Kupoval jsem 2x 25kg pytel žárovzdorné malty - papírové pytle byli v otřesném stavu (špinavé a vícekrát natržené), nicméně vše zalepeno a malta OK. Za cenu 800kč/pytel bych ale čekal kvalitnější obal.

Reakce obchodu HM krbykamna

Dobrý den, děkujeme za recenzi, bohužel jsme zkoušeli zasílat pytle i v krabicích i zabelené do streč folie, avšak přepravky když "nevidí" co vezou tak se k tomu občas chovají otřesně, od doby co zasíláme pytle " jen tak " zvedla se nám úspěšnost doručených pytlů k zákazníkum v nezničeném stavu, za rozthané pytle se omlouvám, bohužel je to o lidech od nás vždy vše odchází v pořádku, jak s tím pak naloží na depu či řidiči, to již bohužel neovlivníme, na štěstí pytel je z papírového obalu a uvnitř je ještě igelitová vložka v případě hafťáku, whitu a žárových omítek.

Martin Kukla.

• Individuální přístup byl skvělý. Měl jsem poměrně nestandardní objednávku (instalaci na terasu), a vše dopadlo k mé spokojenosti. Vynáška i složení proběhly bez problémů, komunikace s obchodníky výtečná.

Rychlé dodání i složení, poradí se i s ne úplně obvyklými požadavky.

Reakce obchodu HM krbykamna

velice děkujeme za Vaši recenzi, Vaše přání bylo specifické, ale nic s čím by jsme si neporadili.

Děkujeme za Váš nákup.

Martin Kukla.

• Poslali jiny druh tmelu v ceně 459 Kč ale zaučtovali tmel v hodnotě 649 Kč. Tento tmel je pro mně nepoužitelný.Potřebuji spojovat litinu.Jedná se o tmel FERAL a měl být SILATERM FERAL(Doba dodani skoro měsíc)

Reakce obchodu HM krbykamna

rád bych tímto reagoval na hodnocení které nám bylo uděleno, jestli jsem to správně pochopil tak jste nám hodnocení napsal z důvodu že jste nás včera v čase od 18:30 - 19:00 nezastihnul na telefonu, bohužel i my máme svůj soukromý život a ne vždy můžeme zvedat telefony. Když jsem Vás kontaktoval zpět 2x v časech 19:00 a 19:30 tak jste mi sdělil že jsme Vám zaslali špatný produkt, omluvil jsem se Vám že již v tento čas nejsem u počítače ale že zítra ( dnes ráno ) Vám zavolám a vyřešíme spolu celou tuto situaci. V podstatě se jednalo o to že že jste si myslel že jsme vyměnili tmely. Tmel který Vám byl dodán i po Vašem telefonickém potvrzení byl tmel FERAL, položku kterou jste se domníval že jsme Vám dodali byl univerzální kamnářský tmel SILATERM. Bohužel nerozumím tomu - co jste mi sdělil do telefonu že na jiných stránkách mají uvedeno jiné informace - vycházím z toho co máme uvedeno na našich stránkách a z našeho popisu. Co se týká doby dodání, v obchodních podmínkách je uvedeno že pokud si objednávate položku " na objednávku " doba dodání může být od 5 - 30 pracovních dní, nerozumím tedy "stížnosti", jelikož jsme tmel dodali v 20 pracovních dnech. Rád bych Vás upozornil že SILATERM je pouze výrobce, takže tmel který jsme zaslali čili FERAL je tmel který jste si objednal, mrzí mne, že i když není chyba na naší straně, necháte tuto recenzi ač se jednalo pouze o Vaš podezření které není zaleženo na realitě, bohužel ani po telefonu se mi Vám nepovedlo vysvětlit že FERAL je název tmelu a SILATERM výrobce.

Martin Kukla.

• u zboží uvedeno skladem, ale dostupnost je 3týdny, nebo vůbec...

sklamání

Reakce obchodu HM krbykamna

u zboží je uvedeno skladem, ale u dodavetele. Dále v popisu výrobku je uvedeno :

" Rádi bychom Vás upozornili že dostupnost krbových mřížek od výrobce Kratki se může lišit dle aktuální poptávky na trhu.
    V případě základních barev v základních rozměrech jsou skladem a většinou se expedují do 2 - 4 pracovních dnů.
    V případě že mřížka - mřížky nejsou skladem v žádném našem skladě v České republice zadávají se do výroby - doba dodání je u těchto mřížek 3 - 4 týdny. "

Chyba nastala v komunikaci s výrobcem, který objednávku nejdříve potvrdil a poté nám zaslal informaci že se již mřížky nenabízí.

Za což jsem se Vám již omluvil, a omlouvám se Vám opět.

Martin Kukla.

• špatně zabalené došlo totálně rozlámané

neochota dopravce při převzetí zboží

Reakce obchodu HM krbykamna

velice mne mrzí že řešíte rozbité šamotové desky přes Heureku místo aby jsme řešili poškození spolu v rámci našeho e-shopu. Vzhledem k tomu že desky zasíláme zabelné dostatnečně pro jejich transport, nejedná se o pochybení z naší strany ale ze strany přepravce. V mailu který jste od nás obdržel ohledně převzetí zásilky byla popsána situace za kterých máte odmítnout zásilku převzít a to například pro podezření ze zničení zboží viz Váš případ. Pokud dopravce je neochotný, je důležité sepsat na místě reklamační protokol ( předávací protokol s dopravcem ) a úvest do něj že zboží převzato s výhradou nebo zboží VŮBEC NEPŘEVZÍT. Pokud by jste reklamaci řešil v den přijetí balíku či nejpozději druhý den a kontaktoval nás na telefonním čísle které Vám dorazilo společně s informací ohledně převzetí a instrukcí převzetí balíku, dalo by se vše vyřešit reklamací u přepravce a od nás by jste obdržel nové desky. Bohužel se o tomto problému dozvídám až z Vaší recenze našeho e-shopu. Velice mne mrzí že je Vaše hodnocení takto nízké, jelikož z naší strany proběhlo vše v pořádku, instrukce ohledně převzetí zásilky Vám byla také odeslána a vše se dalo vyřešit ke spokojenosti obou stran. Informace jak převzít zásilku zasíláme záměrně jelikož při přepravě může selhat lidský článek ze strany přepravce ač na balíku byl štítek o velikosti A4 s instrukcemi pro přepravce jak s balíkem zacházet. Bohužel šamotové desky jsou křehké proto zasíláme i mail s informací o převzetí, a na zásilku lepíne štítky jak se k zásilkám chovat.

Martin Kukla

Dobrá domluva poradili mi objednání rychlé mohu jen a jen doporučit příště určitě zase v tomto obchodě nakoupím znova

Reakce obchodu HM krbykamna

děkujeme za Vaše hodnocení, budeme se těšit na další nákup :)

• komunikace

na nějaké oděrky na deskách a že to přišlo tak pozdě jinak ujde

Reakce obchodu HM krbykamna

děkujeme za Vaše hodnocení, za oděrky na deskách se omlouváme, bohužel jedná se o křehčí materiál a odesílal se na paletě. Za zpoždění se omlouvám.

Martin Kukla.

Poradili dle potřeby, nebyl problém.

• osobní odběr

Martin Kukla.

• velký výběr zboží a příslušenství
    • menší výběr dopravcú

bezproblémový obchod-doporučuji

Reakce obchodu HM krbykamna

děkujeme za Vaše hodnocení. Na dalších dopravcích pracujeme :)

Martin Kukla.

• zboží skladem je skladem

pohoda

• standardní - pro mě je výhodou pobočka v Praze
    • -

Jedna šamotová deska byla poněkud křivě uřízlá a měla nevím proč jeden zakulacený okraj (hranu). Poradil jsem si s tím pomocí kamnářského tmelu a v topeništi to není vidět, ale někdo by s tím mohl mít větší problém.

Reakce obchodu HM krbykamna

děkujeme za Vaše hodnocení, jelikož šamotové tažené desky mají jakost R-SKA a R-SKA-R, mohou se na nich vyskytnout nerovnosti.

Martin Kukla.

• Nabizite to co sem v canade nesehnal.
    • Rad bych vydel vase produkty i v zahranici treba i v canade.

Nakup u vas sem uskutecnil proto ze sem u vas nasel to co jiny nemneli.

Reakce obchodu HM krbykamna

děkujeme za Vaše hodnocení, pokusíme se "polepšit" s Kanadou :)

• DPD doprava.
    • 13.10.expedice ze skladu - 20.10.dorazil balík

možná šlo o výjimku. Naopak předešlé dodávky přišly již za dva dny. Doporučuji

Reakce obchodu HM krbykamna

děkujeme za hodnocení, zřejmě se jednalo o chybu na depu DPD, příště nás kontaktujte a uděláme maximum pro to aby Vaše objednávka dorazila v co nejkratším termínu.

• rychlost,

Martin Kukla.

• Příznivé ceny, dobrá komunikace.

Část zboží jsem vracel z důvodu nevhodného typu, komunikace velmi dobrá, peníze vráceny obratem po obdržení vráceného zboží.

• žadne

nemá chybu

• Perfektni komunikace. Schopnost se dohodnout na dodani v urcitem case.

Doporucuji!

• Komunikace, rady ;-)

• asi nikdo nezkontroloval rozměry dle objednávky

po dodání ihned zkontrolovat celou dodávku, jinak řidič odjede a Vy budete reklamovat a poštou zasílat zpět....

Reakce obchodu HM krbykamna

děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel se stala chyba na naší straně, ve Vaší objednávce bylo více položek, jelikož se jednalo o objednávku na paletu, co se týká záměny velikosti dvou položek ( ventil talířový ) za tento fakt se Vám omlouvám. Co se týká kompletní objednávky, byla Vám poskytnuta sleva v rámci naší časově omezené akce ve výši 5% z celkové ceny stavebního materiálu. Snažíme se všem zákazníkům vyjít vstříc, bohužel někdy se stane chyba - jsme jen lidé, stačí zaslat špatně zaslaný rozměr dvou talířů k nám a my Vám zašleme zpět správný rozměr. Žádná reklamace není potřeba jak uvádíte, vše je jen o domluvě. Za vzniklé komplikace se Vám ještě jednou omlouvám.