Poslední reakce obchodu byla 15.122022 "zboží je skladem a bude neprodleně expedováno., prozatím nedošlo

Reakce obchodu HeavenShop

dobrý deň prajem, dovoľte mi reagovať na Vaše hodnotenie. Tovar, ktorý ste si vybral cez náš eshop je skladom u dodávatela, ako aj uvádzame na našej stránke pri každom produkte individuálne. Ak je tovar skladom u dodávateľa, musíme počkať na naskladnenie, nie je možné okamžité odoslanie.
    Po prijatí Vašej objednávky sme Vás obratom hneď informovali, že z dôvodu technických problémov cena produktu je nesprávna, za čo sme sa Vám ospravedlnili, a ďalej sme informovali o storne objednávky práve z dôvodu chybných cien. Informáciu ste dostali hneď a včas, prosím skontrolujte si emailovú schránku. Prajem pekný deň. Heavenshop

Oceňuji rychlost dodání. Zboží 100% odpovídá nabídce, kvalitou i odpovídající prezentací na webu, velmi slušnou cenou, bezpečně zabalené, v pořádku dodané.Doporučuji.

• Nevím jestli je to nevýhoda obchodu, ale lustry byly zabalené v malé krabici a patrně již na straně člověka který to balil došlo k ohnutí a tím i poškození obou lustrů. Je to škoda jinak jsou lustry pěkné. Vracet je nebudu, musím to opravit.

Nevhodné balení zboží !!!!! Nevím jestli bych u nich nakoupil opětovně. Moje doporučení je s výhradou !!!!

• dobré ceny
    • pěkné zboží
    • dobrá komunikace
    • drahé poštovné, pokud člověk objednává jen nějakou drobnost

S nákupem jsem byl spokojen, zboží dorazilo v pořádku. Svítící vánoční skřítek je boží - děti jsou nadšené :-)

• Vynikající obchod,rychlá objednávka i doruččení všem doporučuji a moc děkuji přeji hodně ůspěchů ve vašem počínání a vše nejlepší do nového roku a krásné vánoce.Janoušek

• Jsem moc spokojen,vše proběhlo ve špičkové kvalitě a rychlosti.Všem doporučuji a chválím za profesionální přístup k zákazníkovi.Držím palce.

Vše OK

Jsem naprosto spokojená. Komunikace funguje :-)

ďostanete co jste chtěli a hlavně rychle

• spokojenost

Sice první zkušenost, ale velké + (operativnost)

Přehledné stránky, popis zboží, technické parametry, rychlé vyřízení, výborná komunikace

• Bezproblémová objednávka a doručení

• Rychlá doprava
    • Vše přišlo v pořádku
    • Dobré ceny

Nekvalitní výrobek, udávané rozměry nesouhlasí, montáž tyče není možná rovnoběžně se stěnou (krátký úchyt) po telefonickém upozornění na špatnou povrchovou povrchovou úpravu mi bylo sděleno, že jsem si měl koupit baterii za 14-15 tisíc, poškrábaný výrobek jsem raději nevracel protože mi bylo sděleno že bych musel nahlásit ihned po převzetí, jinak že by to bylo tvrzení proti tvrzení.

Rychlé dodání, skvěle zabaleno, maximální spokojenost.
    Doporučuji....

rychlost