Část zboží jsem musela vrátit, peníze neposílají automaticky zpět, je třeba obchod upomínat o dobropis a následně pak i o vrácení peněz, což pak ve finále trvá déle jak měsíc.
    Takže pokud zboží nevracíte, vše je ok, v opačném případě problémy.

Děkujeme za Váši recenzi,
    Dobropis jsme Vám vystavili ihned po přijetí zboží na sklad, který Vám byl zaslán emailem. Od té doby jsme čekali na číslo účtu, na který Vám měli vrátit 130 Kč za chybně objednané pouzdro, které ne pasovalo pro Váš model telefonu. Peníze jsme Vám vrátili v den, kdy jste nám sdělila číslo účtu. Komunikace s Vámi byla pořad a bez prodlevy.

Milí zákaznici,
    pokud nejste jisti s kompatibilitou nebo s parametry neváhejte se poptat, vyhnete se tím zbytečným problémům, zboží, které nakupujete, pochází výhradně z české distribuce a doručeni z 95% do 24 hodin.

Od objednání do doručení uběhly jen 2 dny. Byla to moje první zkušenost s tímto obchodem a vše super.

• Příznivé ceny za Huawei z CZ distribuce
    • Super rychlé dodání
    • Ochotný personál
    • Nic jsem nenašel

Doporučuji!!!

Doporučujeme

• Výběr,cena
    • Nevim

Rychlé dodání, dobrá cena, výběr zboží

• rychlost dodání a kvalitu produktu
    • žadne

• Rychlost expedice zboží. Vstřícnost a kvalita komunikace obchodu. Nízké ceny.

Jednoduše, rychle

• zboží za dobré ceny, rychlost dodání.

• Super cena

Rychlý nákup za skvělé ceny

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za Váši recenze a hodnoceni našeho obchodu. Velice se toho vážíme a těšíme se na Váš další nákup. Doporučujeme při dalším nákupu provést registraci, která Vám umožni za každý nákup získat cashback formou věrnostních bodů v hodnotě 1,1% z nákupu, následně mate možnost uplatnit věrnostní body na částečný nebo celý nákup, body se sčítají, platnost bodu 360 dnů, vice se dozvíte v sekce věrnostní program.

ITCEServices.com

• nepodařilo se zadat platbu na dobírku kartou

seper ceny rychlé dodání

Hezký den,
    velice náš těší Vaše spokojenost s nákupem. Jíž lze zadat platbu na dobírku kartou, chyba, jíž odstraněna, děkujeme za upozornění. Ještě jednou Vám děkujeme a těšíme se na Váš další nákup.

• nízké ceny
    • velký výběr
    • mabídka slevy na budoucí servis
    • o žádné slabině nevím

Šel jsem hlavně za nízkou cenou. Nákup a dodání bylo bezproblémové už poprvé, tak před dalším nákupem jsem se nebál.
    Příště tu nakoupím znovu

Reakce obchodu Itceservices

Jsme rádi, že jste s obchodem spokojeni a těšíme se na Váš další nákup.

ITCEServices.com

• - nižší cena než všude jinde
    • - velice rychlé dodání

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za Vaše hodnoceni internetového obchodu.
    Dbáme především na spokojenost našich zákazníků, kteří jsou tou nejlepší reklamou a důkazem o profesionalitě.

Bleskové dodání

Reakce obchodu Itceservices

Máme radost, že jste s nákupem spokojeni. Budeme se těšit na Váš další nákup.

ITCEServices.com

• Nejlepší cena, doprava zdarma.
    • Nedostal jsem číslo pro sledování zásilky.

Moje zásilka se kamsi zatoulala a dorazila později, než bylo avizováno, ale jinak všechno OK.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za Váši recenzi a hlášeni chyb.

Na Váš email měla dorazit správa přímo od dopravce s číslem zásilky a odkazem na sledovaní zásilek od společnosti DPD. Ještě jednou Vám děkujeme a těšíme se na Váš další nákup.

• Rychlost a ceny.

Jeden den dopoledne objednáno, druhý den dopoledne dodáno. Jinak mě mile překvapila cena a rychlost dodání. Obchod doporučuji.

Reakce obchodu Itceservices

Velice děkujme za Váši recenzi a těšíme se na Váš další nákup.

Všem zákoníkům zboží odesíláme v den objednaní do 16:00 hod. U objednávek placené převodem z účtu, objednávku odesíláme v den připsaní částky na účet. Bohužel občas se nestihne nebo nastane nějaká chyba v systému a nezvládneme zboží odeslat. Nicméně nejdelší dodací lhůta do třech pracovních dnů, pokud zboží máme skladem. Skladové zásoby aktualizujeme po 15 minutách.

ITCEServices.com

• Tři naráz objednané věci přišly ze dvou skladů ve dvou balíčkách. Bohužel ne v jeden den, takže dvakrát na poštu...

Děkuji za Váši recenzi,

Bohužel nemůžeme ručit za dopravce, baličky byli odeslané v jeden den a z různých adres ale to nemá vliv na dobu doručení, navíc jsme Vám volali pro zjištění počtu baličku, které jste již obdržel aby zaurgovat na poštu, přál jste balík na poštu.

Milí zákazníci, pokud objednáváte balík na poštu, musíte počítat s tím, že na poštu musíte dojit. DPD Vám balík doručí až domu, v případě kdy vám se to nehodí, lze přímo u DPD změnit doručovací adresu, třeba do práce.

ITCEServices.com

• Nakupoval jsem poprvé a vše bylo v pořádku.

Reakce obchodu Itceservices

Velice děkujeme za Váš nákup a recenzi našeho internetového obchodu itceservices.com.
    Máme radost, že jste s nákupem spokojeni. Budeme se těšit na Váš další nákup.