a proto jsme rádi, že jste spokojen. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

• Velmi přátelský a vštřícný přístup

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za skvělou pozitivní recenzi. Moc si toho vážíme. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta

Dodání bylo fakt rychlé.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

• Faktura oblepená záplatou…

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Vážíme si každého našeho klienta a děláme vše proto, aby naše služby byly na 100 %. Bohužel i my jsme jen lidi a děláme chyby. Doufám, že jsme svou chybu po zjištění rychle odčinili a jste s naší domluvenou nápravou situace spokojen. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za shovívavost. Za našeho nového člena expedice Martina a celý tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

• Super obchod

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Díky za pochvalu a skvělou recenzi. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

Rychle jednani

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za krásnou recenzi. Snažíme se, aby k Vám zboží dorazilo co možná nejrychleji. Za tým KITEBOARDING.CZ Vojta.

Mel sem problem se zaplacenim(z me strany) a obchid mi nabidl reseni a poslalymi to na dobirku,rychle konstruktivne,bezva obchod a ferovy jednani

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Díky Martine za skvělou recenzi na náš obchod. Jsme rádi, že zboží v pořádku dorazilo a uvidíme se u vody. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

Velice ochotný personál - není co vytknout

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za skvělou recenzi, pro zákazníky se snažíme dělat maximum. Za tým KITEBOARDING.CZ Martin.

Super přístup, nic není problém, doporučuji!

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za skvělou pozitivní recenzi, na komunikaci se zákazníky si velmi zakládáme. Za tým KITEBOARDING.CZ Martin.