• Vše proběhlo rychle a v pořádku

Trochu by to chtělo zlepšit komunikaci- informační maily- platba dorazila, na objednávce pracujeme atd. A né nechat člověka týden čekat a nic nevědět. Člověk přemýšlí zda peníze vůbec dorazily atd.

• Super zboží, perfektní komunikace

paráda

• Objednané zboží nemám, obchod se zatím vůbec neozval, tak nevím.

Po 2 týdnech kvůli dovolené mi přišla zpráva, že zboží je vyřazeno z prodeje a už nebude dodáno. V okamžiku objednání zboží bylo skladem na prodejně.

Super. Dik

• Flexibilní a velmi vstřícní!!!!

Vše v pořádku, spokojenost!

• Vše proběhlo v pořádku a rychle. Doporučuji.

Dobrá a rychlá komunikace

• rychlost dodání, dobrá cena

Provozovatel velmi ochotný, skvělá komunikace. Vřele doporučuji.

• Nabízejí jiný výrobek, než dodají

Záměrně jsem si objednal kvalitní 96,6% biolíh, mají ho i s obrázkem jako : Biolíh 3l (BIOETHANOL 3litry 96,6%) a Skladem.
    Přišel mi ale méně kvalitní výrobek od firmy PePo, u kterého jsem až po dlouhém hledání na internetu zjistil obsah Bioethanolu cca 93%. Ten jsem nechtěl. Nikdo mne neupozornil (dá se to v současné situaci pochopit), ale zajímavé je, že ho takto nepravdivě nabízejí dále stále jako: Biolíh 3l (BIOETHANOL 3litry 96,6%) Skladem ...

Děkuji za Vaši recenzi,

rád bych zde shrnul informace, které jsem Vám zaslal i mailem. Biolíh, který jste si objednal, splňuje klasifikaci CLP a to konkrétně Flam. Liq. 2, H225; Eye Irrit. 2, H319, Kdy výrobek který jste zakoupil je určen POUZE pro použití v biokrbu jako palivo, z vašeho jednání se domnívám že jste biolíh zakoupil s jiným úmyslem k použití než ke kterému je určen.

Po vašem prvním mailu, kde jste namítal že jsme zaslali špatný výrobek, jsem vás informoval že zboží můžete vrátit pokud nejste spokojen - na to jste nereagoval.
    Po naší komunikaci jsem si nechal zaslat technický list výrobce kde jsou uvedené veškeré informaci týkající se tohoto paliva kde stojí i mimo jiné ,, Určená použití směsi: Speciální palivo do biokrbů pro dekorační účely. ES 1 – Použití jako palivo (neautomobilový průmysl) – spotřebitelské použití.
    Nedoporučená použití směsi: Produkt nesmí být používán jinými způsoby, než které jsou uvedeny v oddíle 1." Karta produktu je upravena dle specifik dodaných výrobcem již od počátku Dubna.

Nerozumím vaší nespokojenosti, zboží jste mohl vrátit, jak zákon ukládá ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží, to jste neučinil. Komunikoval jsem s Vámi na toto téma prostřednictvím mailu. Kdy jsem vám zaslal informace které jsou shrnuty i zde a jediný výsledek naši snahy Vám vyjít vstříc je hodnocení s 20 %.
    Z naší strany byla poskytnuta veškerá součinost problém vyřešit. Ješte bych rád upřesnil že jsme Vám zaslali 3 litrové balení místo jednoho 3 litrového balení za cenu velkého kanystru, kdy ani s tím jste nebyl spokojen a to pouze z důvodu aby jste nemusel na zboží čekat. V tomto ohledu už opravdu nevím jak lépe vyjít zákazníkovi vstříc.

Přeji vám hezký den!

Martin Kukla.

• Výhodná poloha

Poctivé jednání

• kontakt byl jak přes telefon tak i e-mail.

byl jsem na chatě kde není wifi,po domluvě k vyzvednutí zboží jsem byl informován sms.

• ovjednavka vyrizena rychle, pri prevzeti objednavky jsem dostal ce ou odbornou radu.

• Velmi vstřícný prodejce , rychlé dodání.
    • prodejce v prodejně tomu rozumí

• Lze platit jen hotově. Platba kartou není možná vůbec, platba příkzem k úhradě je jako okrajová sice zmíněna, le nikde se nenabízí.

Reakce obchodu HM krbykamna

Zjišťoval jsem pdorobnosti ohledně Vaší objednávky při vytvoření objednávky jste souhlasil s OP ve kterých je uvedeno i možný druh plateb, že je na prodejně možná platba pouze v hotovosti je v našich obchodních podmínkách uvedeno.

Co se týká možnosti plateb, veškeré informace o platbě jsou na našich stránkách, kde je samostatná položka " PLATBA". Pokud by se stalo že zákazník u sebe nemá hotovost a ne-ifnormoval se předem na našem webu je k dispozici bankomat, který je od naší prodejny vzdálen cca 50 metrů.

Pokud na naší prodejně nakupujete bez předem vytvořené objednávky a nejste stálý odběratel platbu příkazem vůbec nenabízíme - to pouze pokud objednávku vytvoříte přes eshop.

vše OK

• Obchod,komunikace bez problémů.
    • Jen výrobek: aroma biolihu ( káva, vůně lesa ) žádné !! Nevoní !!!

cena výrobků neodpovídá nabídce

Reakce obchodu HM krbykamna

děkuji za hodnocení, cena výrobku který jste si objednal, byla navýšena výrobcem, nikoliv námi jako prodejcem, o faktu že je zboží nyní dražší jsem Vás informoval a zároveň se dotazoval zda-li si přejete objednávku zrušit, jelikož navýšení bylo větší. Když se podíváte na naše stránky, zboží je nabízeno za cenu kterou jsem Vám zaslal, čili se nejedná o úmyslné jednání v případě Vaší objednávky. V mailu jsem se Vám omluvil za komplikace.

Přeji hezký den.

Martin Kukla.