Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za skvělou recenzi. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za recenzi. Jsme schopni doručovat objednávky hned druhý den od jejich vytvoření. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• komunikativnost

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Ivane díky za recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen s nákupem zboží na našem eshopu i s jeho doručením. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• Široký sortiment
    • Dobrá cena

Vše v pořádku, doporučuji.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Z recenzí jako je tato máme obrovskou radost. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen a těšíme se na další spolupráci. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• Výborná komunikace

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme Vendeli za krásnou recenzi. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• rychlost vyřízení objednávky
    • specialisté na kite, sortiment

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme Pavle za krásnou recenzi. Pro ty nejlepší rady stačí zavolat kolegům Lence nebo Vaškovi, kteří dokáží poradit každému přesně to správné vybavení. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• Neskutečně rychlé dodání
    • Skvělé ceny

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Díky, díky, díky a ještě jednou díky! Moc děkujeme za recenzi. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

Zboží jsem objednávala na poslední chvíli těsně před svátky. Zaměstnanci se snažili udělat vše, aby mi zboží bylo doručeno včas a v pořádku. Děkuji.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za recenzi. Doufáme, že zboží pod stromeček dorazilo a udělalo radost. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

rychlé jednání, spolehlivý obchodník

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za vaši kladnou recenzi. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

Kupovala jsem dárek. Vůbec se ve vodních sportech nevyznám. Zavolala jsem kvůli radě, a velmi ochotně a srozumitelně mi bylo vše vysvětleno, pomohli mi s výběrem. Zboží jsem odpoledne objednala a ráno bylo doma. Úžasný profesionální i lidský přistup.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme Ivo za super recenzi na náš eshop. Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoct s výběrem a doufáme, že se dárek líbil. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• velmi rychlá dodávka
    • je na druhé straně republiky

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za krásnou recenzi. Zboží vedeno na našem webu jako "zítra u tebe" jsme schopni doručit následující den. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• Dobrá komunikace
    • Zatím o ničem nevím a doufám že to tak i zůstane

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme Kerkone47 za recenzi. Na komunikaci se zákazníky a rychlost dodání si velmi zakládáme a proto jsme rádi, že jste spokojen. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

Rychlost dodání a kvalitní výrobek

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme Zdeňku za recenzi. Jsme rádi za vaši spokojenost a těšíme se na další spolupráci. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

Velmi dobra komunikace s obchodem, rady ohledne produktu a nakupu, detailni vysvetleni, ochota, zjisteni podrobnosti, flexibilita pri specialnich pozadavcich ohledne doruceni.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Víme, že vybrat zboží na internetu není jednoduché a pro se Vám snažíme v každém ohledu pomoci. Díky za tuto krásnou recenzi. Za tým KITEBORADING.CZ Matěj.

• sklad

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Díky za 5* recenzi. 90% zboží máme skladem a proto Vám jsme schopni jej dodat do druhého dne. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

výhody -rychlost zájem o zakazníka komunikace velice dobrá děkuji
    navýhody- zatím žádné

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za krásnou recenzi. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

Oceňuji možnost vše předem probrat po telefonu a nechat si doporučit vhodná Kite.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Jsme rádi, že jsme pomohli správně vybrat vybavení a těší nás tvá spokojenost. Děkujeme za recenzi. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

Velmi rychlé doručení.

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost nám dělá radost. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

Vždy super obchod :))

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Děkujeme za recenzi! Jsme rádi, že jste spokojený s každým nákupem u nás. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.

• Vstricnost
    • Jasna komunikace

Reakce obchodu KITEBOARDING.CZ

Díky za super recenzi. Moc si toho vážíme. Za tým KITEBOARDING.CZ Matěj.