• Ceny
    • Komunikace se zákazníky
    • žádná

Zboží dorazilo do 2 dnů a za dobrou cenu takže obchod vřele doporučuji.

• Možnost osobního odběru
    • Pěkná cena
    • Platba kartou
    • Nabídka skla a pouzdra pro daný typ

Kamenný obchod na metru, telefon byl skladem, výběr příslušenství.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• velice rychlé vyřízení,seriozní jednání

• Seriozní shop. Po objednávce telefonát s příjemným ženským hlasem,který se ujišťoval,zda je vše v pořádku ohledně objednávky.
    • Bezodkladná expedice objednávky
    • Výhodná cena zboží

Doporučuju k nákupu.

• Komunikace v poradku
    • Na faktuře byly nesmyslné naúčtovány dva datové kabely Samsung. . .přestože jsem kupoval telefon Xiaomi. . .

• Skvělé ceny
    • Super komunikace
    • Absolutně žádné

• Kvalita
    • Super zboží

S objednávkou i se zbožím jsem byla velmi mile překvapena a doporučuji .

Dobrý den,děkujeme za kladnou recenzi

Velice solidní jednání, objednávka neprodleně potvrzena telefonicky a nabídnuty k nákupu doplňky k objednanému produktu, nabídky jsem rád využil.

Dobrý den,děkujeme za recenzi

• Perfektní přístup, rychlost dodání, komunikace úžasná, nevím, co ještě napsat... Fakt obchod, kam se ráda v případě potřeby vrátím a hlavně budu doporučovat :-)děkuji

Jedním slovem na jedničku s *

Dobrý den,děkujeme za kladnou recenzi

• Telefon jsem sháněla pres rok za rozumnou cenu ale marně. Takže za me určitě ideální a nízké ceny.

Dobrý den,děkujeme za pochvalu

Toto je má druhá zkušenost s obchodem a opět vše proběhlo tak, jak mělo nebo přesněji dokonce nadstandardně. Nedávno jsem zde něco objednával a bylo mi nabídnuto, že kdybych měl zájem, majitel obchodu pan Kučera by mi produkt přivezl domů, protože to má při cestě. K tomu došlo i tentokrát. Není to paráda, když nemusíte nikam chodit a majitel obchodu vám objednaný produkt přiveze domů? Nemohu tedy jinak, než obchod opět pochválit a doporučit.
    Palec nahoru!

Reakce obchodu K-Mobil sro

Děkujeme ještě jednou za pochvalu.

Toto je má první zkušenost s obchodem a je rozhodně velmi pozitivní.
    O existenci obchodu vím, protože kolem něj procházím, když vystupuji/nastupuji ve stanici metra Můstek a již mi byl dříve dvěma známými doporučován. Pátral jsem po hodinkách Apple Watch 5. série 44 mm -šlo o dar pro příbuzného k jeho 50. narozeninám- a zde jsem na ně narazil jednak za bezkonkurenční cenu a navíc se jednalo o CZ distribuci, což dotyčný příbuzný preferuje. Nebylo tedy co řešit.
    Chtěl jsem zvolit osobní odběr v prodejně, to však nebylo možné, takže jsem zvolil zaslání na výdejní místo Zásilkovny v místě svého bydliště. Obchod uvádí, že zákazníka telefonicky kontaktují ohledně potvrzení objednávky. Druhý den mi volala paní z obchodu, mimochodem velmi příjemná a překvapila mě jistou nabídkou: kdybych měl zájem, její šéf (nebo přímo majitel obchodu? Teď nevím jistě) by mi hodinky přivezl až domů, protože to prý má při cestě. Jelikož jsem byl doma, domluvili jsme se na tomto způsobu doručení. Objednávku jsem zaplatil předem převodem z účtu, takže stačilo hodinky opravdu pouze předat. S něčím takovým jsem se dosud nikdy nesetkal a za toto si obchod rozhodně zaslouží velkou pochvalu.
    Celkově tedy obchod hodnotím 100%, zde není co řešit. Obchod mohu rozhodně doporučit.

Reakce obchodu K-Mobil sro

Děkujem velice za příznivou recenzi.Velice si toho vážíme

• Rychlost odeslání
    • Stav zboží
    • Přístup k zákazníkovi

• Rychle a solidni jednani

• komunikace
    • rychlost vyřízení objednávky

• Rychlost, zboží skladem

• Super! Doporucuji! Krasne rychle jednani!

Objednal jsem si bazarovy mobil Huawei. Jsem spokojen, zbozi jako nove za mene penez. Spokojenost.