• Rychlá komunikace

Reakce obchodu K-Mobil sro

Dobrý den,děkujeme za kladnou recenzi

• PŘÍKLADNÝ PŘÍSTUP K OBJEDNÁVCE.
    • ZBOŽÍ PŘIŠLO PODLE MÉHO OČEKÁVÁNÍ A PŘESNÉHO POPISU K-Mobil s.r.o.

K-mobil

• Zboží bylo skladem a včas expedováno

K-mobil

• Obchod mi před dodáním zboží nejdříve zavolal a ověřil si objednávku, což hodnotím velmi kladně, mohli jsme si domluvit podrobnosti o zboží i o dopravě.

Obchod hodnotím velmi kladně, moje osobní zkušenost je jenom dobrá.

K-mobil

Potřebovala jsem rychle sehnat levně iphona z české distribuce. V tomto obchodě byl skladem a hned k vyzvednutí přímo na prodejně na metru. Příjemný personál.

Děkujeme za kladnou recenzi

Těšíme se na další nákup.

• Prodané zboží v e-shopu
    • nikdo nedal vědět

Nedoporučuji! Zboží prodané , nikdo nedal vědět , koupil jsem si k němu příslušenství a čekal na telefon který nikdy nedorazil! Zboží prý bylo prodáno i když v shopu bylo možno jej zakoupit

Reakce obchodu K-Mobil sro

Dobrý den. Omlouváme se ,měli jsme problém s nastavením administrace, která měla zákazníkovi vygenerovat, že zboží již není skladem. Chybu jsme již opravili. To, že je odeslán automatický email, neznamená, že je objednávka automaticky expedována. V době předvánočního shonu se může stát, že jeden produkt míněno jeden kus si objedná vícero zákazníků - všechny ale uspokojit nemůžeme. Toto se nestává ale pouze nám :)

• dobré ceny a komunikace

Objednal jsem telefon a vyplnil i DIČ, druhý den mi volali s upozorněním, že na tomto modelu nelze odečíst dph, a tak jsme objednávku zrušili. Seriozní jednání.

• příjemná obsluha, dostupnost, cena telefonu, krátce použitý telefon vypadá jako nový

• Zboží není možné odeslat jako balík na poštu na dobírku ...

Zboží nelze poslat na dobírku a to balík na poštu pouze jedním způsobem to je kurýr, škoda, že nemají balík na poštu a to na dobírku.

Reakce obchodu K-Mobil sro

Zboží zasíláme na dobírku ale ne Českou poštou ale DPD. Českou poštu nemáme ve výběru dopravy. Měli jsme s ní špatné zkušenosti, až 10% balíků se vracelo, protože se pošťáci neobtěžovali ani vhodit lístek do schránky. Že mají na poště balík se zákazníci ani nedozvěděli.

• Maji to co nabízejí
    • Doprava zadarmo i dobírkou

• Škoda, že není na výběr víc možností doručení, např. Zásilkovna, pošta a pod., kurýr vás nemusí někdy "dohonit"

• kvalitní bazarové produkty
    • osobitý profesionální a vstřícný přístup
    • druhý nákup a opět spokojenost
    • možnost osobního vyzvednutí a ozkoušení

Náš druhý nákup v tomto obchodě mě utvrdil, že obchod budu doporučovat a sám v budoucnu využiji. Profesionální přístup, slušnost k zákazníkovi, bezproblémová komunikace a byť šlo o použité zboží , vše ukázali, vysvětlili... tak si představuji obchod.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Potřebovali jsme rychle levný a kvalitní telefon. Nebyl problém.

Prodávající se následující den telefonicky ujistí, zda opravdu o objednané zboží máte zájem, popřípadě zodpoví vaše dotazy...

• Všechno OK
    • Zatím o ničem nevím

• Rychlost vyřízení objednávky, do druhého dne !

Super rychlost a komunikace, vstřícnost