Hobbytech není schopen dodat 6 krabic. Po 14 dnech úsilí a 4 pokusech mi stále jedna krabice chybí.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za očekávanou recenzi a dovolte nám veřejně vysvětlit ještě jednou. Po uskutečnění objednávky Vám bylo zboží - tedy 6 krabic obratem v pořádku odesláno, a to před týdnem a jedním dnem. Bohužel byla jedna krabice vlivem dopravy poničena, což nám bylo sděleno telefonicky v pátek odpoledne. Nešlo však bohužel vyhovět Vámi požadovanému termínu doručení v pondělí neboť páteční zásilky již byly vyexpedovány. Na základě naší dohody jsme Vám tedy zaslali nové zboží, které Vám bylo doručováno. Poškozená zásilka se skládala ze 2 krabic s tím, že jedna poškozena nebyla. My jsme Vám zaslali náhradu za poškozené zboží s tím, že Vám přepravce doručí zbytek zásilky, tedy 1 ks nepoškozené krabice. Tato zásilka je Vám je dle našeho systému doručována dnes, avšak čas doručení je třeba si domluvit s dopravcem, jak jsem již avizovala. Toptrans je náš dlouhodobý partner a s doručováním na čas po dohodě nebývá nikdy problém. Věřím, že dnes již bude Vaše zásilka kompletní a reklamace dopravy tím bude vyřešena. Krásné dny, tým Hobbytec.

• Nemá aktuální skladovou dostupnost. U zboží měl dodání 5-10dní a po objednání mi asi po dvou nebo třech dnech napsali, že objednávku nejsou schopni zajistit a nabízeli mi jiné zboží podstatně horší kvality.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Vážený pane Seifrte, je nám líto Vaší nespokojenosti.

Bohužel občas dojde k úplnému či dočasnému vyprodání zboží u dodavatele, což je neovlivnitelná skutečnost. Vždy však v co nejkratším termínu zákazníka o této skutečnosti informujeme a snažíme se nabídnout alternativu. Pokud zákazník nesouhlasí, objednávku s omluvou stornujeme.

S přáním krásného léta, tým Hobbytec

• Pěkné zboží, rozumné ceny, přehlednost, příjemná komunikace
    • Klamavá doba dodání uvedená na internetu, i když dodací lhůtu jsme telefonicky prodloužili o 10 dnů zboží ani potom nebylo dodáno a ani nebylo na cestě. Obchod neupozornil telefonicky nebo emailem, že altán nedodají v dohodnuté době, což mě způsobilo nemalé komlikace. Zbytečně provolané peníze na placenou linku.

Nemohu posoudit podle jediné zkušenosti, která bohužel je špatná.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Vaše nespokojenost nás velmi mrzí. Pracujeme na tom, aby se toto již více nestalo. Krásné letní dny, tým Hobbytec.

• záměrně jsem přijel židle vyzkoušet. Nebyly již k dispozici. Vybral jsme si jiné, dostal jsem potvrzení objednávky a za další 2 dny jsem dostal email, že ani toto zboží není.

Nemám důvod doporučovat. Schválně jsem jel do Tehovce abych si vyzkoušel pohodlí a bohužel jste nebyli schopni zboží dodat. Koupil jsem si nakonec jinde a levněji.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost. Zakoupil jste si u nás zboží, které je vyprodáno a nedostupnost je uvedena na e-shopu. V tom případě nabízíme zákazníkům jinou alternativu, jak bylo učiněno i ve Vašem případě. Bohužel v sezóně dochází k tomu, že se oblíbené modely nábytku vyprodají, což je neovlivnitelná skutečnost. Krásné letní dny, tým Hobbytec.

• špatná komunikace, nepřesnost informací (uvádí, že zoží je skladem, nicméně není)

Asi to bylo naposled, co jsem tento obchod použila,.....

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den,děkujeme za Váš, ikdyž negativní komentář. U Vaší objednávky došlo bohužel k tomu, že dodavatel má tento produkt dočasně vyprodán. Na našem eshopu je uvedena dostupnost na dotaz. Z tohoto důvodu byla objednávka stornována. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Krásné letní dny, tým Hobbytec.

Neaktuální údaje na webovkách, pochybné dodací lhůty, velký omyl...

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Je nám líto Vaší nespokojenosti. Prověřili jsme Vaši objednávku, která byla vyřízena, tedy odeslána 9.den od objednání s tím, že dostupnost zboží byla 3-10 dní. Na druhou stranu chápeme Vaše rozhořčení nad skutečností, že Vám byl namísto objednaného domku nabídnut a dle dohody zaslán jiný typ. Bohužel původní typ domku byl v čase Vaší objednávky vyřazen z nabídky dodavatele.Za tuto skutečnost se omlouváme a věříme, že i přesto budete s dodaným typem domku spokojen. Krásné dny přeje tým Hobbytec.

• široký sortiment
    • dodací lhůty

produkt byl nejlevnější

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se dodržovat lhůty uvedené u zboží. O případném vyjímečném pozdějším dodání je zákazník vždy informován našimi pracovníky. Krásné dny, tým Hobbytec.

• Příliš dlouhá dodací doba, cena dopravy naprosto nepřiměřená kvalitě. Snad nejdražší poštovné jaké jsem kdy platil.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, každá recenze je pro nás užitečná, prověřili jsme tedy stav Vaší objednávky. Vaše objednávka byla přijata 5.5.2016 a zboží bylo odesláno druhý den, tedy 6.5.2016 a vzhledem k tomu, že byl víkend, byla Vám zásilka doručena následující pracovní den, tedy v pondělí 9.5.2016.. Doprava kurýrní službou je účtována dle váhy zboží. Vám byla samozřejmě za folii na foliovník účtována sazba nejnižší. S pozdravem a přáním krásného dne, tým Hobbytec.

• pokud používáte bílé linky,tak je to k ničemu

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, nerozumíme Vašemu hodnocení, dle prověření v našem systému je Vaše objednávka v rezervaci a obchod nebyl dokončen.Na všech telefonních linkách fungují běžně v pracovní dny od 7.30 do 17.00 všichni pracovníci. Pokud máte jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem tým Hobbytec

• Velká reklama na sklenik ale bohuzel velmi obtizna montaz dvere nesedi...hodne se muselo improvizovat pri montazi skleniku proto sklenik nedoporucuji

Možná kvalitni obchod ale klamavá reklama i v podobe videonávodu

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost. Rozhodně nejde o klamavou reklamu, videonávody jsou poskytovány přímo od výrobce. Prosím napište nám email, o který model skleníku šlo a my vše prověříme. Děkujeme, tým Hobbytec.

• všechno fungovalo
    • Obchod asi žádné

Kupoval sem už druhou plachtovou garáž, v nabídce povídání o kanadské firmě, na krabici Made in China. A ten druhý přístřešek byl na několika místech pořezán. Takže jsem zklamán a příště budu hledat jinde...

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den,děkujeme za Vaše hodnocení. Výrobcem těchto garáží je skutečně kanadská firma. Jako většina výrobců má však výrobny po celém světě, je tedy možné, že garáž byla vyrobena v Asii. Pokud je výrobek poškozený, ideálním řešením je reklamace ihned po vybalení výrobku, zaslali bychom Vám nový nepoškozený kus. S pozdravem tým Hobbytec.

Až poté, co jsem zaplatila objednávku (přestože to nebylo hned), mě kontaktovala pracovnice obchodu se zprávou, že zboží není a nové budou mít na skladě až po několika týdnech. Přestože nakupuji elektronicky pravidelně a běžně, tohle se mi ještě nestalo.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Vážená paní Danielo, mrzí nás Vaše nespokojenost. Dle záznamů v našem systému Vaše objednávka proběhla v pátek podvečer a kolegyně Vás kontaktovala ihned v pondělí. Objednávky vyřizujeme neprodleně v pracovní dny. Bohužel zřejmě došlo k vyprodání výrobku z našeho skladu, obzvláště pokud byl v akci. Jedná-li se o zahraniční výrobek, může dojít k naskladnění skutečně až za pár týdnů. Vždy se tuto prodlevu však snažíme našim zákazníkům vykompenzovat. Přejeme krásné jarní dny, tým Hobbytec.

• dobrá cena
    • V nabídce byla akční cena pro zboží, které již nebylo dostupné. Věc jsem si koupila jinde.

Doporučuji obchodu rychlejší reakci na www, aby zákazník dostal aktuální informace a zbytečně se nezdržoval.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den,děkujeme za Vaše hodnocení. Náš systém neustále zlepšujeme, a to i na základě Vašich podnětů. Věříme, že k výše uvedenému už docházet nebude. Přejeme krásné jarní dny, tým Hobbytec.

Neumí zabalit kompletně objednávku a následnou reklamací neřeší.
    Pavel

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, je nám líto Vaší špatné zkušenosti a pracujeme na tom, aby se toto už neopakovalo. Krásné jarní dny přejem tým Hobbytec.

• objednával jsem dle nabídky barvu, po několika dnech mě bylo sděleno že barvu nemají

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, bohužel někdy dojde k tomu, že ne všechny varianty produktu jsou skladem. Věříme, že Vám byla nabídnuta i jiná varianta, popř. objednání Vámi vybrané barvy. I Vaše reakce je pro nás podnětem k dalšímu zlepšování. Přejeme krásné jarní dny, tým Hobbytec.

• NEDODÁNÍ DAŇOVÉHO DOKLADU ANI PO PÍSEMNÉ VÝZVĚ !!!

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, na všechny urgence se snažíme reagovat okamžitě. Věříme, že doklad již máte a omlouváme se za nedorozumění. S pozdravem tým Hobbytec.

• Dlouhé dodací lhůty, je objednán již 10 dní a nic.

Obrňte se čekáním na objednané zboží.