• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• nakoupil v obchodě Itceservices před 3 měsíci

Zboží jsem Objednal před 16 hod a dostal ho hned druhý den.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za upřímnou recenzi, ale asi omylem zvolili, poličko, nedoporučují obchod, budeme moc vděčni za opravu. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na Váši další objednávku.

• nakoupil v obchodě Itceservices před 3 měsíci

• dobre ceny perfektni komunikace

+přehlednost, rychlé jednání
    - nevím

• dobrá cena, rychlost
  • nakoupil v obchodě Itceservices před 4 měsíci

• Velmi ochotný a odbirně zdatný personál, který si váží zákazníků.

Rozhodně doporučuji.

• nakoupil v obchodě Itceservices před 5 měsíci

Chápu, že i na levném zboží musíte vydělat, když se ale při osobním odběru platí balné?!
    V.P.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za recenze, když objednáváte zboží v hodnotě 57 Kč přes internet, musíte počítat s tím, že zadarmo Vám zboží nikdo nedoveze. Při osobním odběru neplatíte dopravu, ale platíte balné v hodnotě 35Kč a nejsme výjimkou, balné se platí i ve větších obchodech např. alza apod. Navíc jste objednávku zrušil a nemate s námi žádnou zkušenost. Vaše recenze je bezpředmětná.

• Rychlost doručení, osobní přístup

Spokojen

• nakoupil v obchodě Itceservices před 6 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• Do 3 týdnů nebylo zboží dodáno, ani mi nebyly vráceny peníze.

Nejhorší zkušenost, jakou jsem kdy s nějakým obchodem udělal. Během 3 týdnů mi nebylo zboží dodáno, ani mi nebyly vráceny peníze. Provolal jsem mnoho hodin, několikrát jsem se dostavil na místo, které bylo určeno, ale nebylo to k ničemu. Majitel sliboval, že po neúspěšném doručení firmou DPD mi zásilku pošle PLP, což nesplnil. Měl jsem kvůli nim zkažené Vánoce, protože nedodali dárek včas a odmítli to jakkoliv řešit.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za recenze, cely problém s doručením do určité míry zavinil sám, kurýr byl na vaše adrese následující den, ale jste nebyl zastižen, následně jste několikrát měnil adresu doručení, zkoušeli jsme Vám zboží dodat po druhé s možnosti doručit do výdejního místa ale bezúspěšně, z nepochopitelných důvodů zásilka nebyla přijata do výdejny. Nakonec objednávku jste zrušil telefonicky, zaplacena částka vám byla vracena bez prodlení.

• nakoupil v obchodě Itceservices před 7 měsíci

• Bohužel musím platit poštovné a nikde v obchodě to nemají.
    • Tak vlastně spokojený nejsem.

Reakce obchodu Itceservices

Nerozumíme Vaši nespokojeností, objednal jste zboží na dobírku do Chebu, kamennou prodejnu máme v Plzni, cena poštovného je uvedena při vytvoření objednávky a činí 120 Kč, k tomu jste zvolil dobírku která jé taky za poplatek a činí 35 Kč a taky je uvedena při vytvořeni objednávky. Zboží bylo objednáno 6.12.2017 o 12:40 hod, doručeno 7. 12. 2017 o 14:10 hodin. Posílali jsme informace o stavu objednávky na email a SMS. U objednávek nad 6 000 Kč doprava je zcela zdarma. O konečně ceně jste věděl při nákupu 3 ks DVD, proč jste teda u nás zboží objednával? Poštovné mají všechny obchody.

Milí zákaznici, jak je vidět recenze ne hodnotí skutečně obchod, musíte vycházet z toho jaké problémy e-shop skutečně má. Dobré recenze napíši jen 2 % lidí, špatně píšou všechny, Heuréka neřeší a ne zhodnocuje, zda jde o spolehlivý nebo nespolehlivý obchod, to musíte zohlednit vy milí zákaznici.

Všem našim zákazníkům a přátelům přejeme plno radostných a úspěšných dnů v nadcházejícím roce a příjemné prožití svátků vánočních.

• nakoupil v obchodě Itceservices před 7 měsíci

• pravdivost údajů
  • nakoupil v obchodě Itceservices před 8 měsíci

Opravdu výhodná komunikace i volba obchodu

• nakoupil v obchodě Itceservices před 9 měsíci

• rychla a prijemna komunikace
    • rychlost dodani
    • dobra cena
  • nakoupil v obchodě Itceservices před 10 měsíci

Část zboží jsem musela vrátit, peníze neposílají automaticky zpět, je třeba obchod upomínat o dobropis a následně pak i o vrácení peněz, což pak ve finále trvá déle jak měsíc.
    Takže pokud zboží nevracíte, vše je ok, v opačném případě problémy.

Děkujeme za Váši recenzi,
    Dobropis jsme Vám vystavili ihned po přijetí zboží na sklad, který Vám byl zaslán emailem. Od té doby jsme čekali na číslo účtu, na který Vám měli vrátit 130 Kč za chybně objednané pouzdro, které ne pasovalo pro Váš model telefonu. Peníze jsme Vám vrátili v den, kdy jste nám sdělila číslo účtu. Komunikace s Vámi byla pořad a bez prodlevy.

Milí zákaznici,
    pokud nejste jisti s kompatibilitou nebo s parametry neváhejte se poptat, vyhnete se tím zbytečným problémům, zboží, které nakupujete, pochází výhradně z české distribuce a doručeni z 95% do 24 hodin.

• nakoupil v obchodě Itceservices před 10 měsíci

Od objednání do doručení uběhly jen 2 dny. Byla to moje první zkušenost s tímto obchodem a vše super.

• Příznivé ceny za Huawei z CZ distribuce
    • Super rychlé dodání