• Dobrý den, zatím jsem nic neobdržel a to i přes skutečnost ze zboží bylo údajně skladem. Tento týden v pátek jsem kontaktoval zákaznické centrum Vaší společnosti. Velmi slušný pán mi slíbil prověření stavu mé objednávky. Smůla je, že jsem žàdnou odezvu nedostal. Ještě do pátku vydržím a pokud zboží nedostanu odstoupím od smlouvy. S pozdravem Martin Lauer

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den pane Lauere, děkujeme za Váš feedback. Omlouváme se, ale mimořádná situace nám přinesla spoustu problémů a výsledkem byla i nedostupnost určitého typu zboží. Bohužel k tomu došlo i ve Vašem případě, objednávka tedy byla stornována a platba vrácena na základě vzájemné domluvy. S pozdravem HOBBYTEC CZ.

25.3. objednávka a potvrzení objednávky ze strany obchodu.
    27.3. po mém dotazu na stav objednávky jsem se dozvěděl, že nelze odeslat na dobírku a musím zaplati převodem. Obdržel jsem email s údaji pro platbu a obratem uhradil převodem.
    29.3. doručen email s potvrzením platby a úhradová faktura.
    30.3. telefonát, že zboží je vyprodané a již nebude. Nabídnuta rozměrově jiná varianta o 1 400kč dražší a hlavně nevyhovující rozměr ( cena původně objednaného zboží 3 600kč ) což jsem odmítl - storno objednávky. Pán se omluvil, že se zboží přes víkend vyprodalo - objednávka / neobjednávka.
    Připlatil jsem si 400kč a 2.4. obdržel zboží od jiného dodavatele.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš feedback. Bohužel v uvedené době nebylo možné platit dobírkou z důvodu preventivních opatření. Bohužel se občas stane, že zboží se vyprodá, a to i u našich partnerů - dodavatelů. Za celou situaci se omlouváme a přejeme krásné jarní dny, HOBBYTEC.

Tovar bol doručený poškodený vlhkosťou (fľaky na dreve) i mechanicky (roh jedného dielu ulomený). Kvalita spracovania boxu je diskutabilná, konkrétne dekel boxu je nekvalitne vytmelený - špáry sú nerovnomerne vyplnené, tmel sa prepadá a oddeluje sa od dreva. Na emailovú reklamáciu po týždni žiadna odpoveď (nutné podotknúť že boli sviatky).

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost a kolega s Vámi již reklamaci řešil. Přes svátky byl přítomen v kanceláři kolega, který reagoval na Vaši reklamaci jak nejrychleji to bylo možné. Věříme, že je již vše v pořádku a produkt bude sloužit k Vaší spokojenosti. S pozdravem, HOBBYTEC CZ.

• Pokud společnost na svých stránkách nabízí zboží skladem k doručení do 5 dnů, nelíbí se mi, že po obdržení emailu o přijetí objednávky a po jejím zaplacení se dovím, že zboží je vyprodané a dodávka bude doručena do 6-8 týdnů. Nepřipadá mi to fér. Jinak se optejte na moji spokojenost, až zboží dorazí.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel někdy dojde k situaci, že vlivem akce či náhlého zájmu o zboží se toto vyprodá během několika hodin. K tomu došlo i ve Vašem případě, kdy se přes noc změnila dostupnost zboží. O nedostupnosti Vás kolegyně informovala neprodleně hned následující den a vzájemně jste si odsouhlasily, že počkáte na nové naskladnění uvedených 6-8 týdnů. Věříme, že Vás již brzy bude objednané zboží těšit a budete spokojena. S přátelským pozdravem, HOBBYTEC CZ.

Nebyl pribalen Montazni navod, takze produkt je nepouzitelny. V telefonnim hovoru bylo slibeno, ze navod bude poslan mailem. Nic neprislo. Objednali jsme novy telefonni hovor, podle navodu na firemnich webovych strankach. Nikdo se neozval. Museli jsme zajet do firemni prodejny v Tehovci, kde nam slibili, ze to zaridi. Zatim se nikdo neozval, ale jeste neni konec dne.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Montážní návody jsou přibaleny u výrobků přímo od výrobce. Na základě Vaší žádosti jsme Vám odeslali návod dne 6.8.2019 na emailovou adresu uvedenou v objednávce. Věříme, že Vám již objednaný výrobek slouží k Vaší spokojenosti a omlouváme se za nesrovnalosti. S přátelským pozdravem, HOBBYTEC CZ.

• Mají to na dlouhý lokte.

Kotec jsme objednali 2.4. 2019 a nám přišel 3.6. 2019.a to po dlouhém telefonováním a handrkováním .
    Už jme to chtěli stornovat a najednou to šlo.
    Tak jsme čekali přes dva měsíce na kotec a smontování ..... je to ostuda...

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel v době objednání došlo k vyprodání skladových kotců a termín dodání se prodloužil, o čemž jsme Vás následně informovali a nabídli storno či vyčkat 5 týdnů na dodání. Přejeme ať pejskovi kotec slouží k maximální spokojenosti. Omlouváme se ještě jednou za pozdní dodání a přejeme krásné letní dny. HOBBYTEC CZ.

Zboží bylo dodáno nekompletní !!

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, objednala jste si u nás zahradní domek, který přišel nekompletní. Správně jste nás kontaktovala a s kolegou řešíte reklamaci, resp. doposlání dílů. Tento domek je krabicový produkt zasílaný z externího skladu výrobce, kdy bohužel nemáme možnost kontrolovat před odesláním kompletnost produktu. Věříme, že reklamace bude vyřízena k Vaší spokojenosti. Krásné dny, HOBBYTEC CZ.

• Nedostatečná informovanost pracovníků
    • Matoucí foto produktu
    • Informace po telefonu jsou placené (bílá linka)

Nikdo mi nebyl sto seriozně sdělit, zda produkt (stínící síť do skleníku řady Mythos) bude možno bezproblému nainstalovat do mého skleníku řady Plugin. Po konzultaci s Hot line jsem byl ubezpečen, že hliníkové profily u obou řad jsou stejné a umělohmotné úchytky budou vsunout do mého skleníku. Bohužel to nebyla pravda. Profily u řady Plugin mají menší žlábek. Budu muset 20 kusů úchytek pracně zbrousit, abych mohl síť upevnit.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, s Vaší recenzí se nemůžeme ztotožnit. Dle informace kolegů jste byl kolegou telefonicky opakovaně upozorněn, že pokud máte skleník jiné řady než pro který je příslušenství určeno, tak není zaručeno, že bude síť pasovat. Dále jste se dotazoval na možnost případného vrácení, ale dále jste nás už nekontaktoval. Vzhledem k tomu, že máme Vaše dotazy uložené i přes webchat, můžeme Vám je doložit. Toto hodnocení tedy považujeme za neoprávněné a nesouhlasíme s ním. Volání na naši linku je tarifováno stejně jako volná na běžnou linku pevnou. S přátelským pozdravem HOBBYTEC CZ.

• Zboží nedorazilo ve slibované lhůtě (2-5)dní

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla již vyřízena. Objednala jste si kotec a boudu pro psa, kdy u jednoho produktu je uváděna dostupnost 3-10 dní. V uvedené dostupnosti Vám tedy byla objednávka v pořádku dodána. S přátelským pozdravem, HOBBYTEC CZ.

• Nedodržení termínu dodání je to již 3 týdny a nereagování na dotaz.

Nedodržení termínu dodání je to již 3 týdny a nereagování na dotaz zaslaný emailem.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, objednal jste si u nás skleník s automatickým otvíračem. Kolega s Vámi hovořil telefonicky a omlouval se za pozdější doručení z důvodu pochybení externího skladu. Zboží nyní již máte u sebe a přejeme ať slouží k Vaší spokojenosti. S přátelským pozdravem, HOBBYTEC CZ.

Bohužel zboží dodáno až po urgenci a to ještě bez návodu ,jsem tech. docela zručný ale na některén časti a hlavně kvalitu bych už více nic takového nebral..Dále obchod nereagoval na mé další požadavky ,což mě velmi mrzi...

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Zboží - tedy kotec pro psa bylo dodáno do týdne po objednání. Návod jsme Vám zaslali po Vaší urgenci. Je u zboží vždy přiložen, ale bohužel se občas stane, že se při přepravě vytratí. Další Vaše nezodpovězené požadavky neevidujeme, ale pokud se nám ozvete, rádi Vám vyhovíme. S přátelským pozdravem, HOBBYTEC CZ.

• doručeno v hrozném stavu

Nikdo nereaguje více jak 14 dní na mail....

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, objednal jste si od nás kotec a boudu pro psa. Vaše negativní hodnocení se zřejmě týká poškození kotce přepravou. Váš email s informacemi o poškození zboží jsme přijali 24.3. a odpověděli na něj o 3 dny později, a to přímo odpověď výrobce, který reklamaci odmítl, neboť zboží odcházelo ze skladu v pořádku, což má zdokumentováno fotkami z nakládky. Zároveň jsme Vás v emailu žádali o uplatnění reklamace tak, abychom ji mohli postoupit přepravci, cituji:
    Dobrý den, zasíláme vyjádření výrobce k reklamaci, kterou postoupíme přepravní společnosti.
    Prosím o zaslání předávacího protokolu od přepravce s výhradou – uvedení poškození.
    Bez toho se bohužel nedá reklamovat.
    P.S. Vaše reklamace přišla v pondělí 25.3., zákonem udaná lhůta k vyřízení reklamace je 30 dní.

Bohužel jsme od Vás však doposud neobdrželi požadované doklady, bez nich nelze reklamaci bohužel vyřídit, jak jsme Vás informovali.
    Prosíme tedy o dodání požadovaných dokladů, my Vám samozřejmě reklamaci rádi vyřídíme.

S přátelským pozdravem, HOBBYTEC CZ

po zaplacení objednaného zboží mi zdělili že už ho nemají a ani mít nebudou
    (zahradní domek Urban ll)

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel se občas stane, že je produkt vyřazen z nabídky pro novou sezónu. Proto byl uveden v době objednávky stav - na dotaz. Po Vašem objednání jsme Vás ihned kontaktovali s omluvou a nabídkou alternativního zboží, s čímž jste nesouhlasil, a tak jsme platbu vrátili splátkové společnosti a Váš úvěr byl zrušen bez poplatků či další potřeby řešení. Přejeme Vám krásné jarní dny, HOBBYTEC CZ.

• drahý

hobbytec nakoupí plachtovou garáž od latingarden za cirka 14 400kč a mě jí prodá o 5000kč dráž. Zavrženíhodný. Zboží je údajně od amerického výrobce ShelterLogic ale tahle firma tuhle garáž jenom navrhnula. Vyrobeno v Číně.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Výrobcem plachtové garáže, kterou jste u nás zakoupil je kanadská společnost Shelterlogic. Samozřejmě jako každá renomovaná značka má Shelterlogic výrobny po celém světě, taktéž v Asii. Je možné, že jiný prodejce nabízí podobný produkt za nižší cenu, může se však jednat o jiný typ či jakost. S přátelským pozdravem, HOBBYTEC CZ.

Zboží mi bylo doručeno v neporušeném obalu. Po rozbalení jsem zjistil, že stojan byl již používán. Po reklamaci mi byl zaslán nový. Přesto č. výrobku neodpovídá číslu na vašich stránkách a v popisu máte ,že balení obsahuje ocelový rám s práškovou barvou. To ale není pravda. Rám je natřen obyčejnou barvou. Toto vše jsem psal p.Šaldovi i jsem několikrát volal, ale bez odezvy. Nevím zda tech. paramtery odpovídají popisu na e.shopu (nosnost stojanu). Po těchto zkušenostech vaší firmu rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, omlouváme se za pochybení skladu, kdy Vám byl omylem zaslán stojan vrácený jiným zákazníkem. Na základě této informace jsme okamžitě stojan vyměnili. Ocelový rám je skutečně natřen dle popisu výrobce práškovou barvou, stejně jak technické parametry uvedené výrobcem musí odpovídat. Věříme, že situace s kolegou byla dořešena a produkt slouží k Vaší spokojenosti. Krásné dny, HOBBYTEC.

Hrůza, po objednání mi bylo telefonicky oznámeno že musím zaplatit alespoň 80% ceny předem a když zaplatím ihned bude mi zboží dodáno do 14 dnů. Já blbec zaplatila a doufala, protože jaro tady a já po přestěhování neměla kam dát kola. Po 3 týdnech mi zaslali email, že zboží nebude a ať pošlu číslo účtu kam mi vrátí peníze. No tak doufám že vrátí, není to zrovna málo pněz a potřebuji ihned něco na kola koupit:( Kdybych takto komunikovala v práci se zákazníky tak jsem asi na pracáku!!!

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, která nás nepotěšilo. Bohužel došlo k nepříjemné situaci, kdy nám bylo výrobcem oznámeno, že Vámi objednané zboží se již nebude dodávat. Po zjištění této nepříjemné skutečnosti jsme Vám zaslali omluvný email a obratem vracíme platbu. Ještě jednou se omlouváme a přejeme krásné jarní dny. Tým Hobbytec

• zboží nemají nepošlou a konec

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, nepotěšila nás. Avšak kontrolou objednávky jsme zjistili, že Vám na základě nedostupnosti zboží byla nabídnuta výměna za jinou alternativu, které jste nevyužila, resp. zpětná reakce od Vás nepřišla, ačkoliv byl odeslán omluvný email. Bohužel se nám s Vámi nepodařilo spojit ani telefonicky, situaci jsme se snažili řešit. Hezký den, tým Hobbytec.

• Kupa prebehla vporiadku az nato, ze po namkntovani firmou bolo zistene ze jeden polykarbonat bol poskodeny od vyroby, tak som to nafotil a snazil sa reklamovat.
    Zarazilo ma jedno ze reklamacia nebola uznana preto ze som vyhodil manual.
    Pre toto nedoporucujem tuto firmu lebo je ako kazda druha a reklamaciu si nevedia uznat...
    Dostal som ponuku na kupu noveho polykarbonatu a zlavu 40% pritom za tu istu cenu ho viem kupit v Obi. Dakujem tejto firme asi tak...

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den pane Marku, děkujeme za Vaše hodnocení, které nás nepotěšilo. V případě reklamace postupujeme dle zákonem daných podmínek. Bohužel ne všechny reklamace lze uznat. Přesto doufáme, že jste s naším výrobkem spokojen a přejeme krásné jarní dny. HOBBYTEC

• Oceňuji omluvu prodejce, když neměli zboží. To je jediné pozitivum.

Na stránkách chyběl úplný popis zboží. Prodejci trvalo delší dobu, než odpověděl na email. Následně jsem zboží objednal - na stránkách nebylo napsáno, že by zboží neměli skladem. Prodejce mi poslal emaily s potvrzením objednávky, zálohou fakturou a také potvrzení, že se zboží připravuje k odeslání. Po týdnu mi volali, že zboží není skladem. Tři dny ode dne storna uplynuly, ale peníze ještě nevrátili.

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vaše objednávka byla stornována dne 27.3. kdy nám bylo též sděleno číslo účtu. K objednávce byl obratem vystaven dobropis se splatností 14 dní, tedy 10.4. 2018, jak je uvedeno v našich všeobecných podmínkách. Vaše peníze Vám budou tedy vráceny včas, jak jsme Vás již informovali emailem. Je nám líto, že Vámi objednané zboží nebylo skladem, avšak dostupnost zboží se mění každým dnem. Omlouváme se a přejeme krásné jarní dny. HOBBYTEC CZ

• byla mi dodatečně po zaplacení navýšena cena o 1500,- za nadměrnou přepravu - řekl bych, že neoprávněně! - při objednání o tom nebyla žádná zmínka a položka za dopravu již byla ve faktuře
    • nebyla mi poskytnuta možnost osobního vyzvednutí, i když jsem se na ni tázal - viz "monitorovaný rozhovor"
    • dopravce dnes přivezl poškozené zboží, ani mi jej neukázal a odvezl jej nazpět - podepsal jsem poškození a nepřevzetí zásilky
    • již dnes pozdější doba dodání, než bylo avizováno při objednání
    • jak dlouho nyní budu čekat na opětovné dodání?

Reakce obchodu HobbyTec.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, které nás mrzí. Osobní odběr opravdu není možný neboť se jedná o zboží, které nemáme skladem, je tedy odesíláno z externího skladu. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi nadrozměrný náklad, je tímto částka za dopravu navýšena, avšak toto je zákazníkovi sděleno předem a Vy jste s tímto souhlasit. Reklamace poškozeného zboží byla vyřízena promptně na základě Vašeho telefonického sdělení. Pozdější doba dodání vznikla samozřejmě na základě reklamace, zboží bylo odesláno obratem znovu. Věříme, že skleník již máte doma a slouží k Vaší spokojenosti. Hezké jarní dny, HOBBYTEC.