• Není co hodnotit zboží ještě nedorazilo žádná zpráva akorát rezervace???

• nespolehlivost
    • nekomunikace
    • zpoplatněná infolinka

Zboží bylo objednáno a zaplaceno před měsícem a půl, uvedená doba dodání 1-2 týdny, stále nedodáno, rušíme objednávku

• Nedodržení termínu dodávky

Obchod nijak nekomunikuje. Až když jsem je oslovil, poslali odpověď. Následně jsem požadoval dodání plachtoviny v zelené barvě, dosud žádná odpověď. Takže špatný. A to je zaplacená objednávka za více než 20 tisíc Kč !!

• obchod objednavku po nasej dohode zrusil,ale peniaze dotetaz nevratil, ze maju 2 tyzdne na vratenie

kedze chceme ten sklenik kupit inde, tak nam tie nase peniaze chybaju,preto by mal obchod vracat za zrusenu objednavku peniaze ihned, uz u nich nic objednavat nebudeme

• inzerované zboží není skladem

Zboží objednáno 4.1.2022,s dodací lhůtou 10dní..dnes je 12.2.2022,zboží dosud nedorazilo,nikdo mne neinformoval,jak objednávka pokračuje. Dnes jsem objednávku zrušila.

navod k montazi v nemcine

• Poslali kůlnu s jinými rozměry než bylo objednáno.

Zboží zatím nebylo dodáno, přestože zálohová faktura byla obratem uhrazena. Zatím žádná komunikace ze strany dodavatele o termínu dodání zboží. Podivné jednání.

• 7.3. byla provedena objednávka, 18.4. stále nic a v době objednávky bylo zboží na skladě PV

Vůbec neni pravda co maji na eshopu za tri dny vám nekdo zavola ze foto a nabízené zboží na eshopu z pevnou cenu vam vubec nemůžou dodat prepocita se cena ktera vuvec nesedi co jste si objednal

• poměrně povedené webové stránky

nekomunikativnost. objednal jsem si zboží s dodáním 2-7 dní. je to už 8 den a žádné info co kdy a jak.

• Zboží nedoručili a na urgence neodpovídají.

• Nekvalitní produkt

4.8 přišel e-mail že se zboží připravuje k odeslání od té doby ticho .
    Dnes je 19.8

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, objednal jste si u nás produkt - Bouda pro psa. Dle našich záznamů jste byl kontaktován kolegyní telefonicky s tím, že bouda bude dodána později z důvodu 3týdenní celozávodní dovolené výrobce, tedy po 23.8. 2020. S tímto jste souhlasil a objednávka je ve stavu rezervace. Vaši recenzi tedy považujeme za neopodstatněnou. S přátelským pozdravem, HOBBYTEC CZ.

• Vzhledem k tomu, že se jedná o ohradku pro štěně, které už mám a ono roste , mi ohradka bude za chvilo k nicemu. 10dni od potvrzeni a zaplaceni objednavky porad nic.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, Vaši objednávku jsme prověřili a s Vaší recenzí nelze souhlasit. U ohrádek pro štěňátka je uveden termín "na dotaz", nelze tedy předpokládat, že je zboží skladem. O termínu dodání jste byl informován emailem bez Vaší další odezvy a ohrádka byla odeslána v termínu uvedeném v emailu - tedy v pondělí (včera) a v den termínu doručení jste nám udělil negativní hodnocení.

• zbozi prislo poskozene a bez navodu

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, prověřili jsme Vaši objednávku a na Vaše jméno neevidujeme žádnou reklamaci ani stížnost na poškozené zboží či chybějící návod. Tyto reklamace řešíme obratem a vždy ke spokojenosti zákazníka. Budeme Vás kontaktovat ohledně dořešení problému. S přátelským pozdravem, HOBBYTEC CZ.

Na stránkách psali ze bude zboží dodáno do týdne stále čekám a nic nakonec ma byt az za 6 týdnu, kdyz jsem psal e-mail neodepsali.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. V naší nabídce máme i produkty, které je potřeba objednat u zahraničního dodavatele (zpravidla v Německu) , a tím dojde k prodloužení termínu dodání, o kterém vždy zákazníka neprodleně informujeme. Kolega Vás hned druhý den po přijetí objednávky o této skutečnosti informoval a jako další alternativu nabídl podobný produkt, který máme skladem. Rozhodl jste se pro původní variantu, tedy na zboží počkat, Vaši recenzi tedy nepovažujeme za adekvátní vzniklé situaci. S přátelským pozdravem, Hobbytec.

Zboží nabízené jako dostupné skladem, zaplacené, potvrzovací email dorazil a za pár dní email, že zboží není. Další týden čekání na vrácení peněz.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Bohužel jste si objednala zboží, které bylo doslova "přes noc" vyprodáno i u lokálního dodavatele. Z toho důvodu jsme Vás kontaktovali s omluvou a objednávka byla po vzájemném odsouhlasení stornována. Stran termínu vrácení platby je v našich obchodních podmínkách uvedeno, že platba zrušených objednávek bude zákazníkovi vrácena nejpozději do 14. dne od odstoupení od objednávky ačkoliv se snažíme platbu vracet téměř ihned. Tento termín byl tedy dodržen. Ještě jednou se omlouváme za nedostupnost produktu a přejeme Vám krásný den. Hobbytec.