• Dobré ceny
    • Dobré produkty
    • Výborná nabidka

Dobrý den, Miroslave,

mockrát Vám děkujeme za Vaši vřelou recenzi. Takové hodnocení je pro nás tou největší odměnou za veškeré úsilí, které vynakládáme k Vaši spokojenosti. Děkujeme a budeme se těšit na Váš příští nákup.

Kateřina - HobyNaradi.cz

rychlé dodání dobrá komunikace spokojen

Dobrý den, Marie,

děkujeme za Vaši recenzi i nákup, velmi si Vaši spokojenosti vážíme.

Kateřina - HobyNaradi.cz

Schází návod na obsluhu v češtině.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

Zasílám odkaz na naše stránky, kde je vedle produktu vpravo návod uveden. Pokud by bylo zapotřebí, kontaktujte také naši zákaznickou linku 555 441 445 kl. 2.

Kateřina - HobyNaradi.cz

Velice spokojen rychlé dodání děkuji ji

Dobrý den, Antoníne,

Potěší nás, když i při Vašem příštím nákupu nářadí zvolíte náš e-shop.

Kateřina - HobyNaradi.cz

• ted mohu hodnotit pokud mi zboží dojde
    • zatím nemám

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

Vaši objednávku dnes expedujeme.
    Pokud objednávka proběhne v pořádku, budeme rádi za změnu hodnocení na 100 % :).

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za kladné hodnocení a Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že oceňujete rychlost dodání zboží. Budeme se těšit na případný další nákup a věříme, že si udržíme Vaši spokojenost.

Kateřina - HobyNaradi.cz

• V tomto obchodě nakupuji rád, prima komunikace ,nákup a doručení bez problémů.

Nic mě nenapadá

Dobrý den, Mirku,

děkujeme za Váš nákup i za recenzi, velmi si Vaši spokojenosti vážíme.

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • rychlé doručení

Dobrý den, Zdeňku,

děkujeme Vám za kladnou recenzi a věříme, že bude přínosná i pro ostatní uživatele. Hodnocení od zákazníků slouží ostatním nakupujícím při rozhodování a výběru vhodného obchodu a nám pomáhá zlepšit naše služby.

Přejeme Vám hezký den.

• dobrá cena a rychlost a možnost Z BOXU

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

Vaše spokojenost s naším obchodem nás velmi těší, děkujeme za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste s našimi službami a nabídkou spokojen.

• Jedničkové

• bleskové odeslání

Kateřina - HobyNaradi.cz

• Dobré ceny a rychlé dodání.

• Nízké ceny v akcích
    • Mnoho slevových akcí
    • Spolehlivost
    • Rychlost dodávky
    • Šíře sortimentu

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi na Heurece. Těší nás Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost s nákupem na Hobynaradi.cz. Budeme se těšit na Váš další nákup.

Tereza - HobyNaradi.cz

Je červený konečně budu vědět vktrém kanidtru Je olej z benzínem.

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za Váš nákup i za recenzi, velmi si Vaši spokojenosti vážíme. Jsme rádi, že se Vám zboží líbí a jste s kvalitou spokojen. Budeme se těšit na další shledání u dalších nákupů.

• dobré ceny

Reakce obchodu HobyNaradi.cz

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení obchodu. Budeme se těšit na případný další nákup a věříme, že si udržíme Vaši spokojenost.

vše perfektní

Dobrý den, Jaromíre,

velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi a doporučení našeho obchodu. Budeme se těšit na další nákup.

Tereza - HobyNaradi.cz

Rychlost dodání, výborná komunikace s obchodem.

Tereza - HobyNaradi.cz

• Kvalitní zboží, rychlé dodaní, dobrá komunikace

• rychlost vyřízení objednávky

Dobrý den, Franto,
    děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení obchodu a jsme rádi, že jste spokojen s průběhem objednávky. Potěší nás, když i při Vašem příštím nákupu nářadí zvolíte náš e-shop.

nemám negativní zkušenosti