Objednala jsem 18.10. nemám ani věci, natož peníze zpět. Obchod nekomunikuje, na mejly neodpovídají. Stránky nelze vyhledat. Rozhodně nedoporučuji.

• Paní zlodějka

Koupila jsem si sedlo, přišlo poškozené, tak jsem ho reklamovala, toto proběhlo v září 2023, od té doby nemám ani sedlo ani peníze(6.200,- Kč), paní Bočánková přestala reagovat. Rozhodně nic nekupujte, totální propadák.

• Zaplacené zboží nedorazilo, je to sprostá krádež

• Hodlám ohledně tohoto e-shopu podat hromadnou žalobu, ozvěte se mi všichni, co jste byli poskozeni

Vzhledem k tomu, že jsem další z řady poškozených klientů, kteří zaplatili dost vysokou částku a zboží nemám, poprosím všechny poškozené, aby se mi ozvali na [email protected] , pro organizaci hromadné žaloby. Vidím to jako jedinou cestu, jak řešit tento problém

Nikdo se neozval, nic nepřišlo, obchod nefunguje.

Zbozi nedorazilo, obchod nekomunikuje, tvari se ze neexistuje

Objednávka byla uskutečněna 8.10.2023 - do dnešního dne nebyla vyřízena bez jakéhokoli upozornění či vysvětlení.

• Zboží zaplaceno, ale nedorazilo. Obchod nekomunikuje
  • Zboží nedorazilo,není možno se dovolat.

Zboži jsem objednal, zaplatil, ale nedostal, je to podvodná společnost!

• Nedorozumění zbozi
    • Komunikace obchodu strašná
    • Problém vrátit peníze

Obchod rozhodne nedoporučuji. Čekám na jednu věc už 2 měsíce, obchod absolutně nekomunikuje, není schopen mi říct aspoň přibližně, kdy zboží bude. Když pominu, ze zboží měli napsáno jako skladem, bylo mi vysvětleno, ze jim automaticky se není skladem a je skladem přepisuje na - zboží je skladem i když není. Nemohla jsem dostat své peníze zpět, urgovala jsem tento obchod snad denně a telefon mi nikdo nezvedal, ani na email nikdo nereagoval. Raději si zboží koupím jinde a za více peněz, než tady v tom obchodě. Přijde mi, ze obchod je buď veden neznalci a nebo bůhví kde…
    Určitě každému doporučuji se daleko tomuto obchodu vyhnout

• nekomunikuje

Nekomunikuje, nevíte jestli zboží dorazí nebo ne, telefon nedostupný, e-mail bez reakce, nikdy víc, u jiných e-shopů bych už měla zboží doma, nakupte jinde

I když mělo být zboží skladem, tak objednávce ze čtvrtka 12.10.2023 se začal někdo věnovat až v pondělí 16.10.2023. Expedice prý proběhla ve středu 18.10.2023, ale dnes , ve čtvrtek 19.10.2023, mám stále jen hlášku ze zásilkovny, že "Zásilka byla přijata na expedičním místě". Od včerejška do dnešního poledne se zásilka nikam neposunula.

Eshop nekomunikuje, telefon je vypnutý. Zboží objednáno a zaplaceno před více jak 2 týdny....do teď žádná reakce (kromě automatického potvrzení přijetí objednávky).

Komunikace vázne. Pouze oznámí, že objednávka byla přijata. To, že zboží bylo zaplaceno se neoznamuje a trvá dlouho než zboží dorazí. U mě je to zatím týden. Zatím.

• Zaplacené zboží nepřišlo, obchod nekomunikuje a má vypnutý telefon.

Zboží doposud nedorazilo, obchod neinformuje o stavu objednávky, po zavolání byla odpověď že pán je po úraze, uvidím zda zboží dorazí

• Zaplacené zboží nedorazilo po více než týdnu ani po telefonické urgenci. Objednávku jsem zrušila e-mailem, ale obchod nekomunikuje.

• zadna komunikace

• Jako jediná v ČR mají produkt, který potřebuji - BOHUŽEL :-(
    • Nepravdivé info o skladovosti zboží
    • Zboží nedodáno ani po šesti týdnech
    • Nereagují na žádost o vrácení peněz
    • Příšerná komunikace ze strany eshopu

Klamně uvádějí u zboží, že je skladem, i když je na objednávku. Po objednání a zaslání platby sice odepsali, že skladem není a že bude do 14 dnů, případně že mi vrátí peníze. Rozhodla jsem se na zboží počkat a to byla chyba, protože nyní je to již skoro 6 týdnů a nemám a ani zboží, ani peníze. Třikrát jsem se musela sama připomínat emailem, jak to s mou objednávkou vypadá, protože obchod se mě o tom neobtěžoval informovat, ačkoliv u sebe má mých 3068,-. I tak si dali s odpovědí na čas, protože byli na dovolené (jako by mě to mělo zajímat). Nebyli schopní ani zjistit dostupnost u dodavatele, takže jsem si jí musela zjistit sama napřímo. Na poslední email, odeslaný před dvěma dny s žádostí o vrácení peněz, stále nemám odpověď a peníze na účtu také ne. Pokud to nejsou podvodníci, jsou to neskuteční amatéři, o čemž svědčí i to, že nejsou plátky DPH. Rozhodně tedy obchod nedoporučuji. Lepší nakoupit jinde, i třeba na zahraničním eshopu.