• Rychlost dodání,komunikace obchodu

Vlastní obal,komunikace obchodu velmi dobrá,zboží v pořádku,počítač šlape krásně.Na kvalitu zboží B bych řekl,že jsou na pc minimální známky používání.Takže za mně spokojenost.Kvalita a super cena

Dobrý den pane Miroslave,

strašně moc Vám děkujeme za Vaši pozitivní a krásnou recenzi. Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost. Vaši pochvalu vyřídíme kolegům z obchodu a logistiky, kteří se o Vás postarali. Budou mít určitě velkou radost.
    Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, když budete cokoliv z IT potřebovat. Vždy se o Vás rádi postaráme.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• velmi rychlé vyřízení objednávky (dodání do druhého dne)
    • ____________

Dobrý den pane Zdeňku,

jsme nesmírně rádi, že je na Vaší straně spokojenost s Vaším nákupem. Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi, velice pro nás znamená.
    Vaši pochvalu vyřídíme kolegům na expedici. Kolegové na logistice se vždy maximálně snaží, aby byla zásilka co nejlépe a kvalitně zabalena. Čas dodání je u kolegů prioritou. Naše firma je velice prozákaznicky založená a na tomto místě si uvědomujeme, že v dnešní době náš zákazník nemůže být prakticky ani jeden den bez IT techniky.
    Neváhejte se na nás opět obrátit, když budete cokoliv potřebovat. Vždy se o Vás rádi a profesionálně postaráme. Ještě jednou Vám ze srdce děkujeme za vše.

• Doručeno do druhého dne

Dobrý den pane Zdeňku,

• výborná komunikace

Dobrý den pane Martine,

Vybral jste si vynikající grafickou pracovní stanici. Značka HP v této oblasti jednička na trhu.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• Vše splněno k úplné spokojenosti. Rychlost vyřízení.

Vše splněny

Dobrý den paní Rut,

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost.
    Vaši pochvalu vyřídíme kolegům na expedici. Kolegové budou mít určitě radost :) Kolegové na logistice se maximálně snaží, aby byla zásilka co nejlépe a kvalitně zabalena. Čas dodání je u kolegů prioritou.
    Přejeme Vám, aby notebook značky HP sloužil dobře celé léta.
    Neváhejte se na nás i příště obrátit, když budete cokoliv potřebovat. Vždy se o Vás rádi postaráme.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• rychlé doručení, kvalitní zboží

Dobrý den pane Marku,

• Rychlé doručení
    • Parádní ceny
    • Široká nabídka
    • Skvělé filtrování
    • Přehledný e-shop

Dobrý den pane Milane,

moc Vám děkujeme za Vaši hezkou a 100 % recenzi. Vážíme si Vaší podpory.
    Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost a že patříte mezi naše stálé zákazníky.

Neváhejte se na nás opět obrátit, když budete cokoliv potřebovat z IT. Rádi se o Vás opět postaráme.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• Rychlé dodání , vše došlo v pořádku.

Dobrý den pane Františku,

• rychlost doručení

Dobrý den pane Vladimíre,

• Rychlé jednání
    • Milý personál
    • 1 rok záruka
    • Zboží ve stavu dle očekávání
    • Delší trvání testování vykupovaného zboží (ale s tím se dá po svátcích počítat..)

Dopoledne jsem se domluvil na výkup NTB a ten den jsem si objednal i nový. Odpoledne jsem dorazil na pobočku, NTB byl k vyzvednutí a rovnou jsem tam nechal i starý. Personál byl příjemný a komunikativní. 1 rok záruka vypovídá o tom, že testují to co prodávají a věří, že to je bez vad.

Dobrý den pane Urbane,

Jsme nesmírně rádi, že je na Vaší straně spokojenost s Vaším nákupem. Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi.
    Naše firma je velice prozákaznický orientovaná. Můžete se spolehnout, že se u nás vždy setkáte s individuálním a osobním přístupem.
    Vaši pochvalu přepošleme na naše obchodní oddělení. Kolegové z obchodu budou mít určitě radost. Recenze aktivně sleduje celá naše firma.
    Ještě jednou Vám ze srdce děkujeme za vše.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• rychlost dodávky, rozumná cena

Dobrý den pane Františku,

přeje celý tým inComputeru ❤️

• Velmi rychle dodáno a maximální spokojenost!!!!

Dobrý den paní Dagmar,

přeje celý tým inComputeru ❤️

• Rychlé a bezproblémové jednání, kamenný obchod.,česká firma

Dobrý den pane Václave,

• Rychle,přesně,k plné spokojenosti

K plné spokojenosti zákazníka

Dobrý den pane Petře,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost.
    Vaši pochvalu za rychlé dodání zboží vyřídíme kolegům na expedici a obchodu. Budou mít určitě radost.
    Přejeme Vám, ať Vám zboží od nás dělá dobrou službu.
    Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, když budete cokoliv v budoucnosti potřebovat. Vždy se o Vás rádi a profesionálně postaráme. Ještě jednou Vám děkujeme za vše.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• Rychlost a spokojenost se zbožím

Dobrý den paní Kateřino,

• ceny
    • rychlost vyřízení objednávky
    • výběr zboží

Eshop nabízí vynikající ceny a rychlé vyřízení objednávky. Navíc, jeho intuitivní design usnadňuje nakupování. Doporučuji!

Dobrý den pane Mykolo,

strašně moc Vám děkujeme, jak za nákup, tak i za úžasnou recenzi.
    Vážíme si Vaší podpory. Můžete se spolehnout, že se v naší firmě vždy setkáte s individuálním a osobním přístupem. Svou práci máme jako koníček, a to se potom odráží všemi směry :)

Mějte hezký den a za celou firmu Vám přejeme krásné prožití Vánočních svátků.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• Extremne rychle doruceni!

Reakce obchodu inComputer.cz

velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná zpráva od Vás, našich IN zákazníků je velice cenná a obrovsky si ji vážíme.
    Samozřejmě Vaši pochvalu ze rychlé doručení předáme našemu týmu na logistice. Kolegyňky a kolegové na expedici se vždy maximálně snaží, aby zboží k Vám, našim IN zákazníků dorazilo co nejdříve. Nedívají se na konec pracovní doby a bojují o každou zásilku, která od nás odchází, aby dorazila včas. Zbytek firmy je na jejich přístup patřičně hrdý.
    Neváhejte se na nás opět obrátit, když budete cokoliv potřebovat.

Mějte hezký den a za celou firmu Vám přejeme krásné prožití Vánočních svátků.

• Velmi rychlé zpracování objednávky
    • Přehledný e-shop
    • Velký výběr produktů
    • Rychlé doručení
    • Vše na jedničku

S obchodem jsem moc spokojená, velmi rychlé vyřízení objednávky mě až překvapilo. Rychlé doručení. Ráda doporučuji a nakoupím znovu.

Dobrý den paní Andreo,

ze srdce Vám chceme poděkovat za Vaši recenzi. Velice si vážíme toho, že jste si vybrali právě naši společnost pro svůj IT nákup. Jsme nesmírně rádi, že je na Vaší straně spokojenost. Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi, moc pro nás znamená.

• Super ceny
    • Rychle dodání
    • Velký výběr

Dobrý den paní Petro,

• Dobrá komunikace, rychlé dodaní
    • Zboží pečlivě zabaleno

Dobrý den paní Vlasto,

Přejeme Vám, ať Vám zboží od nás dělá dobrou službu.