• Vracel jsem tablet kvůli špatný kvalitě displeje a špatně uvedeným parametrům kamer. Obchodník mi při vrácení peněz strhl 5% z celkové ceny. Přesto, že jsem nic z občanského zákona neporušil obchodník mě okradl celkem o 1700 Kč.

• Výhodou by měla být kamenná prodejna s odběrem zdarma, což ale při dražších cenách v prodejně výhodou není.
    • Ne příliš pro-zákaznický přístup
    • Nedostupnost - zavřená prodejna v otevíracích hodinách
    • Vyšší ceny v prodejně než na internetových stránkách

Stalo se 3x, že v obchodě nikdo nebyl během otevíracích hodin (a to se jednalo i o 15 minut nebo hodinu po udávaném otevření). Když se na 4. pokus podařilo po telefonátu dostat do prodejny, byl kabel o 40 Kč dražší, než na internetových stránkách. Člověk se pořád učí... A ještě proběhlo poučení, že kabel USB-C se prý dělá pouze modrý (3.0). Potom tedy nevím, co je tohle za zařízení: https://itceservices.com/kabely-redukce-pripojeni/391548-datovy-a-nabijeci-kabel-usb-usb-type-c-100cm-cerna-8591849073284.html?search_query=usb+c+kabel&results=846

Reakce obchodu Itceservices

provádíme opravy PC, notebooku a telefonů, stane se, že objednané díly dopravce, například pošta není schopna doručit na prodejnu, musím pro náhradní díly dojet nebo se zdržím na dílně, kde provádíme opravy na součástkové úrovni od telefonů až po televize, proto doporučuji zavolat, jsem na telefonu, třeba zrovna parkuji.

Ohledně modrého kabelu, mluvili jsme o USB 3.0/3.1 nikoliv o USB C, co se tyče ceny, kabely vyrábí různé výrobci, které si určuji cenu, Vámi uvedený USB C kabel od avacomu o délce 1 m. nepodporuje USB 3.0 pro to uvnitř je černý a pomalejší na přenos dat. Na prodejně USB 3.0/ USB C o délce 1.8 m. s podporou rychlého nabíjení až 3A/36W nabízíme za 149 Kč. Doufám, že vysvětlení přispěje i ostatním uživatelům, které neví rozdíl mezi USB 2.0 a USB 3.0.

Děkuji.

• ŽÁDNÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • ABSOLUTNÍ TRAGEDIE, NEMÁ NA TRHU CO DĚLAT! DÁREK K NAROZENINÁM PŘIŠEL MÍSTO 24HODIN ZA TÝDEN A JEŠTĚ NEKOMPLETNÍ. NEŠLO NIKOHO KONTAKTOVAT, NEFUNKČNÍ TELEFON.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za recenze, a omlouváme se za prodlevu s dodávkou objednávky, bohužel v době prázdnin a předvánočním období nelze zaručit dodávku do 24 hod. Ohledně nekompletního zboží prosím Vás, popište, co chybělo v objednávce, musíme problém dořešit.

Milí zákaznici nejsme výrobci a do balení nevidíme, pokud zboží není kompletní, musíte nás o tom ihned kontaktovat. Děkuji za pochopení.

S pozdravem tým
    itceservices.com

• zboží doručeno rychle
    • při vrácení zboží uvedena jiná adresa, firma se přestěhovala, ale neupravila si doklady, tudíž se balíček vrátil zpět
    • nekomunikuje ani emailem ani nezvedá telefon
    • pevně doufám, že alespoň vrátí peníze za objednané zboží

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za recenze, objednávka číslo 1976 nebyla dokončena, následně objednávka byla zrušena, zboží k Vám vůbec nebylo odesláno. Částka uhrazena taky nebyla, není co vracet.

S pozdravem tým
    itceservices.com

Zaplaceno dopředu. Rychlé dodání.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zboží jsem Objednal před 16 hod a dostal ho hned druhý den.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za upřímnou recenzi, ale asi omylem zvolili, poličko, nedoporučují obchod, budeme moc vděčni za opravu. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na Váši další objednávku.

• dobre ceny perfektni komunikace

+přehlednost, rychlé jednání
    - nevím

• dobrá cena, rychlost

• Velmi ochotný a odbirně zdatný personál, který si váží zákazníků.

Rozhodně doporučuji.

• Chápu, že i na levném zboží musíte vydělat, když se ale při osobním odběru platí balné?!
    V.P.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za recenze, když objednáváte zboží v hodnotě 57 Kč přes internet, musíte počítat s tím, že zadarmo Vám zboží nikdo nedoveze. Při osobním odběru neplatíte dopravu, ale platíte balné v hodnotě 35Kč a nejsme výjimkou, balné se platí i ve větších obchodech např. alza apod. Navíc jste objednávku zrušil a nemate s námi žádnou zkušenost. Vaše recenze je bezpředmětná.

• Rychlost doručení, osobní přístup

Spokojen

• Do 3 týdnů nebylo zboží dodáno, ani mi nebyly vráceny peníze.

Nejhorší zkušenost, jakou jsem kdy s nějakým obchodem udělal. Během 3 týdnů mi nebylo zboží dodáno, ani mi nebyly vráceny peníze. Provolal jsem mnoho hodin, několikrát jsem se dostavil na místo, které bylo určeno, ale nebylo to k ničemu. Majitel sliboval, že po neúspěšném doručení firmou DPD mi zásilku pošle PLP, což nesplnil. Měl jsem kvůli nim zkažené Vánoce, protože nedodali dárek včas a odmítli to jakkoliv řešit.

Reakce obchodu Itceservices

Děkujeme za recenze, cely problém s doručením do určité míry zavinil sám, kurýr byl na vaše adrese následující den, ale jste nebyl zastižen, následně jste několikrát měnil adresu doručení, zkoušeli jsme Vám zboží dodat po druhé s možnosti doručit do výdejního místa ale bezúspěšně, z nepochopitelných důvodů zásilka nebyla přijata do výdejny. Nakonec objednávku jste zrušil telefonicky, zaplacena částka vám byla vracena bez prodlení.

• Bohužel musím platit poštovné a nikde v obchodě to nemají.
    • Tak vlastně spokojený nejsem.

Reakce obchodu Itceservices

Nerozumíme Vaši nespokojeností, objednal jste zboží na dobírku do Chebu, kamennou prodejnu máme v Plzni, cena poštovného je uvedena při vytvoření objednávky a činí 120 Kč, k tomu jste zvolil dobírku která jé taky za poplatek a činí 35 Kč a taky je uvedena při vytvořeni objednávky. Zboží bylo objednáno 6.12.2017 o 12:40 hod, doručeno 7. 12. 2017 o 14:10 hodin. Posílali jsme informace o stavu objednávky na email a SMS. U objednávek nad 6 000 Kč doprava je zcela zdarma. O konečně ceně jste věděl při nákupu 3 ks DVD, proč jste teda u nás zboží objednával? Poštovné mají všechny obchody.

Milí zákaznici, jak je vidět recenze ne hodnotí skutečně obchod, musíte vycházet z toho jaké problémy e-shop skutečně má. Dobré recenze napíši jen 2 % lidí, špatně píšou všechny, Heuréka neřeší a ne zhodnocuje, zda jde o spolehlivý nebo nespolehlivý obchod, to musíte zohlednit vy milí zákaznici.

Všem našim zákazníkům a přátelům přejeme plno radostných a úspěšných dnů v nadcházejícím roce a příjemné prožití svátků vánočních.

• pravdivost údajů

Opravdu výhodná komunikace i volba obchodu

• rychla a prijemna komunikace
    • rychlost dodani
    • dobra cena