• Nezašle objednané zboží, na urgenci napíše, že se ozve, ale nikdo se neozve.

Nedoporučuji.

• na zboží ještědo dneška čekám a ani zpráva o tom ,jestli je nebo není na skladě a kdy dorazí!!§

• Mírně nižší ceny
    • Špatná komunikace
    • DLOUHÉ dodací lhůty

Zboží (které bylo skladem) jsem objednal 26.8 a ihned zaplatil kartou.
    Dnes je 6.9 zboží a stále nedorazilo, ani mě nikdo z obchodu nekontaktoval a na e-mail nikdo neodpověděl.

• u obchodu Alsa již druhý den máte zboží tady je to jen zbožné přání

jinak ruším objednávku již nikdy,,,,

Reakce obchodu H-elektro.cz

vzhledem k tomu, že se jedná o Anonym příspěvek, je tato recenze pro nás bezpředmětná...ještě, že Alsa obchod neznáme:)

H-elektro.cz

• Objednáno a zaplaceno 9.2., ještě jsme nic neobdrželi.

Reakce obchodu H-elektro.cz

v době objednávky bylo na eshopu uvedeno, zboží skladem??? Určitě Vám došlo info od zaměstnanců eshopu, kdy lze zboží očekávat. Pakliže ne, je potřeba se písemně dotázat, kde se prosím stala chyba.

Děkujeme

• nevím
    • dlouhá čekací doba na zboží

nevím

H-elektro.cz

• špatné informace pro zákazníky
    • nepříjemné až arogantní vystupování prodavače

Neochota prodavače v H-elektru ve Znojmě mě přiměla objednávku zrušit a v naprosté pohodě nakoupit jinde. Obchod doporučuji jen otrlým zákazníkům.

H-elektro.cz

• Píše skladem a nemá, napsali, že se už nevyrábí

Reakce obchodu H-elektro.cz

aktuální dostupnost je platná vždy v dannou chvíli co je info na eshopu, nikoliv z vyhledavače. Za aktuální data na vyhledavači nezodpovídáme.

• žádné mě nenapadají
    • Píšou že je zboží skladem a po deseti dnech stále nic

Nápis skladem je lživý

Reakce obchodu H-elektro.cz

v době objednávky je platná aktuální dostupnost zboží co je uváděna na eshopu, nikoliv co se uvádí na vyhledavači. Data na eshopu se aktualizuji 3x denně, vyhledavač nepatří pod eshop a jak často u nich probíhá aktualizace netušíme.
    H-elektro.cz

• Málo informací o stavu objednávky.

Reakce obchodu H-elektro.cz

děkujeme za vaše hodnocení, zasíláme info v jakém stavu se objednávka nachází, zbytečně zákazníka nezahlcujeme, každým pohybem, před odesláním je taktéž informován.

H-elektro.cz

• neprisla zadna odpoved ze obchod probiha

Reakce obchodu H-elektro.cz

zřejmě jste udělala chybu v objednávce a nebyla řádně ukončena, jinak by vám automaticky došla na vámi uvedený e-mail informace o objednávce.

H-elektro.cz

• I když mají zboží na skladě nemusíte jej dostat.

nedoporučuji

Reakce obchodu H-elektro.cz

děkujeme za vaše hodnocení.

H-elektro.cz

• Nabízí zboží, které ve skutečnosti vůbec nemá. Nejednalo se přitom o jedno zboží, ale hned o 3 různé druhy zboží.

Reakce obchodu H-elektro.cz

děkujeme za příspěvek, před objednáním bylo na eshopu u vybraných modelů info, že je skladem?? Pakliže nebylo, je dost pravděpodobné, že nebude.... výrobci už nezaváží, další návozy u výrobků co skladem nejsou se očekávají až v novém roce. Jsou zákazníci, kteří si ale počkají, proto je výrobek zalistován.

H-elektro.cz

Před objednáním jsem dotazem prověřil dodací dobu, ta pak nebyla dodržena

• blízkost
    • Přestože na stránkách bylo zboží uváděno jako skladem,skladem nebylo a čekala jsem týden.Byl to dárek k narozeninám,na které jsem šla bez dárku.

Reakce obchodu H-elektro.cz

děkujeme za váš příspěvek.

• široká nabídka
    • přes širokou nabídku není zboží hned na skladu a muselo by se čekat třeba 2 týdnu, i pak nemám důvěru, že pak zboží bude.

Obchod nabízí zboží, které nejprve (asi) musí někde objednat. Nevím, nechtěl bych ublížit.

Reakce obchodu H-elektro.cz

litujeme, ale nejde mít všechno z kapacitních důvodů skladem, to nemá nikdo:), pak samozřejmě záleží na vybraném výrobku a době dodání od výrobce.

• klame

Reakce obchodu H-elektro.cz

děkujeme za vaše hodnocení a prosíme o kontaktování upřesnění vaší stížnosti.

H-elektro.cz

• Obchod se snaží nalákat kupující pomocí nejnižších cen na trhu, přitom ale zboží bez upozornění odstraní z nabídky a nákup zruší. Domnívám se, že toto chování lze označit jako prohřešek proti zákonu o reklamně.

Reakce obchodu H-elektro.cz

data na eshopu jsou min 3x denně aktualizovány, pokud je výrobek v průběhu dne doprodán a nebo akce zrušena, je nutno samozřejmě výrobek z nabídky stáhnout, pokud nám ho dodavatel již za akční cenu nedodá.

H-elektro.cz

Uvádí zboží na skladě, ovšem ten sklad je zřejmě virtuální.

Reakce obchodu H-elektro.cz

těžko lze mít virtuální sklad, máme 2 sklady a centrální je ve Zlíně.

H-elektro.cz

• Zboží údajně není skladem,ale na stránkách obchodu je výrobek stále nabízen.

Reakce obchodu H-elektro.cz

výrobky se nabízí i když skladem nejsou, je to naprosto normální, pokud je výrobek od dodavatele v aktuálním ceníku je i nabízen, pak je potřeba počkat na dodání, funguje takto téměř 99% eShopů.