• ŽÁDNÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • ABSOLUTNÍ TRAGEDIE, NEMÁ NA TRHU CO DĚLAT! DÁREK K NAROZENINÁM PŘIŠEL MÍSTO 24HODIN ZA TÝDEN A JEŠTĚ NEKOMPLETNÍ. NEŠLO NIKOHO KONTAKTOVAT, NEFUNKČNÍ TELEFON.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za recenze, a omlouváme se za prodlevu s dodávkou objednávky, bohužel v době prázdnin a předvánočním období nelze zaručit dodávku do 24 hod. Ohledně nekompletního zboží prosím Vás, popište, co chybělo v objednávce, musíme problém dořešit.

Milí zákaznici nejsme výrobci a do balení nevidíme, pokud zboží není kompletní, musíte nás o tom ihned kontaktovat. Děkuji za pochopení.

S pozdravem tým
    itceservices.com

• zboží doručeno rychle
    • při vrácení zboží uvedena jiná adresa, firma se přestěhovala, ale neupravila si doklady, tudíž se balíček vrátil zpět
    • nekomunikuje ani emailem ani nezvedá telefon
    • pevně doufám, že alespoň vrátí peníze za objednané zboží

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za recenze, objednávka číslo 1976 nebyla dokončena, následně objednávka byla zrušena, zboží k Vám vůbec nebylo odesláno. Částka uhrazena taky nebyla, není co vracet.

S pozdravem tým
    itceservices.com

Zboží jsem Objednal před 16 hod a dostal ho hned druhý den.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za upřímnou recenzi, ale asi omylem zvolili, poličko, nedoporučují obchod, budeme moc vděčni za opravu. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na Váši další objednávku.

• Chápu, že i na levném zboží musíte vydělat, když se ale při osobním odběru platí balné?!
    V.P.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za recenze, když objednáváte zboží v hodnotě 57 Kč přes internet, musíte počítat s tím, že zadarmo Vám zboží nikdo nedoveze. Při osobním odběru neplatíte dopravu, ale platíte balné v hodnotě 35Kč a nejsme výjimkou, balné se platí i ve větších obchodech např. alza apod. Navíc jste objednávku zrušil a nemate s námi žádnou zkušenost. Vaše recenze je bezpředmětná.

• Bohužel musím platit poštovné a nikde v obchodě to nemají.
    • Tak vlastně spokojený nejsem.

Reakce obchodu Itceservices

Nerozumíme Vaši nespokojeností, objednal jste zboží na dobírku do Chebu, kamennou prodejnu máme v Plzni, cena poštovného je uvedena při vytvoření objednávky a činí 120 Kč, k tomu jste zvolil dobírku která jé taky za poplatek a činí 35 Kč a taky je uvedena při vytvořeni objednávky. Zboží bylo objednáno 6.12.2017 o 12:40 hod, doručeno 7. 12. 2017 o 14:10 hodin. Posílali jsme informace o stavu objednávky na email a SMS. U objednávek nad 6 000 Kč doprava je zcela zdarma. O konečně ceně jste věděl při nákupu 3 ks DVD, proč jste teda u nás zboží objednával? Poštovné mají všechny obchody.

Milí zákaznici, jak je vidět recenze ne hodnotí skutečně obchod, musíte vycházet z toho jaké problémy e-shop skutečně má. Dobré recenze napíši jen 2 % lidí, špatně píšou všechny, Heuréka neřeší a ne zhodnocuje, zda jde o spolehlivý nebo nespolehlivý obchod, to musíte zohlednit vy milí zákaznici.

Všem našim zákazníkům a přátelům přejeme plno radostných a úspěšných dnů v nadcházejícím roce a příjemné prožití svátků vánočních.

Část zboží jsem musela vrátit, peníze neposílají automaticky zpět, je třeba obchod upomínat o dobropis a následně pak i o vrácení peněz, což pak ve finále trvá déle jak měsíc.
    Takže pokud zboží nevracíte, vše je ok, v opačném případě problémy.

Děkujeme za Váši recenzi,
    Dobropis jsme Vám vystavili ihned po přijetí zboží na sklad, který Vám byl zaslán emailem. Od té doby jsme čekali na číslo účtu, na který Vám měli vrátit 130 Kč za chybně objednané pouzdro, které ne pasovalo pro Váš model telefonu. Peníze jsme Vám vrátili v den, kdy jste nám sdělila číslo účtu. Komunikace s Vámi byla pořad a bez prodlevy.

Milí zákaznici,
    pokud nejste jisti s kompatibilitou nebo s parametry neváhejte se poptat, vyhnete se tím zbytečným problémům, zboží, které nakupujete, pochází výhradně z české distribuce a doručeni z 95% do 24 hodin.

bez udani duvodu zrusil objednavku, ackoli ma zbozi "skladem". nekomunikuje.

Reakce obchodu Itceservices

Stejný problém té doby jak měl p. mat. Dnes pro jistotu zákazníky oslovujeme telefonicky v případě nejasnosti nebo i skladovosti. Aktualizace skladu máme 1x za hodinu, častěji to nejde provádět při počtu sortimentu v cca 20tis položek. U kusových položek muže se stát, že zboží bude vyprodáno, v takovém případě zákazníky kontaktujeme telefonicky.

• komunikace
    • zboží inzerované skladem není skladem
    • předem zaplacené zboží nikde, komunikace žádná

zde nenakupujte

Reakce obchodu Itceservices

Měli jsme problém s aktualizací skladových zásob, zákazník byl informován emailem, ale emaily nám v té době spadali do spamu. Nicméně, se zákazníkem komunikace byla a peníze mu byli vracené na zpět. Problém vznikl z naší strany, komunikace byla prodlena z důvodu, že emaily byli ve spamu a my o tom ne věděli. Dnes oba problémy jsou vyřešené. Emaily chodí správně, sklad se aktualizuje každou hodinu.