Jsou to lháři nakupujte jinde tam seženete všechno a hlavně za ceny co mají na internetu a nebudou Vám tvrdit, že již tu věc nemaji a nebudou mít a pak za deset dní ji tu naleznete i skladem samozřejmě s jinou cenou.

Reakce obchodu H-elektro.cz

ceny se mění dnes a denně, je to ovlivněno různými akcemi, výprodejem, letákem atd.., nikde není psáno, že pokud je zboží v akci, cena zůstane, naprosto běžné ne jen u nás ale u všech shopů.

ušetřil jsem

• výpis ve vyhledávačích na předních místech
    • dobré ceny
    • zboží skladem, fyzicky skladem není
    • provázanost s jiným eshopem
    • zboží v obou případech skladem nebylo

Informujte se před nákupem o dostupnosti zboží

• Já osobně si myslím že nic...
    • Něco slíbí a pak skutek utek...

Nic nekupovat !!!

Vážený pane,
    problém s HDD je plošný a pokud naší objednávku dodavatel nemůže vykrýt, byla vaše objednávka stornována a vvás jsme v co nejkratší době informovali. Bohužel situaci továren v Thajsku a Japonsku nedokážeme ovlivnit.

H-elektro.cz

Z tohoto obchodu bych již nic nezakoupila, vzhledem k netatknímu chování k zákazníkovi!

Reakce obchodu H-elektro.cz

vzhledem k tomu, že se jedná o anonym a možný příspěvek naší konkurence- nepovažujeme recenzi za směrodatnou.

• dobrá cena
    • neaktualizovaná nabídka

Reakce obchodu H-elektro.cz

máme automatickou aktualizaci 3x denně , tudíž je vaše informace milná.

• Cena zboží ujde.
    • Nedostatečná vnitrofiremní komunikace. A přehled o objednávkách také mizerný.

Reakce obchodu H-elektro.cz

Vzhledem k tomu, že se jedná o anonym, vaší recenzi nebereme jako opodstatněnou

H-elektro.cz

• Neuzná za vhodné informovat zákazníka o stavu objednávky.

Vážený pane,

informace o expedici vaší Tv vám šlo na váš e-mail, dále bylo s vámi telefonicky dohodnuto v kterou dobu si přejete TV zavést, to že dopravce vás popř. dle dohodnutého nekontaktoval na telefon, už není bohužel problém shopu ale dopravce, který nám nepodléhá ovlivnit. Dále jsme vás taktéž informovali, že bude expedováno, až po uhrazení finanční částky na náš účet, neboť jste uvedl platbu bankovním převodem..... vaše recenze je značně neobjektivní!

H-elektro.cz

• nevím na žádnou jsem nepřišla
    • že dává do nabídky zboží, které nemá skladem a
    • ani není možno takové zboží zajistit

jelikož se můj nákup zrovna nepodařil, nemůžu hodnotit ani pozitivně ani negativně

• nazasílání zboží

nespokojen

Vážený pane Š.

děkujeme za vaše ohodnoceni, byť je nepravdivé! Vámi objednané zboží Vám bylo odeslané u nás zakázka vířezena.České poště se opakovaně zakázka nepodařila na Vás doručit a dnes 20.10 je pro neúspěch doručení vrácena zpět. Tak zřejmě bude problém na jiné straně.
    Tak dost dobře nechápeme, proč píšete zboží neodesílají....když je chyba na jiné straně.

H-elektro.cz

• nemaji to co si objednate

Nenakupovat

• Byla to nízká cena, ovšem druhý den mi napsali: "bohužel vaši objednávku nemůžeme vyřídit, neboť zboží není skladem a ani dodavatel ho nemá a bohužel neuvádí ani termín dostupnosti.
    • Vaše obj. bude stornována."
    • Zboží, které nabízejí nemají skladem a dokonce ho ani nejsou schopni sehnat, natož dodat...:"bohužel vaši objednávku nemůžeme vyřídit, neboť zboží není skladem a ani dodavatel ho nemá a bohužel neuvádí ani termín dostupnosti.
    • Vaše obj. bude stornována.

Rozhodně nedoporučuji nakupovat v tomto obchodě.Co slibují, to nejsou schopni splnit. Tímto si důvěru zákazníka nikdy nezískají. Palec dolů!!!!

Reakce obchodu H-elektro.cz

naprosto normální postup jako v každém jiném shopu, pokud je momentálně doprodáno a dodavatel nemá, pak informujeme zákazníka. Nebo by jste raději chtěla sliby , že dodáme, dodáme jako v jiných shopech a pak vám napíšeme , bohužel???
    Tak bohužel takto s našimi zákazníky nejednáme.... Je to ceníková položka, tudíž je zalistovaná, až ji značka přestane dodávat, bude odstraněna, zatím je to vše na dlouhé čekání. Bohužel výroba a dovoz do ČR není v naší kompetenci.

H-elektro.cz

• dlouhá čekací doba, ještě nikdy jsem se s tím nesetkala u žádné z vašich konkurencí vždy produkt byl dodán dříve, než v tomto obchodě. Doufám , že náš objednaný produk v tomto obchodě někdy k nám dorazí.

Reakce obchodu H-elektro.cz

vzhledem k tomu, že nelze poznat komu tato recenze patří, pak i toto hodnocení není pro nás důležité a zřejmě i nepravdivé..

H-elektro.cz

• Obchod jsme vybrali kvůli přijatelné ceně zboží a kvůli informaci, že je žádané zboží skladem.
    • Domnívali jsme se, že obchod bude pružně reagovat na naši objednávku, což se nestalo a jen jsme si zdlouhavě pisálkovali.
    • Ne všichni zaměstnanci internetového obchodu jsou dostatečně schopni poskytovat přehledné a jasné informace (náš případ).
    • Velmi zdlouhavá komunikace, než došlo k objednání zboží.

Reakce obchodu H-elektro.cz

vše by bylo daleko rychleji - kdyby na jednoduchou otázku- máme poslení kus na prodejně vybalený- přejete si poslat tento vybalený kus nebo si počkáte na originál zabalený, přišla pružněji odpověď. Což ani na 3x nebylo odpovězeno- chci vybalený- nebo přeji si poslat originál, nebyl rozhodně problém vám do 2 dnů dodat klidně výrobek vybalený a pro přepravu nachystaný, tak jak vám to bylo po celou dobu nabízené.

• zadne
    • spatne zabaleno, jen v igelitu

nic moc

• komunikace

Reakce obchodu H-elektro.cz

děkujeme naší konkurenci opět za další anonymní příspěvek:)

H-elektro.cz

Komunikace s obchodem na bodu mrazu.Po objednání přišel potvrzovaci meil.Po týdnu čekání jsem volal na zákaznickou linku.Operátor na druhé straně po mém dotazu,jestli zboží bude dodáno po delším hledání odvětil:nojo,je tady nula kusů,tak to už není...kdybych nezavolal,tak bych zřejmě čekal dodnes až zboží dorazí..

Reakce obchodu H-elektro.cz

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se jedná o anonym, nebereme tuto rezenci jako objektivní...

H-elektro.cz

• Dlouhá dodací lhůta,neuveden telefon České poště,zásilka mě nezastihla doma.

Při výběru nebyla přesně stanovena dodací lhůta,jen zboží skladem,až po objednání (středa)sděleno, že začátkem příštího týdnebude odeslána.

nekupujte

Reakce obchodu H-elektro.cz

pokud splátková společnost vám zamítne splátky, není toto rozhodnutí v kompetenci prodejce, ale jen splátkové společnosti. Vaše splátky schválené nebyli a tudíž byla objednávka ze strany obchodu stornována. Standartntí postup.