• výběr
    • komunikace

Jednoduše jsem spokojen.

Kupovala jsem zánovní telefon. Přišel nový, nerozbalený. Po odeslání objednávky volal pán a objednávku mi potvrdil. S obchodem jsem byla velice spokojena a mohu ho s radostí doporučit.

• Rychlé dodání.

Rychlá komunikace, obchod proběhl v pořádku.

• Rychlost vyřízení a dodání zboží, následná komunikace s obchodem, cenné rady a pomoc s manuálem
    • Žádnou jsem nenašel

Plně doporučuji všem budoucím zákazníkům a odběratelům!

Zakoupil jsem zde samsung s9 se stavem "velmi pekny stav" a musim rict ze byl v opravdu moc peknem stavu. Pro overeni objednavky vam zavola moc hodna pani. Obchod vrele doporucuji. S pozdravem Dominik J.

• Nevýhoda je v tom,že obchod není v místě mého bydliště-navštěvoval bych ho osobně a častěji.

Se vším jsem byl spokojen.

Druhý den jsem zboží dostal super rychlost

• Ochota perfektní!! Opravdu doporučuji.Co bylo v popisce - stav 100% tak to tomu opravdu odpovídalo. Pokud budu kupovat další tak určitě u Vás.Rychlost dodání - perfektní. Děkuji

Velmi příjemná komunikace, vše tak, jak má být. Zboží doručeno dle dohody. není co vytknout.

• Rychlé vrácení peněz na účet (tablet dorazil poškozený)

• rychlé dodání, příznivá cena

• Rychlé vyřízení a dodání.

• rychlost, široký výběr produktů

Nákup bez problému

minimálně používané zboží v záruce za super ceny !!!!

Všem doporučuji,bezproblémové.

• komunikace
    • pravdivost informací

V obchodě jsem zakoupil iPhone XS MAX, dorazil nový, zabalený v původní origální fólii jak bylo uvedeno na stránkách. Podle IMEI vše v pořádku. Snad bude vše ok i postupem času. Obchod mohu doporučit :-)

Zboží zcela odpovídalo popisu prodejce, bylo skladem a pocházelo z oficiální CZ distribuce. Doručení proběhlo do druhého dne prostřednictvím dopravce DPD, zdarma, s možností platby na dobírku a volbou výdejního místa. Dotazy ohledně inzerovaného zboží zodpověděla ochotná operátorka, která před odesláním telefonicky ověřovala platnost objednávky. Za mě osobně vše perfektní a jednoznačně kladná zkušenost!

• spolehlivost a rychlost dodávky.

• Bezvadná komunikace obchodu, rychlé doručení - do druhého dne od telefonického potvrzení objednávky.

Reakce obchodu K-Mobil sro

Dobrý den,děkujeme za kladnou recenzi