• výběr zboží (44)
  • přehledný web (39)

• Naprosta spokojenost
  • nakoupil v obchodě Key4you před 2 týdny

Zboží mi bylo dodáno prakticky hned po doručení platby, která probíhala bez problému. Jelikož jsem neměl potřebu zboží reklamovat/"uhánět" prodejce, nemohu recenzovat ochotu prodejce při řešení problémů. Za mě v pohodě.

• Velmi rychlé dodání produktu
    • Mám i zkušenost s reklamací a vše bylo naprosto ku spokojenosti zákazníka-tedy mne

• rychlé doručení

key4You.cz je skvělí obchod který okamžitě zpracuje objednávku a hned pošle kod hry.

Reakce obchodu Key4you

Rodo, převeliké díky za Vaše hodnocení a Váš nákup! Věříme, že příště pro Vás bude nákup u nás, minimálně stejně tak pohodlný jako doposud!

• Výběr
    • Ochota

Reakce obchodu Key4you

Petře, mockrát díky za Váš nákup a hodnocení! Přejeme hodně štěstí při hledání podmořských rostlin ve hře Subnautica!

• Rychlost doručení
    • Live chat support

Reakce obchodu Key4you

Davide, děkujeme Vám za nákup i hodnocení!

• nakoupil v obchodě Key4you před 2 týdny

• platba přes paypal není okamžitá, čeká na ruční schválení

Reakce obchodu Key4you

Honzo, děkujeme Vám za Váš velkorysý nákup i Vaše hodnocení! Ceníme si Vaší podpory a těšíme se na další spolupráci!

PS: Platby musí být ověřovány ručně, aby nedošlo k zneužití prostředků. Děkujeme Vám za pochopení!

• Nízké ceny

Objednávka dorazila ihned. Jeden produkt byl dodání do 24h, dorazil cca za 2 hodiny.

Reakce obchodu Key4you

Davide, děkujeme Vám za nákup a hodnocení! Nízké ceny držíme díky velkoobchodu a rychlost dodání díky automatickému vyřizování objednávek. Věříme, že i příště se Vám u nás bude líbit!

• ceny

Reakce obchodu Key4you

Pavle, velké díky za Vaše hodnocení a nákup! Ceníme si Vaší podpory a těšíme se na další spolupráci!

• nakoupil v obchodě Key4you před 2 týdny

Používám Key4You teprve chvíli, ale za tu chvíli jsem si tento obchod opravdu oblíbil.

Reakce obchodu Key4you

Marku, děkujeme Vám za skvělé hodnocení a Váš nákup! Věříme, že i příště si zvolíte právě nás!

• nakoupil v obchodě Key4you před 2 týdny

• Velmi se mi líbí množství her a za i velmi přijatelnou cenu už jsem si koupila i jiné hry a jsem velmi velmi spokojená.

Reakce obchodu Key4you

Jaromíro, děkujeme Vám za Váš nákup i Vaše skvělé hodnocení! Jsme velice rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo a věříme, že se Vám u nás bude líbit i nadále.

• nakoupil v obchodě Key4you před 4 týdny

• Platby kartou

Reakce obchodu Key4you

Pavlo, jsme rádi, za Vaše pozitivní hodnocení a věříme, že si užijete hru Minecraft plnými doušky!

• nakoupil v obchodě Key4you před 2 týdny

• Elektronický klíč došel okamžitě po obdržení platby
    • Klíč byl vždy funkční (cca pátý nákup z Key4you)

Reakce obchodu Key4you

Tomáši, děkujeme Vám za nákup i hodnocení! Ceníme si Vaší podpory a těšíme se na další spolupráci!

• hry ihned ke stažení

Reakce obchodu Key4you

Pavlo, velmi Vám děkujeme za kladné hodnocení a Váš nákup! Přejeme hodně zábavy ve hře The Sims Medieval!

super, rychlé jednání

Reakce obchodu Key4you

Hano, děkujeme Vám za nákup i skvělé hodnocení! Věříme, že si své hry, užijete plnými doušky!

• Rychlost doručení
    • Široký výběr
    • Dárek k objednávce

Reakce obchodu Key4you

Veroniko, děkujeme Vám za Váš nákup i velmi pozitivní hodnocení! Ceníme si Vaší podpory a těšíme se na další spolupráci!

Objednávka bleskově vyřízena:-)

Reakce obchodu Key4you

Petře, velké díky za Váš nákup i super kladné hodnocení! Věříme, že jste u nás nebyl naposledy a užijte si hraní LEGO Batman 2 DC Super Heroes!

• Okamzite vyrizeni objednavky

Reakce obchodu Key4you

Tomáši, děkujeme Vám za nákup i za Vaše velmi kladné hodnocení! Přejeme příjemné hraní The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition!