• ok, výborná komunikace a rychlost dodání. jsem spokojena

Dobrý den pane inženýre,

strašně moc Vám děkujeme za Vaši pozitivní a krásnou recenzi. Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost. Vaši pochvalu vyřídíme kolegům z obchodu a logistiky, kteří se o Vás postarali. Budou mít určitě velkou radost.
    Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, když budete cokoliv z IT potřebovat. Vždy se o Vás rádi postaráme.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• vstřícný kontakt, komunikace, rada
    • široký výběr
    • zajímavé nabídky

Dobrý den pane Jane,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost.
    Vaši pochvalu za rychlé dodání zboží vyřídíme kolegům na expedici a obchodu. Budou mít určitě radost.
    Přejeme Vám, ať Vám zboží od nás dělá dobrou službu.
    Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, když budete cokoliv v budoucnosti potřebovat. Vždy se o Vás rádi a profesionálně postaráme. Ještě jednou Vám děkujeme za vše.

• Rozumné ceny
    • Úžasná komunikace
    • Vzorová příprava a kontrola zboží před expedicí
    • Kvalitní a bezpečná adjustace

Vřele doporučuji

Dobrý den pane Jiří,

• Rychlost dodání a komunikace
    • Nabídka na rozšíření notebooku nereflektovala aktuální konfiguraci notebooku.

Dobrý den pane Františku,

Vybral jste si úžasný notebook značky Dell. Skvělá volba.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• Rychlé jednání, komunikace, rychlé dodání

Dobrý den pane Víte,

přeje celý tým inComputeru ❤️

• dobrá zkušenost s tímto i předchozími nákupy
    • rychlá reakce
    • dobře prověřené zboží

moc Vám děkujeme za Vaši hezkou a 100 % recenzi. Vážíme si Vaší podpory.
    Jsme rádi, že je na Vaší straně spokojenost a že patříte mezi naše stálé zákazníky.
    Můžete se spolehnout, že se v naší firmě vždy setkáte s individuálním a osobním přístupem. Svou práci máme jako koníček, a to se potom odráží všemi směry :)

Neváhejte se na nás opět obrátit, když budete cokoliv potřebovat z IT. Rádi se o Vás opět postaráme.

• Rychlost dodání,komunikace obchodu

Vlastní obal,komunikace obchodu velmi dobrá,zboží v pořádku,počítač šlape krásně.Na kvalitu zboží B bych řekl,že jsou na pc minimální známky používání.Takže za mně spokojenost.Kvalita a super cena

Dobrý den pane Miroslave,

• výborná komunikace

Dobrý den pane Martine,

Vybral jste si vynikající grafickou pracovní stanici. Značka HP v této oblasti jednička na trhu.

přeje celý tým inComputeru ❤️

• Rozumné ceny, akční nabídky, profi komunikace atd..

Dobrý den pane Vítězslave,

velice Vám děkujeme za Vaše hezké hodnocení. Vždy nám moc záleží na tom, aby byla maximální spokojenost u našich zákazníků.
    Vaši pochvalu vyřídíme kolegům z obchodu, budou mít určitě radost. Z jejich strany se můžete vždy spolehnout, že se o Vás profesionálně postarají.
    Neváhejte se na nás i příště obrátit, když budete cokoliv z IT potřebovat. Vždy se o Vás rádi postaráme.

• Rychlost,kvalita,komunikace

Dobrý den pane Libore,

přeje celý tým inComputeru ❤️

• Skvělá komunikace a znalý prodejce.

Dobrý den pane Pavle,

Jsme nesmírně rádi, že je na Vaší straně spokojenost s Vaším nákupem. Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi.
    Naše firma je velice prozákaznický orientovaná. Můžete se spolehnout, že se u nás vždy setkáte s individuálním a osobním přístupem.
    Vaši pochvalu přepošleme na naše obchodní oddělení. Kolegové z obchodu budou mít určitě radost. Recenze aktivně sleduje celá naše firma.
    Neváhejte se na nás opět obrátit, když budete cokoliv potřebovat. Vždy se o Vás rádi a profesionálně postaráme.
    Ještě jednou Vám ze srdce děkujeme za vše.

• vyber

Perfektní zákaznický servis

Dobrý den pane Petře,

přeje celý tým inComputeru ❤️

• solidní komunikace, dobrý výběr zboží, rada k výběru

Dobrý den pane Miroslave,

Vybral jste si vynikající grafický notebook od Dellu. Vynikající volba.

• Dobrá komunikace, rychlé dodaní
    • Zboží pečlivě zabaleno

Dobrý den paní Vlasto,

• nízké ceny
    • kvalita zboží
    • komunikace

Absolutně spokojen s nákupem na inComputer.cz a vřele doporučuji. Ceny jsou skvělé, kvalita produktů vynikající. Rychlé zpracování objednávky a efektivní komunikace s zákaznickým servisem jsou další plusy. Za mě top e-shop!

• Kvalita
    • Výběr zboží
    • Ceny
    • Vše skladem

• zaručeně kvalitní zboží

letos koupeny dva notebooky, oba vypadají jako nové, fungují v pořádku

Dobrý den pane Pavle,

moc Vám děkujeme za Vaši hezkou a 100 % recenzi. Vážíme si Vaší podpory.
    Vybral jste si vynikající Dell notebook.

• výběr zboží
    • ochota
    • ceny
    • kvalita zboží

Dobrý den pane Mykolo,

Ještě jednou Vám ze srdce děkujeme za vše.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Kvalita

• Spolehlivost
    • Ochota
    • Dávají vědět o všem

Objednal jsem, a už mi den co den dávali vědět o stavu objednávky. Zatím nejlepší obchod, rychlost, ochota, komunikace, prostě vše je nejlepší

Dobrý den pane Michaeli,