• Spokojenost, rychle dodáno

• serioznost, rychlost
  • Zboží nedorazilo a obchod nekomunikuje.

• ceny lepší než kde jinde
    • velký výběr produktů
    • spolehlivost

Nikdo nekomunikuje, nikdo nebere telefony.

• 8.11. jsem objednal a pořád nic ani předpokládaný termín dodání

• Obchod v akci nabízí zboží, které nemá a ani s jistotou neví kdy jej bude mít. Konkrétně kamna Verdo. Kamna byla objednána 16. listopadu. Dodavatel mě sdělil, že je budou mít na skladě pravděpodobně do konce listopadu, nebyla. Potom měla být do půlky prosince, nebyla a následně, jsem obdržel informaci že na skladě budou pravděpodobně v půlce února.

Zboží jsem zatím neobdržel , nemám co hodnotit . Jen délka dodání je nějak dlouhá .
    Žůrek Jaroslav

Po 17ti dnech od zaplacení se zatím nikdo neozval že platba byla přijata a kdy bude objednávka skla pod kamna doručena.

Musela jsem obchod kontaktovat v jakém stavu je moje objednávka, teprve potom mi bylo sděleno, že zboží je objednáno u dodavatele, přitom u položky v obchodě nebyla o tom infomace. Po 14dnech mi přišla zpráva, že dodavatel posunul dodání až na leden, což je pro vánoční dárek trošku pozdě.

• Dobrá nabídka i cena

• 100%

• laxní přístup obchod

Po uzavření objednávky jsem pouze obdržel automaticky generovaný notifikační email a tím byla komunikace obchodu vyčerpána. O to divnější bylo, když jsem objednávku zrušil, tak mi zrušení obratem potvrdili...

• Komunikace velice špatná ,zboží zatím nedorazilo, několikrát jsem firmu kontaktovala ,ale nedostalo se mi zatím odpovídající a vyhovující odpovědi a zboží i přesto , že je již uhrazeno také ne! Chápu, že jde nyní vše pomaleji ,ale právě proto je nutno se zákazníkem komunikovat ! M.V.

• nereagovali na email ani nebrali telefon
    • vice, než týden bez reakce u zboží vedeného jako skladem

Objednal jsem si krbová kamna. Po více než týdnu, žádná reakce. Na email žádná reakce a telefon opakovaně nebrali. Je zajímavé, že na email o stornu objednávky zareagovali obratem a ublíženě, přesněji pasivně agresivně: "V kontaktech máme napsáno, že objednávky a dotazy posílat e-mailem, není v našich silách v této době zvedat každý telefon." No k tomu bych jen podotnul, že na můj přechozí email ohledně stavu objednávky nezareagovali více, než den, na email ohledně storna to trvalo necelou hodinu. Chápu, že nestíhají, naštěstí konkurence byla řádově rychlejší.

• výrobek jsme v pořádku obdrželi
    • Trochu vázne komunikace s obchodem. Vzhledem na stávající situaci je telefonická komunikace víc jak potřebná. A bohužel se stalo, že nebrali telefon. Také objednávku expedovali až po dotazu na stav objednávky i když zboží bylo na skladě a peníze obdrželi.

Ceny , sortiment

• rychlost, jasná komunikace

• rychle a bezproblémově

• Vše ok

Není návod v českém jazyce !!!! Není faktura a zaručený list !!!! Budeme muset tam volat aby nám to dodali a případně i návod v češtině