• Rychlost dodání, velký výběr, příznivé ceny.

• Výhodné ceny

Vše proběhlo naprosto hladce a rychle

Umí dobře poradit, jednání a dodání bylo opravdu velmi rychlé a jsem moc spokojený.

Dobré odpoledne,

děkuji za Váš čas k napsání recenze. Jsem ráda, že jste byl spokojen nejen s nákupem u nás, ale také i s našim poradenstvím. :)

Přeji, ať se hodinky stanou Vašim nerozlučným pomocníčkem při sportování. :)

Spokojenost

• široká škála hodinek
    • dlouhá záruka

Barvy hodinek na fotkách vypadají o hodně světlejší než v reálu. Modré hodinky mi na první i druhý pohled přišly po vybalení z krabičky černé.

Dobré odpoledne,

děkuji za recenzi. Mrzí mě, že produktová fotografie neodpovídala realitě. Naši fotografové se snaží fotit hodinky, jak vypadají reálně, avšak není v jejich silách zachytit každý model. :(

Přesto věřím, i dle našeho telefonického rozhovoru, že Vám hodinky budou i nadále dělat radost. :)
    Poštulková Veronika, Hodinky 365

Opravdu velký výběr hodinek, objednávka rychle vyřízena i dodána. Naprostá spokojenost.

Dobré odpoledne,

velmi ráda čtu další kladnou recenzi, za kterou Vám moc děkuji. Jsem ráda, že jste s výběrem a následným nákupem u nás byl spokojený. :)

Přeji, ať Vám hodinky dělají radost,

• Velký výběr hodinek
    • Dobré ceny

• Rychlost dodání..

• celková spokojenost

• rychlost, vše jak má být
    • již podruhé objednáno a vždy vše v pořádku

• Zkrácení řemínku neřešitelné. Paní mi volala, že si musím přikoupit článek řemínku navíc, aby mi řemínek prodloužili. Deset minut jsem se jí snažil přesvědčit, že potřebuji řemínek zkrátit a ne prodloužit. Nakonec jsme se ve dvou hovorech domluvili, že prověří délku řemínku ve skladu a zavolá mi znovu - již nezavolala. Řemínek si budu muset nechat ZKRÁTIT jinde.

Dobré odpoledne pane Pavle,

moc se omlouvám za toto nedorozumění, vzniklé komplikace mě opravdu mrzí. :( Náramek si můžete nechat zkrátit u kteréhokoliv hodináře, zkrácení Vám pak následně v tomto případě samozřejmě proplatíme.

Přeji, ať Vám hodinky slouží ještě dlouhá léta,

• Spolehlivost, rychlost, kvalita, cena

• Výborná spolupráce, ochota, vlídné a spokojené jednání.

Velká spokojenost, profesionalita, ochota.

Dobré dopoledne paní Jano,

moc Vám děkuji za pozitivní recenzi, těší mě, že jste byla s objednávkou spokojena. :)

Přeji krásný zbytek víkendu,

• kvalita,rychlost

• Skvělá komunikace, vstřícnost, kvalitní zboží a rychlost dodání. Za mě velká spokojenost

• Spolehlivost
    • Výborná komunikace

100% spokojený!! Doporučuji! :-)

Dobré odpoledne Tome,

děkuji Vám za pozitivní recenzi. Moc mě těší, že jste s objednávkou u nás byl spokojený. :)

Přeji krásný zbytek dne,

• Skvělé videa k hodinkam
    • Přehledné, jasné www stránky
    • Žadnou jsem neobjevila

Super
    Kluci sympaťáci

• Moc děkuji obchodu Hodinky-365.cz za jejich vstřícnost, laskavost, porozumnění a profesionální přístup k přání zákazníka. Sliby nejsou jen planá slova, ale ohned mě kontaktovali telefonicky a vše jsme vyřešili lehce po telefonu k mé největší spokojenosti, za což všem lidem v Hodinky-365.cz moc a moc děkuji! Obchodu přeji do budoucna jen vše dobré a úspěchy!
    • Hodinky jsou skutečně originální a skutečně nové. Ne jenom jako, jako je tomu u jiných prodejců.
    • Tak nevýhoda žádná není! Jen superlativy!

Vřele doporučuji obchod všem těm, kteří chtějí lidký, profesionální a individuální přístup, kde pozorně vyslyší vaše přání. Odměnou vám budou originální hodinky, s jasným původem a prostě bez otazníků. I přes vaše přání vám dorazí skvělé hodinky velmi rychle.

Dobré odpoledne,

já děkuji Vám za velmi milou recenzi. Jsem moc ráda, že jste byl s objednávkou u nás tak spokojen. Přeji ať Vám hodinky dělají jenom radost i nadále! :)

Krásný zbytek dne,
    Nikola Juráková, Oddělení péče o zákazníky, Hodinky 365

• velké množství hodinek dostupných skladem
    • možnost vyzvednutí osobně na prodejně
    • profesionální přístup prodejce

Dobré odpoledne,

děkuji za Váš čas pro napsání recenze. Jsem ráda, že jste byla s nákupem u nás spokojená. :)

Přeji hezký den,
    Poštulková Veronika, Hodinky 365

Velký výběr hodinek i náhradních řemínků.