Kromě potvrzení objednávky žádná komunikace obchodu. Zboží jsem objednal 29.9 s dostupností obvykle do 3. pracovních dní. Psal jsem mail ohledně expedice zboží. Nepřišla žádná odpověď.

• Rychlost nákupu

• Chat přímo na stránce obchodu
    • Nepřišlo potvrzení objednávky - urgence
    • Po další urgenci přišlo zboží za 14 dní

• Mají dopravce, který se neumí orientovat v ČR

• Udělal jsem objednávku, a od té doby nic. Tel. nikdo nezvedá, na e-maily nereagují.

nikdo na mou objednávku nereagoval

Prišiel mi len potvrdzujúci mail s obj., na tel a maily nikto nereaguje, zboží nedodané, obchod nekomunikuje a nedvíha uvedený mobil na web str. NEDOPORUČUJEM!

Drahý o více než 30% oproti ostatním, bohužel jsem to zjistil až po zakoupení zboži :o(

špatná komunikace a po měsíci čekání a několika urgencích obchod objednávku zrušil. Neseriózní jednání .

Obchod nekomunikuje. Ani na druhý dotaz nikdo neodpověděl.

• Absolutní neinformovanost zákazníka o stavu zakázky. Objednáno 4.8. a dodnes 24.8. nevím kdy zakázku dostanu.

Jedná se o internetový obchod, takže by informovanost tj. očekávaný termín dodávky objednané zakázky neměl být problémem. PH

Z mého pohledu vzhledem k velikosti zásilky(130 kg) naprosto bezchybné, včetně dopravce, a ochoty řidiče.

Zboží bylo špatně zabalené od prodejce (upravená a promáčklá krabice), takže při přejímce jsem měl obavy převzít, protože bylo uvnitř i sklo.

• zboží bylo doručeno v předpokládaném termínu
    • nebyli jsme upozorněni, že není součástí dodávky pekáček do trouby a bude doručen později

Vyřízení a dodání zboží bylo rychlé a v pořádku

Rychlé dodání zásilky.

Chybí komunikace se zákazníkem! Objednávala jsem zboží skladem a nebyli schopní se ozvat ani po 14 dnech i přes veškerou komunikaci z mé strany stále čekám na zboží!

Chybí mi informace ohledně dodání zboží!!!

• Rychle vyřízeno!

• katastrofální komunikace

Katastrofální komunikace. U zboží na webu uvádějí expedice do 3 dnů, zboží vložíte do košíku, dokončíte objednávku. Po týdnu urgování (jak mailem tak telefonicky) se dozvídám, že zboží není skladem a objednávka není u nich v systému potvrzená (což zákazníka nemusí vůbec zajímat). Omluva žádná. Důrazně nedoporučuji.

• přivezení domů -to už je výhoda