• Není co hodnotit zboží ještě nedorazilo žádná zpráva akorát rezervace???

• Celkem dobrá informovanost.

Objenal jsem zboží, zásilková služba to vše dozučila v přiměřeném čase, po převzetí jsem zaplatil a vše bylo v pořádku

• Vcelku kvalitní výrobky, specifické, které stěží dostanu jinde.
    • Pokud bych nevyužil velké slevy, tak bych si asi za původní cenu výrobek nepořídil.

Využil jsem výrazné slevy a koupil si výrobek, která je opravdu pěkný. Problém je návod sestavení a plastové spojovací prvky, kdy mě okamžitě jeden kolíček prasknul a musel jsem řešit náhradní způsob. Navíc pro jistotu ještě budu dodělávat nerezovou výztuhu.

+ rychle dodani
    - nemožnost zaplatit platební kartou

Velmi rychlé dodání.

Dobrý

• nespolehlivost
    • nekomunikace
    • zpoplatněná infolinka

Zboží bylo objednáno a zaplaceno před měsícem a půl, uvedená doba dodání 1-2 týdny, stále nedodáno, rušíme objednávku

• Nedodržení termínu dodávky

• Ziadna vyhoda
    • Nespolahlivy obchod, dlha cakacia lehota na tovar. Nekvalitný montážnici zo Slovenska, zvlašť vychodného Slovenska. Komunikácia obchodu veľmi zlá. Vseobecno obchodne podmienky su maximalne nevýhodné pre zákazníka, naopak pre spoločnost Hobbytec sú definovane vo veľkej miere práva a vo veľmi malej jej povinnosti. Hobbytec Slovensko nikdy viac. Vrelo neodporúčam. !!!

plně spokojen

Obchod nijak nekomunikuje. Až když jsem je oslovil, poslali odpověď. Následně jsem požadoval dodání plachtoviny v zelené barvě, dosud žádná odpověď. Takže špatný. A to je zaplacená objednávka za více než 20 tisíc Kč !!

• obchod objednavku po nasej dohode zrusil,ale peniaze dotetaz nevratil, ze maju 2 tyzdne na vratenie

kedze chceme ten sklenik kupit inde, tak nam tie nase peniaze chybaju,preto by mal obchod vracat za zrusenu objednavku peniaze ihned, uz u nich nic objednavat nebudeme

• Rychlé jednání
    • Není

• inzerované zboží není skladem

• bez možnosti platby kartou

• Spolehlivé jednání
    • Výborná zkušenost s dopravcem

Bez připomínek

• vse proběhlo bez problemu

Zboží objednáno 4.1.2022,s dodací lhůtou 10dní..dnes je 12.2.2022,zboží dosud nedorazilo,nikdo mne neinformoval,jak objednávka pokračuje. Dnes jsem objednávku zrušila.