• Zboří neni na skladě

Všem bych doporuřil internetový obchod kasa.cz , nebo mall.cz - jelikož vám zboží přijde do dvou dnů. Tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu H-elektro.cz

před odesláním objednávky jste informován, zda zboží je skladem či nikoliv... je potřeba si tuto dostupnost ověřit.
    Jak Kase i Mallu a všem ostatním se stává, že zboží dojde či není skladem..

H-elektro.cz

• Není uvedeno kolik kusů zboží je skladem, po objednání bylo sděleno, že na skladě je pouze jeden kus místo požadovaných 6 ks.

Reakce obchodu H-elektro.cz

ano kusy neuvádíme, pakliže je to více ks, doporučujeme se informovat před objednáním kolik ks je momentálně na skladě a popř. další termín naskladnění. Kapacita skladových prostor neumožňuje od všeho co nabízíme, držet velké množství skladem a i zejména z důvodu neustálé měny cen elektroniky na trhu.

H-elektro.cz

- protože nabízeli to, co jsem hledala
    - překvapivě nedodali zboží obratem, u ostatních na to nejsem zvyklá
    - nedoporučila bych

- jsem v nejistotě, zda zboží dostanu a hlavně: potřebovala jsem ho nutně před 5 dny !!

• Nelze se telefonicky dovolat, abych si ověřila, v jaké fázi vyřizování je moje objednávka a proč to tak dlouho trvá.

Reakce obchodu H-elektro.cz

v případě, že se nelze dovolat, stačí poslat info e-mailem a je obratem odpovězeno. Zaměstanci můžou chystat zrovna zboží pro expedci .

H-elekto.cz

• zboží neumí sehnat

zklamání

Reakce obchodu H-elektro.cz

pokud zboží nemá nikdo z našich dodavatelů skladem, oprvadu nelze dodat. Výrobky, které nejsou určené pro ČR v našem eshopu neprodáváme a proto odebíráme pouze od dodavatelů, kde má zákazník jistotu uplatnění záruky na ČR.

nespokojená

Reakce obchodu H-elektro.cz

Vzhledem k anonymní recenzi, nepovažujeme hodnocení za objektivní, z praxe víme, že takto funguje recenze konkurenčních shopů.

H-elektro.cz

Nemohu posoudit, zboží jsem objednala jinde za nižší cenu a bylo mi ihned doručeno.

• -
    • Na svých stránkách mají špatnou informovanost o dostupnost produktu

Nikdy víc.

• hezké a cenově dostupné produkty
    • poměrně dlouhá dodací lhůta
    • nepřehledné webové stránky

• blízká vzdálenost k mému bydlišti
    • neshledávám žádné slabiny

blízká vzdálenost k bydlišti
    rychlé jednání
    dobrá komunikace
    příznívé ceny

Reakce obchodu H-elektro.cz

pakliže žádné slabiny, proč pak obchod nedoporučujete??

H-elektro.cz

• dodací lhůta, platba předem a pak čekat a čekat.

Reakce obchodu H-elektro.cz

Dle info v obchodních podmínkách, které jste odsouhlasil, je patrno, že platba na účet znamenáí expedici po připsání. Pakliže zboží není skladem a pošlete peníze dřív bez ověření dostupnosti, bohužel nese riziko buď čekat a nebo vrátit peníze. V těchto případech je lepší prvně ověřit dostupnost zboží a pak posílat peníze.

H-elektro.cz

• V sobotu nám klekla pračka. Na webových stránkách obchodu bylo, že pračka AEG Lavamat 47030 je skladem=dodání do 3.dnů, tak to nebylo. Objednal jsem v sobotu, v pondělí před polednem tam volám a dozvím se, že není.

Pračku jsem pak objednal v pondělí v poledne na www.elektrospecialista.cz a ve středu ráno byla doma, dokonec mi ji řidič donesl až do 9. patra. Tak chválím www.elektrospecialista.cz!!!!

Reakce obchodu H-elektro.cz

jak je patrno i na shopu, pracovní dny jsou pouze PO-Pá, víkendové objednávky se vyřizují dle pořadí až v pondělí, pračka byla skladem v době vaší objednávky poslední kus, což dle pořadí spadlo na zákazníka v pořadí před vámi.

H-elektro.cz

Opět jsem se přesvědčila, že koupit nejlevnější zboží skladem, ze srovnání na Heurece, neznamená nic jiného, než problém....Na zboží jsem čekala dlouho, i když bylo uvedeno stále skladem ( byl to dárek, potřebovali jsme ho dříve), přišlo nefunkční, a i po vyžádání informace o tom, zda-li reklamace probíhá, stále bez odezvy...Musela jsem si sama zkontrolovat Českou poštou, že zboží do společnosti dorazilo a bylo převzato. Nyní počkám 30 dnů a poté začn ujednat. I když o potvrzení o přijetí k reklamaci by společnost měla informovat a zaslat potvrzení.

Reakce obchodu H-elektro.cz

viz, podmínky Reklamační řád obchodu...!

• nevím
    • inzeruje něco, co nemá a nemůže dodržet inzerované termíny.

Nakupujte jinde.

Vážený pane,

pokud si objednáte zboží na eShopu, aniž by jste si ověřil dostupnost a je u výrobku uvedeno zboží na dotaz, je pravděpodobné, že objednávku nebude možno obratem vyřídit. Stačilo se prvně informovat. Zboží se odebírá z velkoobchodu a pokud v současné době není naskladněné a zatím není uveden ani bližší termín jeho naskladnění, tak jistě chápete, že nelze vyřídit, nepředpokládám, že by jste si chtěl na sušák prádla 2 měsíce počkat.

• Nízká cena
    • Přehlednost
    • nepřehlednost o tom co je a není skladem

Zboží jsem po obědnání ihned zaplatila, druhý den mi přišlo, že zboží již není skladem (že kolega zrovna prodal poslední kus). To by nebylo až tak hrozné, ale z obchodu se mi začali vracet maily, měli nějaký výpadek stránky. Je jasné, co mě hned napadalo. Ale telefonem jsem se nakonec dovolala, i když pouze na jedno číslo. Odpoledne bylo spojení se stránkou obnoveno a třetí den mi přišli peníze zpět. Takže vše dobře dopadlo.

Reakce obchodu H-elektro.cz

omlouváme se, bohužel technický problém nastal, kdy server byl napaden a tím došlo ke kolapsu eShopu.
    H-elektro.cz

• Na žádnou jsem nenarazila.
    • klamavé informace na stránkách e-shopu ohledně dostupnosti zboží, chybu neuznají a snaží se zákazníka přesvědčit, že se špatně díval.

Cena byla mezi nejlevnějšími, ale jako jediný e-shop měl zboží skaldem. Udělala jsem objednávku a zboží přímo zaplatila. Poté jsem byla informována, že zboží není skladem a možná bude za 4 týdny. Prý jsem se špatně dívala a zboží bylo "na dotaz". Proč mi u zboží "na dotaz" šla udělat objednávka a poslat platba mi už nikdo nevysvětlil. Komunikuje zde pravděpodobně automat, protože u veškeré komunikace chybí podpis osoby, je zde jen firma.

Reakce obchodu H-elektro.cz

s žádným automatem jste nekomunikovala. Pokud je u zboží na dotaz, neznamená to, že vám nejde udělat objednávka, jen není jistá dostupnost zboží. Což jsme vás ihned informovali. Jsou zákazníci, když se sdělí na dotaz doba dodání cca 14 dní, tak si počkají, nemá to vliv na to, proč by nemělo jít zboží objednat..To stejné i platba, naprosto normální záležitost i u jiných shopů. V prvé řadě, když není u výrobku uvedeno skladem je lepší si pro zákazníka prvně ověřit kdy bude zboží k dodání a pka posílat peníze, předejde se zbytečným nákladům ják vám tak i nám.

H-elektro.cz

• nestarají se dostatečně o stránky

stránky jsou automaticky 3x denně aktualizované

H-elektro.cz

• Nabízí zboží, které nemá skladem ani jej nemá zajištěné u dodavatelů

Reakce obchodu H-elektro.cz

Zboží se nabízí dle aktuálních ceníku značek a dodavatelů, naprosto samozřejmé pro všechny shopy. Pakliže vidíte, že zboží na shopu není skladem, je před samotným objednáním pro vás vždy lepší, se prvně informovat, zda a za jakou dobu jsme schopni zboží pro vás sehnat. Je naprosto normální, že ani prodejce, ani dodavatel nemusí mít vše skladem, jsou výpadky ve výrobě a v dodávkách značek zboží pro ČR trh a toto rozhodně neovlivníme.

H-elektro.cz

• Do 15 minut odepisuji ze objednavku rusi pro neschopnost zbozi sehnat presto ze ho nabizeji na svich strankach. clovek aspon dlouho neceka
    • prodavaji zbozi ktere nemuzou sehnat

V kazdem pripade nic u nich nekupovat. 2 objednavky rovna se dve objednavky ze strany obchodu zruseny pro neschopnost zbozi sehnat. upozornuji pokazde to bylo jine zbozi!!!

Reakce obchodu H-elektro.cz

pokud již před objednáním je patrno, že zboží skladem není, je lépe se prvně na termín dodání informovat, než objednáte. Za dostupnost zboží na trhu opravdu nemůžeme, pokud ho dodavatel nemá, jé lepe pro zákazníka objednávku stornovat, než vám měsíc slibovat že bude a pořád nic, to by se vám asi také nelíbilo. Ve vašem případě, se jednalo o příslušenství na vysavače,což je standart i problém přes servis.

H-elektro.cz

• komunikace-tento obchod měl v době mého nákupu inventuru,a zboží jsem objednávala včas -byl to dárek,mimo vánoční svátky a dodací doba 8dní to je moc!

průměr

Reakce obchodu H-elektro.cz

Dobrý den, v době inventur nelze expedovat a víkendy jak je uvedeno i v obchodních podmínkách, nejsou pracovní dny a nezaváží se.