Nedávno jsem v Praze našel tuto firmu a jejich perfektní obchodek na metro Mustek. Nabízí nadstandardní služby v oblasti prodeje a výkupu mobilních telefonů. Pokud potřebujete prodat svůj starší přístroj a zakoupit nový, nebo použitý telefon je to ta pravá cesta kam zajít. Měl jsem tu možnost již 3x spolupráce a dle
    Mého pohledu naprostá spokojenost jak s obchodem, tak i s celkovým korektnim a velice profesionálním jednáním na vysoké úrovni. Jako BONUS uvádím, že mají bezkonkurenční CENY, které jsou většinou o nějakou tu kačku nižší než konkurence. Celkové hodnocení 10 z 10. A vždy dam u této firmy přednost !!!! Doporučuji a určitě se tam zajděte podívat . Milan Neratovice

• Slušnost, ochota a serióznost.
    • Telefon přesně odpovídal popisu.
    • Bleskurychlé odeslání.
    • Nevím o žádné.

• Kvalita zboží
    • Osobní potvrzení objednávky skrze telefonát

Vše ok

Doporučuji i nedoporučuji.
    1 za cenu, ale 3- až 4 za zboží a za jednání při reklamaci. Po stažení dat provozovnou Vodafon ze starého mobilu do nového od K-mobilu jsem až doma zjistil obrácené barvy, místo pozitivu všude negativ. V prodejně si neuměli s mou reklamací poradit, nabízeli nastavit do továrního nastavení s tím, že data si mám pohlídat nebo uhradit cenu za jejich nové přetažení nebo předpokládali, že je vadný displej. Přitom jde o vadu na straně prodejce, v tom případě nabízeli opravu nového mobilu, koupeného cca před týdnem..
    Znovu jsem navštívil pobočku Vodafonu kde mi technik během 4 minut nastavení opravil do správné verze.
    Obsluha v prodejně ve vestibulu Můstek mi připadala velice amatérská.
    Příště tuto firmu obloukem minu.
    Petr Rosendorf.e

Reakce obchodu K-Mobil sro

Vážený zákazníku, velice děkujeme za zpětné info. Z textu vyplývá, že jste si nechal do nového telefonu přetáhnout data od Vodafonu připomínám, že placeně. Problém, který jste popsal, vyřešila opět návštěva technika, který Vám data přetahoval a problém byl vyřešen. Tzn. telefon od nás žádnou vadu neměl a my neručíme za manipulaci s Vašimi osobními daty a chybným nastavením ve Vodafonu. Uvedením telefonu do továrního nastavení bychom vyloučili vadu na straně přístroje. Velice nás mrzí, že chybou v nastavení firmou Vodafone viníte nás.

• Skvěle ceny
    • Originalní produkty

+ Rychlé dodání
    + Výborná cena
    - Potvrzení objednávky tel.hovorem, lepší je to automaticky. Zvláště když objednáte telefon poté co váš nefunguje. Musela jsem řešit přes přítele

spokojenost, bleskové dodání, komunikace

• Korektní jednání

Super, rychlé dodání.

Doporucuji

• Rychlé doručení
    • Telefonické potvrzení objednávky
    • Skvělá komunikace

Zakoupen nový iPhone z CZ distribuce za příjemnou cenu. Objednáno večer, odesláno ihned následující den. Děkuji.

• Perfektní jednání ze strany zaměstnanců
    • Způsob zabalení objednávky
    • Komunikace s obchodem

Obchod nabízel nový iPhone 12 pro max za nejnižší cenu v ČR.
    Po vytvoření objednávky, mi zavolala slečna kvůli ověření a sdělila mi, že udělá maximum pro to, aby objednávka dorazila do druhého dne - nevím jak, ale telefon opravdu dorazil druhý den. Určitě tento obchod zvolím i pro své další nákupy.

• Je to nejlepší prodejna mobilů v praze co z nám personál je milý a ochotný a umí vždycky zákazníkovi

Nejlepší prodejna mobilů v praze co znám mají dobré ceny mobilů a také vykupují Mobily

Vše ok

Vše OK

výborný mobil za dobrou cenu, rychlé dodání

• Rychlost ve vyřízení objednávky

Naprostá spokojenost, na vše odpovězeno rychle a vše sedělo dle domluvy.

• seriozní jednání a velká vstřícnost