• Všechno bleskově rychlé

• Levnější cena než u konkurence
    • Poměrně drahá sluchátka přišla s dost ztrhanou přední stranou krabičky, sice samotnému obsahu krabičky nic nebylo, ale je to škoda.

Skvělá akční cena, dostatečná komunikace, rychlost dodání.

Reakce obchodu Huramobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Vše OK tak jak má být.

Rychlost a komunikace.

Krásný den

• Přehledný eshop s kompletní nabídkou zboží od mobilů po doplňky. Rozmanité zboží.

Výborná komunikace s obchodem, příznivé ceny, rychlé dodání zboží i poradenství v podobě recenzí na YouTube v podání Petra Hudce. Za mne super obchod.

• Pobočka v Praze

• Ok.

Výborný

vše ok

Krásný den

Vše bez problému, vše OK.

Krásný den

• Rychlé jednání a dobré ceny.

Krásný den

• Komunikace obchodu, rychlost dodání, dobré ceny

Krásný den

• Jak ve svých videích říká Petr Hudec...."s rychlostí doručení se vám protočí panenky"...tak přesně takový pocit jsem měl.

Můj první nákup tak že zatím nic nemohu vytknout a věřím že ani nebudu

• Osobní vyzvednutí zdarma

• Rychlé vyřízení

• Rychlé doručení.

• Výborná komunikace, rychlost dodávky

Všeobecná spokojenost. Děkuji.

Very good service.

• Perfektní recenze které mě vždy přesvědčí zde nakoupit, super služby a ochota poradit po telefonu.

Krásný den

• Velmi rychlé dodání zboží.
    • Přehledný eshop, velmi užitečné recenze na jednotlivé mobily atd.