• Trimovací hřeben pro psy Andis,který jsem nemohla sehnat, měl pouze tento obchod.
    • ,

Reakce obchodu Horse Trade

děkujeme Vám za milou recenzi, jsme velmi rádi, že jste byla spokojená. Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Budeme se těšit na Váš další nákup. Hezký den, horse-trade.cz

• Rychle vybavena objednavka, aj napriek tomu, že se mi ozvali, že to bude trvat dýl :)
    • Široký výber tovaru

Reakce obchodu Horse Trade

Nemám co vytknout,naprostá spokojenost.

Spokojenost. Děkuji.

Reakce obchodu Horse Trade

děkujeme Vám za milou recenzi, jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Budeme se těšit na Váš další nákup. Hezký den, horse-trade.cz

• Dobré ceny, za kvalitní zboží
    • I přes vysoké nároky jsem si dokázala v nabídce v klidu vybrat

Reakce obchodu Horse Trade

Široká nabídka zboží, přehlednost webových stránek, výborná komunikace s obchodem a rychlé doručení zboží

Reakce obchodu Horse Trade

Perfektní komunikace a ochota, upřímně doporučuji!

• Výběr zboží

Vše ok

• super ceny
    • relativně rychlé dodání
    • vše bez problému
    • nemožnost platby kartou online

Reakce obchodu Horse Trade

děkujeme Vám za milou recenzi, jsme velmi rádi, že jste byla spokojená. Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Platba kartou již funguje :-) Budeme se těšit na Váš další nákup. Hezký den, horse-trade.cz

Rychlé, kvalitní

Reakce obchodu Horse Trade

děkujeme Vám za milou recenzi, jsme velmi rádi, že jste byla spokojená. Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Za delší dodací lhůtu se Vám omlouváme. Budeme se těšit na Váš další nákup. Hezký den, horse-trade.cz

• Ceny

• velký výběr
    • rychlost odeslání
    • ceny
    • přehlednost

Vše v pořádku, kvalitu zboží prověří čas. Určitě zase někdy nakoupím.

Reakce obchodu Horse Trade

Rychlé a vstřícné jednání :-)

Reakce obchodu Horse Trade

děkujeme Vám za milou recenzi, jsme velmi rádi, že jste byl spokojený. Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Budeme se těšit na Váš další nákup. Hezký den, horse-trade.cz

• Po menších potížích s dopravou, vše proběhlo OK. Obchod komunikoval na 1.

Reakce obchodu Horse Trade

Objednala jsem zimní výběrovou deku a jsem spokojena. Rychlé dodání a super kvalita za dobré peníze. Určitě opět nakoupím.

Reakce obchodu Horse Trade

Rychlé jednání, slušné ceny.

• ochota

Reakce obchodu Horse Trade

děkujeme Vám za milou recenzi, jsme velmi rádi, že jste byla spokojená, mrzí nás Vaše hodnocení 10%. Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Budeme se těšit na Váš další nákup. Hezký den, horse-trade.cz