• Cena, rychlost dodání, přehledný eshop, elektronická faktura. Notifikace na mobil SMS zprávou.
    • Dodací list pouze v papírové formě.
    • Nedorazil mi potvrzovací na email,
    • ale nahradila to sms zpráva na mobilní telefon.

Tento e-shop doporučuji.

Reakce obchodu Itceservices

Velice děkujeme za Váší recenzi i nákup v našem obchodě. O problému zasílaní emailů víme a taky řešíme, problémy nejčastěji vyskytuji u firemních zabezpečených emailových serverů. Doporučujeme všem zákazníkům provést registraci pro přistup k historii objednávek, kde mate možnost kdykoliv stáhnout veškeré doklady.

Reakce obchodu Itceservices

Velice děkujeme za nákup a hodnocení internetového obchodu itceservices.com.
    Máme radost, že jste s nákupem spokojeni. Budeme se těšit na Váš další nákup.

• Vše Ok jsem spokojen.

Reakce obchodu Itceservices

Velice děkujeme za nákup a hodnocení internetového obchodu itceservices.com.
    Máme radost, že jste s nákupem spokojeni. Budeme se těšit na Váš další nákup.

• rzchlost dodani+ velmi dobra cena zbozí

velmi spokojen

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za Vaše hodnoceni internetového obchodu itceservices.com, dbáme především na spokojenost našich zákazníků, kteří jsou tou nejlepší reklamou a důkazem o profesionalitě.

• rychlost doručení zboží
    • nevím o nich

vřele doporučuji

Reakce obchodu Itceservices

Děkuji Vám za hodnocení našeho eshopu. Dbáme na maximální spokojenost zákazníka a jsme rádi, když narazíme na stejný přístup.

• rychlé zaslání
    • skvělá komunikace
    • vstřícný přístup k zákazníkovi
    • hezké zboží
    • xxxxx

Naprostá spokojenost s obchodem, doručením i zbožím. Vše 100%.

Reakce obchodu Itceservices

Velice se vážíme Vašeho hodnocení, z kterého máme velkou radost. Těšíme se na Váš další nákup :).

• Dobrá nabídka
    • Velmi komunikativní a ochotný majitel

Děkuji za Vaši recenzi. Velice se toho vážíme

Velmi rychlá dodávka, nejnižší cena, celkově skvělý obchod, doporučuji.

Reakce obchodu Itceservices

Velice si vážíme Vaší důvěry a děkujeme za Vaši recenzi.

Spokojenost.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za Váši recenzi, při osobním převzetí zboží lze vyzvednout následující pracovní den. Doba dodaní zaleží na tom, kdy zákazník zboží vyzvedne. Na faktuře vždy uveden termín kdy zboží bude doručeno zákazníkovi na adresu, v případě, že zákazník zvolí osobní odběr, adresa pro doručení bude Karla Steinera 930/13 Plzeň, zboží můžete vyzvednout následující pracovní den (u objednávek do 16:00 hodin) nebo později v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hodin.

• Cena, rychlost. Zboží, které uvádějí jako skladem, skutečně skladem mají. A to dnes není běžné.
    • Používají k doručení DPD, a to je dlouhodobě naprostá katastrofa. Aspoň z mé zkušenosti.

OK. Až přejdou např. na Českou poštu, nemá chybu.

Reakce obchodu Itceservices

Velice se vážíme Vaši recenzi, dopravu pro nás zajíšťuje DPD a Česka pošta, prioritně máme nastavenou DPD kvůli možnosti platit platební kartou při dobírce.

• rychlost dodávky, výborná komunikace s kanceláří

rozhodně doporučuji

Reakce obchodu Itceservices

Vaše recenze nás velice potěšila, asi jsme na správné cestě.

• Vyrobky ruznych znacek.
    • Ochota,Rychlost vyrizovani
    • Lidi na tuto spolecnost pisou drby.a setrej 100Kc na postovnim i kdyz maji zbozi za polovinu.

Spolecnost 99.9

Reakce obchodu Itceservices

Děkuji za Vaši recenzi. Velice se toho vážíme. V případě reklamaci na nás se určitě obraťte, mate na to nárok.

• je v sousedství mého bytu

Reakce obchodu Itceservices

Děkuji za Vaši recenzi. Velice se toho vážíme.

• Ochota a rychlost. :)

Velmi doporučuji tento obchod. Velmi vstřícné a rychlé jednání.

Reakce obchodu Itceservices

Děkuje mé za Vaší recensí. Velice nás těší, že jste spokojeni s nákupem v našem obchodě. Připomínáme, že za každý nákup Vám sčítají body, které lze použit na celý nebo částečný nákup, vice se dozvíte v sekci partnerský program.

PS: body se sčítají všem zákazníkům z hodnoty nákupu. Více se dozvíte v sekcí https://itceservices.com/content/26-sponzorsky-program.

bez udani duvodu zrusil objednavku, ackoli ma zbozi "skladem". nekomunikuje.

Reakce obchodu Itceservices

Stejný problém té doby jak měl p. mat. Dnes pro jistotu zákazníky oslovujeme telefonicky v případě nejasnosti nebo i skladovosti. Aktualizace skladu máme 1x za hodinu, častěji to nejde provádět při počtu sortimentu v cca 20tis položek. U kusových položek muže se stát, že zboží bude vyprodáno, v takovém případě zákazníky kontaktujeme telefonicky.

• 50% sleva na servisní opravy
    • nižší ceny než konkurence
    • nenašla jsem porovnávání zboží

Plusem je rychlé dodání, platba přes Gopay, celkem velký výběr zboží.

Reakce obchodu Itceservices

Porovnaní zboží již máme k dispozici.

• komunikace
    • zboží inzerované skladem není skladem
    • předem zaplacené zboží nikde, komunikace žádná

zde nenakupujte

Reakce obchodu Itceservices

Měli jsme problém s aktualizací skladových zásob, zákazník byl informován emailem, ale emaily nám v té době spadali do spamu. Nicméně, se zákazníkem komunikace byla a peníze mu byli vracené na zpět. Problém vznikl z naší strany, komunikace byla prodlena z důvodu, že emaily byli ve spamu a my o tom ne věděli. Dnes oba problémy jsou vyřešené. Emaily chodí správně, sklad se aktualizuje každou hodinu.

• velmi rychle vyřízená objednávka
    • domluvená doprava byla zaměněna za jinou a zaskočilo mě, když mi u domu zastavilo večer dpd místo balíku na poštu!!!

Reakce obchodu Itceservices

Děkuje mé za Váši recenze a omlouváme se, chyba nastala na naši straně.

• Zboží jsem nezakoupil. Po inzerci "doprava zdarma", požadují 137 ,- kč. Za dopis se dvěma micro card memory.

Doprava zdarma je pro Plzeňáky, co jdou pěšky,,,,srandičky.

Reakce obchodu Itceservices

Doprava zdarma od 5000 Kč.