• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Pokud bych byl slepý možná by to nevadilo ale to nejsem vzhledem k tomu jak je batoh neskutečně vadné šitý a to na tolik, že mě přechází zrak a nemuzu pochopit jak todle můžete nabízet!!!
    • Katastrofa ušité. Asi Rakouska bez brýlí šyla
    • Jeden ze zipů se hned rozjel

Nemám nervi ani náladu vyplňovat formulář, ztrácet čas s vámi po tom co jsem dostaltak sku... venej výrobek

• Nepracovalo levé sluchátko
    • Špatně připojení k telefonu

Dobrý den pane Andrii,

v první řadě Vám děkujeme za Vaši zpětnou zprávu. Velice se Vám omlouváme za komplikace.
    Kolegové z obchodního oddělení se o Vás postarali a vše dořešili.
    Vždy nám moc záleží na tom, aby na straně našich zákazníků byla maximální spokojenost.

přeje celý tým inComputeru

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

poslali špatné zboží

Dobrý den pane Davide,

Kolegové z obchodního oddělení s Vámi daný problém řešili a vše na vyřešilo. Moc Vám děkujeme za Vaši spolupráci.

Utratím své peníze jinde

Dobrý den pane Vladimíre,

Kolegové z obchodního oddělení s Vámi daný problém řešili a na naší straně se samozřejmě řešení našlo.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zbozi ktere prodavaji jako kategorie A vypada hur nez B v mnohych konkurencnich obchodech

Dobrý den pane Alexi,

Kolegové z obchodního oddělení Vám po společné dohodě vybrali jiný kus.

přeje celý tým inComputeru

• Zboží - počítač jsem obdržel neúplný.

Dobrý den pane Jidřichu,

Kolegové z obchodního oddělení s Vámi daný problém prošli.
    Informace, že se jedná o repasovaný výrobek je na každé produktové kartě na více místech (přímo u ceny atd). Vy jste si vybral kategorii B, která nese obrovskou slevu právě díky některým design nedostatkům.
    Je nám líto, že tato informace byla přehlédnuta. Určitě se více zamyslíme, jak více tuto informaci zdůraznit. Děkujeme Vám za podmět.

• dobra cena
    • Notas mel neco s klavesnici-pro psani nepouzitelna

Notas jsem vratil -chtel jsem vratit penize-zatim jsem dostal odpoved -Vratka Vašeho zařízení byla přijata na servisní oddělení.
    K obchodu jsem ztratil duveru

Dobrý den pane Jiří,

Z naší stany byl problém (vratka) vyřešena do 2 dnů. I když je každé zboží pečlivě testováno a zabaleno, tak se jedná přece jen o elektroniku a někdy problém se může vyskytnout. Ten samozřejmě, jak ve Vaše případě řešíme obratem.

• Dlouho s tím otálejí

Dobrý den pane Rudolfe,

Kolegové z obchodního oddělení se s Vámi opakovaně zkoušeli spojit, jak mailem, tak telefonicky a nepodařilo se. Neváhejte se na nás obrátit : [email protected]
    Vaše objednávka na osobní odběr byla podle systému vychystána do 3 hodin od přijetí.
    Mail robot Vám poslal informaci o vychystání. Zde musel nastat problém, že buď náš mail padl do spam pošty anebo z Vaší strany se zadal špatný mail.

přeje celý tým inComputeru

Poslali nefunkční notebook, který evidentně neprošel žádnou výstupní kontrolou, protože prostě nešel zapnout. Při reklamaci slibovali rychlé vyřízení, nakonec jsem se musel upomínat, abych se dozvěděl, že to ani opravit nejde. Tři týdny čekání a notebook pro děti stále nemám, tady už nikdy nenakoupím.

Dobrý den, pane Petře,

nejprve bychom chtěli poděkovat za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za vzniklé potíže. Kolegové z obchodního oddělení se s Vaším problémem zabývali.

Rádi bychom Vás ujistili, že každý náš repasovaný výrobek prochází pečlivým odborným procesem. Naše zařízení pro tento proces disponuje jedním z nejlepších zázemí v České republice.

Co se týče Vašeho zařízení, vyřešili jsme vše na naší straně během 3 dnů. Bohužel trvalo déle, než se k nám dostalo, a proto jsme nemohli rychleji reagovat.

Záleží nám na maximální spokojenosti našich zákazníků, a proto si ceníme Vašeho poděkování.

Mějte krásný den.

S pozdravem,

Celý tým inComputeru

• arogance, neochota

Dobrý den paní García,

Kolegové z obchodního oddělení se s Vámi opakovaně zkoušeli spojit jak mailem, tak telefonicky kde vzniklo asi nedorozumění, ale nepodařili s Vámi spojit.
    Vaše objednávka na osobní odběr byla nachystána za 2 hodiny od přijetí. Automat robot Vám poslal informaci mailem. Vaše objednávka nebyla vyzvednuta. Na naši straně jsme si kontrolovali Váš telefon i nevolala jste nám a ani mail od Vás nepřišel.
    Myslíme si, že zde došlo nedorozumění, že jsme v objednávce uvedla omylem špatný mail a čekala jste na informace o Vaší objednávce, které přijít nemohly.
    Neváhejte se na nás obrátit, kdyby se vyskytl jakýkoliv problém mail: [email protected]

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

platná objednávka byla přes zprávu : už balíme vaši objednávku ! byla bez slova vysvětlení zrušena.

Dobrý den, paní Šárko,

nejprve Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velice se Vám omlouváme za komplikace.
    Kolegové z obchodního oddělení se s Vámi opakovaně snažili spojit jak emailem, tak telefonicky. Zdá se, že zde došlo k nedorozumění.
    Neváhejte se na nás obrátit, pokud by se vyskytl jakýkoliv problém, na emailem: [email protected].
    Vždy nám velmi záleží na tom, aby na straně našich zákazníků byla dosažena maximální spokojenost.

Mějte krásný den.

S pozdravem celý tým inComputeru

• Nevím jestli je to nevýhoda obchodu, jako nevýhoda dopravce, ale dosud nemáme žádné zprávy, kde se zásilka nachází.

Dobrý den pane Romane,

Informace o expedici chodí automaticky do mailu. O toto se stará automat robot a chyba zde není prakticky možná. Někdy se stane, že mail padne do spam schránky našeho zákazníka, nebo zákazník omylem zadá špatný mail.
    Neváhejte se na nás obrátit, kdyby se vyskytl jakýkoliv problém - mail: [email protected] .
    Kolegové z obchodního oddělení s Vámi vše projdou tak, aby na Vaší straně byla spokojenost.