• Rachlost,kvalita jednani

Dobrý den pane Rostislave,

děkujeme Vám za Vaši 100% recenzi a udělení nám 5 hvězdiček. Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost.
    Vaši pochvalu za rychlé dodání zboží vyřídíme kolegům na expedici a obchodu. Budou mít určitě radost.
    Přejeme Vám, ať Vám zboží od nás dělá dobrou službu.
    Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, když budete cokoliv v budoucnosti potřebovat. Vždy se o Vás rádi a profesionálně postaráme. Ještě jednou Vám děkujeme za vše.

• Rozumné ceny
    • Úžasná komunikace
    • Vzorová příprava a kontrola zboží před expedicí
    • Kvalitní a bezpečná adjustace

Vřele doporučuji

Dobrý den pane Jiří,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• rychlé doručení, kvalitní zboží

Dobrý den pane Marku,

jsme nesmírně rádi, že je na Vaší straně spokojenost s Vaším nákupem. Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi, velice pro nás znamená.
    Vaši pochvalu vyřídíme kolegům na expedici. Kolegové na logistice se vždy maximálně snaží, aby byla zásilka co nejlépe a kvalitně zabalena. Čas dodání je u kolegů prioritou. Naše firma je velice prozákaznicky založená a na tomto místě si uvědomujeme, že v dnešní době náš zákazník nemůže být prakticky ani jeden den bez IT techniky.
    Neváhejte se na nás opět obrátit, když budete cokoliv potřebovat. Vždy se o Vás rádi a profesionálně postaráme. Ještě jednou Vám ze srdce děkujeme za vše.

• příjemný personál
    • možnost parkování hned u prodejny
    • vše skladem

moc Vám děkujeme za Vaši hezkou a 100 % recenzi. Vážíme si Vaší podpory.
    Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost a že patříte mezi naše stálé zákazníky.
    Přejeme Vám, aby notebook sloužil dobře celé léta. Jako vždy jste si vybral skvěle.

Neváhejte se na nás opět obrátit, když budete cokoliv potřebovat z IT. Rádi se o Vás opět postaráme.

• Přehledné stránky
    • Dobré ceny
    • Kvalitní zboží
    • O žádné nevím

Byl to můj první nákup a byla jsem velmi spokojená.

Dobrý den paní Jitko,

strašně moc Vám děkujeme, jak za nákup, tak i za úžasnou recenzi.
    Vážíme si Vaší podpory. Můžete se spolehnout, že se v naší firmě vždy setkáte s individuálním a osobním přístupem. Svou práci máme jako koníček, a to se potom odráží všemi směry :)

Mějte hezký den a za celou firmu Vám přejeme krásné prožití Vánočních svátků.

• Vyber a kvalita zbozi
    • Vyzkousene
    • Da se spolehnout

Dobrý den pane Václave,

děkujeme Vám za Vaši krásnou recenzi. Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost.
    Vždy se Vám, našim zákazníkům snažíme nabídnou co nejlepší cenu. Kvalita a rychlost dodání je z naší strany samozřejmostí.
    Ještě jednou Vám děkujeme za vše. Neváhejte se na nás opět obrátit, když budete cokoliv potřebovat. Vždy se o Vás rádi a profesionálně postaráme.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• Naprostá spokojenost jak s rychlostí dodání zboží,tak s jeho kvalitou za velmi dobré ceny.

Tento obcho mohu jen doporučit.

Dobrý den pane Radku,

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost.
    Vaši pochvalu vyřídíme kolegům na expedici. Kolegové budou mít určitě radost :) Kolegové na logistice se maximálně snaží, aby byla zásilka co nejlépe a kvalitně zabalena. Čas dodání je u kolegů prioritou.
    Neváhejte se na nás i příště obrátit, když budete cokoliv potřebovat. Vždy se o Vás rádi postaráme.

• nízké ceny
    • komunikace

Absolutně spokojen s nákupem na inComputer.cz a vřele doporučuji. Ceny jsou skvělé, kvalita produktů vynikající. Rychlé zpracování objednávky a efektivní komunikace s zákaznickým servisem jsou další plusy. Za mě top e-shop!

• Výběr zboží
    • Ceny
    • Vše skladem

Dobrý den pane inženýre,

• skladová dostupnost
    • profesionalita

Dobrý den pane Mykolo,

Přejeme Vám, ať Vám zboží od nás dělá dobrou službu. Váš notebook HP je super výkon/cena.

• zaručeně kvalitní zboží

letos koupeny dva notebooky, oba vypadají jako nové, fungují v pořádku

Dobrý den pane Pavle,

moc Vám děkujeme za Vaši hezkou a 100 % recenzi. Vážíme si Vaší podpory.
    Vybral jste si vynikající Dell notebook.

Dobrý den pane Petře,

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost.

• výběr zboží
    • ochota

Dobrý den pane Mykolo,

Jsme nesmírně rádi, že je na Vaší straně spokojenost s Vaším nákupem. Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi.
    Naše firma je velice prozákaznický orientovaná. Můžete se spolehnout, že se u nás vždy setkáte s individuálním a osobním přístupem.
    Vaši pochvalu přepošleme na naše obchodní oddělení. Kolegové z obchodu budou mít určitě radost. Recenze aktivně sleduje celá naše firma.
    Ještě jednou Vám ze srdce děkujeme za vše.

• Cena,kvalita

Dobrý den pane Martine,

strašně moc Vám děkujeme, jak za nákup, tak i za úžasnou recenzi.
    Vybral jste si vynikající notebook Toshiba.

• Rychlost vyřízení objednávky

• Kvalita produktu
    • Přibalený adaptér je na nižší řadu notebooku

Dobrý den pane Richarde,

ze srdce Vám chceme poděkovat za Vaši recenzi. Velice si vážíme toho, že jste si vybrali právě naši společnost pro svůj IT nákup. Jsme nesmírně rádi, že je na Vaší straně spokojenost. Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi, moc pro nás znamená.
    Přejeme, aby Vám notebook Dell sloužil dobře celé léta a zároveň se Vám omlouváme za komplikaci, kterou uvádíte.

• Skvělá domluva
    • Kvalitní služby

Vřele doporučuji!

Dobrý den pane Jane,

Přejeme Vám, ať Vám zboží od nás dělá dobrou službu.
    Přejeme, aby Vám notebook značky Acer sloužil dobře celé léta.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• Kvalitni ntb za rozumnou cenu

Dobrý den pane Patriku,

strašně moc Vám děkujeme, jak za nákup, tak i za úžasnou recenzi.
    Přejeme Vám, aby notebook Dell sloužil dobře celé roky. Vybral jste si TOP model.

• Rychlost dodani
    • Kvalitní sortiment

Přejeme Vám, ať Vám zboží od nás dělá dobrou službu.
    Přejeme Vám, aby stolní počítač Dell sloužil dobře celé léta.