• Obchod neposkytuje rady s instalací hry po telefonu, ale pouze po internetu.

• Vubec lidem nejdou na ruku zaplatite a pak si jeste musime volat o aktivacni klic

Objednal jsem si Steam klíč pro hru, který jsem chtěl věnovat do jedné soutěže, ale místo toho mi přišly poukázky na kredit do Steam peněženky. Je snad jasné, že ten klíč není určen pro mě, jinak bych si to koupil levněji přímo na Steamu.

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den. Mrzí nás, že jste s nákupem nespokojen, bohužel však musíme oponovat, že to úplně jasné vždy není. Každému vyhovuje jiná aktivace. Někdo aktivuje rovnou klíč, někomu rovnou kredit, který je u nás dlouhoobě nejprodávanější produkt, například kvůli sbírání odměn na Steamu. O tom, že je klíč doručován v podobě Steam kreditu určitě také informujeme u samotného produktu.
    Věříme, že případný další nákup proběhne podle očekávání a budete více spokojen, než nyní.

• členství
    • věrnostní program výhod
    • musíte si hlídat cenu u konkurence

Poslední nákup mě dost naštval...Už při předchozích nákupech jsem se dušoval, že ušetřím nějakou tu korunu a z jejich věrnostního programu jsem byl nadšený. Nicméně u nákupu Helldivers 2 jsem i přes výhodu členství a slevy za zlaťáky zaplatil v přepočtu o cca 150,kč více než kolik si účtuje STEAM 39.99,- Euro čili cca 1.000,- Key4You mi pak poslal ještě dárkový kupon na 100,-kč , ale to nic nemění na tom, že jsem původně zaplatil více než je běžné na známé platformě a ta většinou bývá i dražší než ostatní. Občas nakupuji i u jiných online prodejců právě kvůli tomu, že chci ušetřit nějakou tu tzv. kačku tak tady se mi to sakra vymstilo.

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den, mrzí nás, že jste s nákupem nespokojen, avšak s některými cenami bohužel moc hýbat nedokážeme. Cena se odvíjí od několika faktorů, v tomto případě takto kolegové produkt nacenili s ohlédnutím na dostupnost a náklady s produktem spojené.

• Klíče někdo přidává ručně, takže ten proces trvá místy až zbytečně dlouho (čekal jsem asi 20 hodin)

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den. Díky za recenzi, aškoliv není přívětivá a pozitivní. Některé klíče je zapotřebí skutečně nahrát ručně, například máme-li je jako kartičky, které je nutno přepsat do systému, aby klíče mohly být doručeny. Mrzí nás, že jste musel čekat a nepopíráme, že 20 hodin není málo, ale ve velmi výjimečných případech, jako je tento, se bohužel toto může stát.

• Nelze provést platbu

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, ačkoliv není nijak přívětivé. V poslední době neevidujeme žádný výpadek, pouze nelze platit kartou přes ČSOB, na rozhodnutí samotné banky.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• nic takového jsem si neobjednal!
    • podvod

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den, toto hodnocení nás obzvlášť mrzí, pokud jste u nás neobjednal a hodnotíte nás takto. Doporučujeme zkontrolovat, zda nemohl někdo učinit objednávku za vás, případně ještě hůř, odcizit vám citlivé údaje.

Nic jsem si neobjednal Co je to kamufláž

Reakce obchodu Key4you

• Objednávku jsem dvakrát zaplatil, dvakrát se nic nestalo. Ztráta času

Reakce obchodu Key4you

Komplikace nás mrzí, pokud platíte kartou a máte ČSOB, bohužel se jedná o rozhodnutí banky, se kterým nic nezmůžeme.

• nejde platit kartou CSOB

Reakce obchodu Key4you

Tyto potíže nás mrzí, bohužel se však nejedná o naše rozhodnutí, nýbrž samotné banky. Stále lze zaplatit například přímo přes banku, nebo jinou libovolnou metodou.

I was sent a duplicate key. Meaning that they sold me a code that was already used by someone else

Reakce obchodu Key4you

Sorry for inconvience, if you contacted customer support, payment was already sent back. If not, definitely do.

• Jste vyjebanci

Reakce obchodu Key4you

Děkujeme za velmi obohacující recenzi a zpětnou vazbu.

• žadné nejsou
    • nedá se platit paysafecard což pro člověka co nema internetový bankovnictví je nevyhoda

Reakce obchodu Key4you

Kvůli jedné platební metodě, kde i přes chybějící paysafecard nabízí platbu v hotovosti, takové hodnocení, to nás velmi mrzí. Díky za zpětnou vazbu a konstruktivní kritiku.

Objednal jsem datový balíček pro program ulož to; místo toho mi nabízíte
    hry o které nemám zájem. Žádám o nápravu nebo vrácení peněz

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den. Toto hodnocení nás obzvlášť mrzí, protože máte zakoupeno přesně to, co popisujete. Tedy datový balíček pro uložto.

• Velká nabídka her
    • Nešlo hru aktivovat. Když jsem se obrátil na online poradnu, napsali mi že neví co s tím ať se obrátím neznámo kam.....

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den. Komplikace nás mrzí a ať hledáme sebevíc, žádnou komunikaci jsme nenašli. Určitě se na problém rádi podíváme, prosíme však o kontaktování kolegů na email [email protected] kde mají největší šanci něco zjistit.

• Neplatný klíč

Byl mi doručen klíč který nebyl platný. Napsal jsem na podporu ale ani mi na e-mail neodpověděl

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den, toto hodnocení nás obzvlášť mrzí, jelikož po prozkoumání případu vám kolegové odpovídali ještě tentýž den v 18:40. Zkontrolujte prosím svůj email, včetně spamu či hromadných, případně použijte pro komunikaci jiný email. Nevidíme však žádnou anomálii, která by měla z naši strany bránit přijímání odpovědí.

• SPAM

Po dokončení prodeje mi leze do schránky každý den e-mail z e-shopu, přesto, že to povoleno nebylo. Odhlášení z odběru novinek v dolní části e-mailu ani na potřetí nefunguje. Běžte jinam.

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den, toto hodnocení nás obzvlášť mrzí, jelikož v systému evidujeme, že jste si novinky zrušil sám. Předáme však také na správná místa ke kontrole.

• Obchod nebo platební brána sama stornovala objednávku

Reakce obchodu Key4you

Dobrý den, komplikace nás mrzí, aktuálně se však jedná o rozhodnutí banky. Na odstranění intenzivně pracujeme a věříme, že se tak stane co nejdříve.