• výborný výber
    • výhodné ceny
    • skvelá komunikácia

Dobrý den, pane James,

velice děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s cenou, výběrem i komunikací. Budeme se i nadále snažit, ať jste u nás vždy spokojen.

S pozdravem a přáním krásného léta

• Skvele ceny
    • Rychle dodani
    • Mile darecky v kazdem balicku
    • Cokoliv neni problem

Dobrý den, pane Mira,

děkujeme za pozitivní recenzci, která nám udělala nesmírnou radost. Jsme rádi, že jste byl spokojen s cenou, rychlým dodáním a malou pozorností. Vždy uděláme maximum pro naše zákazníky.

Ještě jednou děkujeme a přejeme úžasné léto.

• nemá nevýhody

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za Váš čas s napsáním recenze. Jsme rádi, že obchod proběhl, jak se od nás očekává. Budeme se i nadále snažit, ať jste s naší prací spokojen.

Přejeme mnoho úspěchů na Vaší zahrádce!

S přátelským pozdravem a přáním krásného léta
    tým Growway Garden

dobrý akorát,že nám i napodruhé přišlo jiné zboží než jsme měli objednané

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za napsání Vaší recenze, i když není zrovna pozitivního rázu. Bohužel konkrétně u Vás se stalo, že jsme nezkontrolovali podobnost fotografií u sprchové pistole a zaslali Vám místo metalické hlavy oranžovou.

Jedná se o identický produkt, který je vyráběn ve více designových provedeních a o změně oproti obrázku na fotografii nás dodavatel neinformoval, funkce jsou ovšem úplně stejné.

Mrzí nás, že jsme podobnost fotografie a příchozího produktu neporovnali, jinak bychom určitě dali vědět, že Vám dorazí pistole s jiným barevným provedením.

Velice se za tohle nedopatření omlouváme a doufáme, že na nás po této příhodě nezanevřete.

S pozdravem a přáním pěkného dne
    tým Growway Garden

Zboží máme již delší dobu objednané,po urgujícím dopise se mi ozvala telefonicky paní -velmi mile mne ujistila,že zboží se opozdilo,ale druhý den ho jistě dodají.Dosud zboží nemáme...Objednáno 2.6.2019 - dnes 13.6. dosud nedorazilo

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za Vaši recenzi i když je negativní. Bohužel jste si objednala produkt, který u nás není tak stálý a který na prodejně držíme pouze po jednom kuse, tudíž jsme na tak objemnou objednávku nebyli připraveni a museli jsme zboží objednat u více dodavalů, abychom poptávku splnili, přičemž nám každý z nich odeslal zboží v jiný termín - proto se dodací doba protáhla.

I když se Vám to nemusí zdát, opravdu jsme se snažili abychom splnili celkový objem objednávky a mohli objednávku odeslat kompletní. V případě, že by Vám stačilo zaslat pouze pár kusů Vámi objednaného produktu, expedice by proběhla takřka okamžitě a nemuselo by dojít k této nepříjemné situaci.

Velice se Vám za tuto komplikaci omlouváme.

S pozdravem a přáním pěkného dne

tým Growway Garden s.r.o.

Krátká doba, nemohu posoudit účinky přípravku, který jsem si zakoupila

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

mnohokrát děkujeme za čas k napsání této recenze, udělala nám radost.

Vzhledem ke zboží, které jste si u nás objednala jsme přesvědčeni, že budete s výsledky spokojená. Oba produkty se u nás dají považovat za bestsellery mezi produkty a jsme 100% přesvědčeni o jejich funkčnosti.

V případě, že by Vám ohledně těchto produktů nebylo cokoliv jasné, určitě se na nás obraťte.

Přejeme mnoho úspěchů na Vaší zahrádce!

Super

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velmi děkujeme za hodnocení našeho obchodu. Moc nás potěšilo.

Přejeme krásný start léta!

• +++++

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byl u nás spokojen a budeme se těšit na Váš další nákup.
    Přejeme co nejvíce slunce v tomto podivném jarním počasí.

• Super vyber
    • Vzdy vcas a v poradku doruceno
    • Mile prekvapeni ke kazde objednavce

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Číst tak pěkné recenze je pro nás vždy ta nejlepší motivace a jak sami s oblibou říkáme - vždycky je prostor pro zlepšení :-).

Přejeme Vám pohodový start jara!

• velmi rychlé jednání

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

převelice děkujeme za Vaši recenzi - spokojený zákazník, šťastný prodavač, jak se říká :)
    Budeme se nadále snažit, abyste byl u nás spokojen i v budoucnu.

Vše v pořádku. Rychlé!

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

jsme velice rádi, že jste byl u nás spokojen a také moc děkujeme, že jste si udělal chvíli k vyplnění recenze, moc jste nás potěšil :-) .

• nejlepší shop
    • super přistup k zákazníkům
    • žádná není

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

mnohokrát děkujeme za Váš čas k napsání této recenze a Vaši přízeň - je to pro nás hnací motor neustále se zlepšovat!

Přejeme Vám krásný den a jen ten nejlepší začátek jara! :)

www.growway-garden.cz

• Možnost osobního odběru na prodejně bez dalších poplatků.
    • Velký výběr pěstitelských potřeb.
    • Drobný dárek navíc.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice děkujeme za Vaši recenzi, udělala nám velikou radost! :-)
    Vynasnažíme se, abyste u nás byl spokojen i nadále.

Přejeme krásný den.

tým Growway Garden s.r.o.

Přístup prodavačů na VIP úrovni, přímo přátelský rozhovor s kvalifikovanými radami, prostě paráda :)

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

převelice děkujeme za Vaši krásnou recenzi - opravdu nás moc potěšila!
    Určitě se nezapomeňte zastavit i v průběhu léta, až nám rostliny venku začnou pěkně plodit a nějakou pálivku i ochutnáme! :-)

Přejeme Vám krásný den, spoustu zahradnických úspěchů a moře paprik :-)

Nakupuji jen zde.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

mockrát děkujeme za Vaši recenzi, moc nás potěšila. Doufáme, že u nás budete spokojen i nadále.

V každém případě přejeme Všechno nejlepší do Nového roku, hlavně zdraví a spoustu úspěchů na poli zahradnickém, profesním i tom osobním.

www.growway-garden.cz

Zboží nedorazilo a při upozornění na to, že má prodejce podat reklamaci u České pošty mi bylo odepsáno, že pokud balík nedorazil, tak zatím nemohou reklamovat. No tak promiňte to je opravdu hloupost. A nesváďejte to na vytíženost pošty před Vánoci je to blbpst. Balík co byl odeslán později než Váš už mám dávno doma. Navíc i na Vaší straně bylo zdržení odeslání balíku. Tuíž jsem byla nucena si zboží koupit jinde.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

opravdu nás velice mrzí udělení tak špatné recenze z Vaší strany, neboť konkrétně v tomto případě jsme na vině nebyli my, nýbrž Česká pošta, která si od nás zboží převzala a nedoručila ho.

O to více nás mrzí, že jsme s Vámi v sobotu komunikovali a přislíbili, že Vám zjistíme proč zboží nebylo doručeno a případně provedeme reklamaci - Vy jste nám ovšem ani nenechala tuto možnost cokoliv zjistit nebo reklamovat, protože tuto recenzi jste odeslala v neděli a administrativa ČP přes víkendy nic nevyřeší. I z tohoto důvodu jsme byli nuceni čekat do pondělí.

Kvůli zdržení Vaší objednávky jste nás kontaktovala až v sobotu, my jsme v sobotu samozřejmě zareagovali, ale už jste nehledala řešení, nýbrž jenom argumenty, které se netýkaly nás ale funkčnosti ČP jako dopravce.

Co se týče pozdního odeslání zboží z naší prodejny, tak odeslání proběhlo přesně tak, jak Vám bylo avizováno emailem - do 3 pracovních dnů jsme zboží expedovali na Vaši adresu.

Bohužel pokud ČP v rámci vánočního chaosu někde nenačte balík nebo ho ztratí, my s tím nejsme schopni udělat nic jiného, než Vám zaslat zboží znovu - Vy jste nás bohužel nenechala udělat ani tohle gesto a rovnou jste nás osočila z toho, že za ztrátu daného balíku můžeme my, i když jsme Vám zaslali sledovací číslo zásilky, kde bylo prokazatelně uvedeno, že balík byl odeslán.

Za způsobené komplikace se samozřejmě omlouváme, ale pokud nedostaneme prostor k řešení takové nenadálé události, zákonitě nic vyřešit nemůžeme.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

www.growway-garden.cz

• Personál rozumí tomu, co prodává
    • Skvělý přístup k zákazníkovi
    • Uż jedině Growway
    • Trochu z ruky

Přátelský personál, který vždy poradí :-)

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi! Udělala nám velkou radost.

I když jsme obchod, snažíme pomoct každému, kdo stojí o radu - protože návštěvníci našich obchodů nejsou jen našimi zákazníky ale hlavně kolegy, které baví stejné věci jako nás! No a kolegové si přeci mají pomáhat - jen tak lze dosáhnout maximálních výsledků!

Takže se na nás neváhejte obrátit kdykoliv, kdy si nebudete s čímkoliv jistý, nebo Vám nebude cokoliv jasné - a to jak na emailu, přes telefon nebo na chatu v pravém spodním rohu našich stránek - jsme tu pro Vás!

Přejeme Vám spoustu úspěchů ve Vašem zahradničení, co nejméně stresu při nadcházejících svátcích a hlavně neustálý úsměv na tváři! :-)

přesný, rychlý

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi, udělala nám velikou radost.

Přejeme co nejméně mrazivý vstup do letních dnů a stálou pohodu!

• Nejlepsi servis
    • Uprava obednavky podle potreby
    • Vstricna obsluha

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velké díky za Vaši recenzi, opravdu nás těší, že jste byl u nás spokojen.

Budeme se dále snažit se všechny Vaše plusy zachovat a doufat, že budou další jen přibývat :-) .

Jsme rádi, že jste s námi a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

www.growway-garden.cz

Zkušený a ochotný prodejce který opravdu poradí nejen na internetu

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi, moc nás potěšila!

V případě, že byste měl nějaké dotazy k produktům, případně obecnější dotazy, není nic jednoduššího než nám zaslat email, případně nás kontaktovat telefonicky nebo na chatu, který je umístěn na našich webových stránkách v pravém dolním rohu. Jsme zde vždy od 10:00 do 18:00 a rádi Vám poradíme!

Přejeme Vám jen to nejlepší a stálý úsměv na tváři.