Pokud něco inzeruji na svých stránkách, měl bych být schopen toto zboží dodat. Pokud zboží nemám, měl bych být schopen ho ze svých stránek stáhnout . Pro mne se stal tento obchod nedůvěryhodný,přestože komunikace probíhala velice dobře.

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, je nám líto, že nedoporučujete náš obchod. Objednal jste u nás 2 kusy zimních pneumatik, které máme ve výprodeji. U každého produktu v e-shopu zobrazujeme informaci, kolik kusů máme skladem a termín dodání. U objednané pneumatiky transparentně uvádíme, že máme pouze jeden poslední kus. Proto byla Vaše objednávka stornována, protože jste objednal větší množství než je dostupné.

Týden a nikdo se neozval co je

Myslel jsem, že jsem si objednal nové gumy ale dostal jsem 3 roky staré gumy za plnou cenu.
    Sice doprava zdarma, co hodnotím pozitivně ale staré gumy budou mít kratší životnost, tím pádem další investice do výměny.

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, je nám líto, že nedoporučujete náš obchod. Objednané pneumatiky jsme si pro Vás nechali dovést přímo z centrálního skladu výrobce. Proto mě zaráží, že uvádíte stáří 3 roky. Výrobce totiž garantuje zboží ne starší jak 2 roky. Pokud samozřejmě tyto pneumatiky nechcete, tak nám prosím napište, my zařídíme svoz a domluvíme se na dalším postupu.

• Ne
    • Dodaci lhuty

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, je nám líto, že nedoporučujete náš obchod. Bohužel pražské depo přepravní společnosti před svátky úplně zkolabovalo. Z tohoto důvodu Vám byla pneumatika doručena přesně týden od doby, kdy jsme ji vyexpedovali z našeho skladu. Moc se za toto zdržení omlouváme.

• Zapomněli mi zboží objednat , po mé urgenci po cca 5 dnech mi doporučili si ho raději objednat jinde. Nakonec bylo dodáno se zpožděním.

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, máte pravdu, že z naší strany došlo k pochybení při objednání zboží. Po Vaší urgenci jsme se snažili vše napravit a objednané disky dodat co nejrychleji. Moc se za toto zdržení omlouváme.

Zboží bylo uvedeno jako skladové ale objednávka byla zrušena protože již nebylo skladem.

Objednávku jsem nedokončil, nepovedlo se mi uskutečnit platbu kartou aniž by z webu bylo patrné proč. Pracovník na telefonu následující den potvrdil, že je placení rozbité, ale neupřesnil kdy bude funkční ani nenabídl jinou možnost než změnit objednávku na dobírku. Neměl jsem pocit, že by o moji objednávku nějak zvlášť stáli.
    Zboží jsem nakonec objednal jinde a levněji.

byly mi doručeny disku s jiným středovým otvorem ,
    musel jsem objednat znovu a zaplatit za dopravu 2x 200 kč navíc za chybu na straně i-pneu.

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, musíme se ohradit proti Vašemu tvrzení, že chyba je na naší straně. Od nás jste obdržel disky, které jste si objednal. Pokud zadáte do našeho konfigurátoru přesný typ Vašeho vozidla, tak se Vám zobrazí pouze disky, které jsou na Vaše vozidlo vhodné (homologované) a mají správný středový otvor. Z jakého důvodu jste nakonec objednal jiné disky, než Vám byly zobrazeny, bohužel nevíme. Chybně objednané disky jsme nechali svézt zpět k nám a to za podmínek, které máme uvedené v e-shopu https://www.ipneu.cz/cms/postup-pri-vraceni-zbozi-45.

• Objednáno byl 4/11/2023 a do dnes ještě není dodáno

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, Vaše objednávka byla předána přepravci 7.11. Podle aplikace Sledování zásilek, jsou objednané pneumatiky doručovány dnes. Za zdržení se moc omlouváme.

Ačkoli obchod na stránkách tvrdí, že dopravu zajišťuje DPD, pneumatiky mi přivezla Česká pošta. Upřímně, kdybych to věděl, objednal bych si je raději jinde - což taky příště udělám.

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, přepravu zboží nám nově zajišťují společnosti DPD a Česká pošta. Pokud preferujete některého z těchto přepravců, tak nám to prosím napište do poznámky. My následně zvolíme přepravce dle Vašeho požadavku.

• Mají napsáno expedovano do 24 hodin po 4 pracovních dnech a víkendu jsem se zajímala kde je má objednávka tak mi přišel e-mail dnes expedujeme , bez jakého kolik vysvětlení

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, je nám líto, že jsme nedodrželi slíbený termín dodání objednaného zboží. V tomto čase přezouvání na zimní pneumatiky děláme maximum, aby naši zákazníci měli své objednané pneumatiky včas. Bohužel i přepravní společnosti jsou velmi vytížené. Za zdržení se moc omlouváme.

• Objednal jsem 4 stejne pneu, cekala na me objednavak dvou pneu DOT 23 a dve pneu DOT 16/22 a 18/22

Pneumatika má každá jiný datum výroby

• Dobré ceny
    • Objednávka po internetu byla špatně zpracována, dorazil nevhodný rozměr

Služba patrně jinak funguje standartně, včetně dopravy v ceně, komunikace ohledně odstoupení od smlouvy funguje OK
    Možná chyba na mé straně byla, že jsem nezkontroloval mailem zaslané potvrzení objednávky, nenapadlo mne, že se záměna stane, bylo to poprvé

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, je nám líto, že nedoporučujete náš obchod, zejména když jsme Vaši objednávku vyřídili v pořádku. Bylo Vám zasláno zboží, které jste si objednal a bylo uvedené v objednávce. Tzn., že jste si bohužel objednal špatný rozměr pneumatik. Po domluvě je zařízena doprava zpět k nám do skladu a následně Vám vrátíme peníze na Váš učet.

• Problémy s platební bránou, není otevřeno přes víkend. Už budu nakupovat přes jiný, a schopnější e-shop.

• žádná informace o stavu objednávky ani po 10 ti dnech
    • pneu na stránkách stále mají jako skladem do 3 dnů

Tak musím svoje peníze utratit u jiného prodejce.

• Pneu rok výroby 3 měsíc 2022.☹
    • Kupují od nich už několik let a vše v pořádku a teď přez rok staré pneu.

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, je nám líto, že nedoporučujete náš obchod. Stáří pneumatik u některých zákazníků zůstává středobodem jejich zájmu a u některých z nich vzniká až panická obava z montáže "prošlé" pneumatiky na svůj vůz. My Vás chceme ubezpečit, že se v žádném případě nejedná o "prošlé" pneumatiky. Výrobce pneumatik Continental AG potvrzuje, že dobře skladované a nepoužívané koncernové pneumatiky mohou být do stáří 5 let prodávány jako nové. Teprve pokud zjistíte, že na svém voze máte pneumatiky starší než 10 let, určitě byste měli zvážit jejich výměnu. A to bez ohledu na stav dezénu.

• Zatím čekám... Objednal jsem 26.6...dnes je 3.7...

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, pneumatiky jsme objednali u výrobce, protože na našem skladu již nebylo dostatečné množství pro vyřízení Vaší objednávky. Bohužel při dodání od výrobce došlo ke zdržení a z tohoto důvodu jsme bohužel nebyli schopni dodržet slíbený termín. Pneumatiky nám budou doručeny dnes a u Vás budou nejpozději do dvou dnů. Za toto zdržení se moc omlouváme.

E shop nabízí produkty které nejsou skladem

Reakce obchodu ipneu.cz

Vážený zákazníku, Vaši objednávku jsme bohužel nebyli schopni vyřídit, protože jste objednal více kusů, než jsme měli skladem. Požadované pneumatiky máme stále skladem pouze v počtu 2 kusů a toto množství je uvedeno i v našem e-shopu.

Zboží bylo údajně skladem. Druhý týden po dotazu, kde zboží je, je prý skladem ale v Holandsku... Ale já jsem v Čechách a mělo by to být uvedeno, že to nebude hned, ale do 14 dnů!!!