• Rychlost, cena kvalita

Dobrý den, pane Mucha,

děkujeme Vám za čas i za příznivou reakci, udělala nám velkou radost. To, že naše služby mají přívětivou odezvu u Vás, spokojených zákazníků, je ta nejlepší odměna. Doufejme, že i v budoucnu si udržíme Váš zájem.

Přejeme krásné léto, ničím nerušenou dovolenou a bohatou úrodu na Vaší zahradě!

• dostupnost
    • ceny
    • hodnocení na internetu
    • komunikace

žádný email o příjetí nebo potvrzení obědnávky, žádná odpověď na emailový dotaz.

Zpracování objednávky o dvou položkách, které měli být skladem trvá cca 10 dnů.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za Vaši recenzi i zpětnou vazbu, budeme se snažit zapracovat na připomínkách.
    O nedostupnosti zboží u dodavatele a o delší čekací době jsme Vás informovali prostřednictvím e-mailu. Z Vaší reakce vyplynulo, že zprávy omylem zapadly do spamu a nebyly tedy doručeny, a tím pádem jste o průběhu nebyl informován. Pokud by naše zprávy byly označovány jako spamové v mailech dalších zákazníků, samozřejmě uděláme maximum, aby k tomuto nedocházelo.
    Vaše objednávka je na obchodě připravena k vyzvednutí.
    Ještě jednou děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Užijte si krásný začátek léta a mnoho úspěchů na Vaší zahradě.

• Výběr zboží
    • Ceny

Mají, co jinde nemají. :-)

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za Vaši recenzi, udělala nám velkou radost! Zboží se snažíme průběžně doplňovat o novinky a nabízet našim zákazníkům co nejširší výběr. Jsme rádi, že se nám povedlo zajistit přesně Vámi požadovaný produkt a že jste s nákupem spokojen, děkujeme za přízeň.

Užijte si krásný začátek léta a mnoho úspěchů na Vaší zahradě.

I still don't have it

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za Vaši recenzi, ačkoli není příznivá a dovolte nám na hodnocení reagovat a situaci vysvětlit.
    Vaše objednávka proběhla 4.6. krátce po poledni, zboží jsme připravili, zabalili a ještě téhož dne odeslali Vámi zvoleným dopravcem PPL. Současně jsme Vás zpravili prostřednictvím uvedené e-mailové adresy, že zboží je na cestě k Vám.

Bohužel dle informací dopravce se Vás na doručovací adrese opakovaně nepodařilo zastihnout, a to ačkoli jsme doručovateli předali kontaktní údaje Vámi zaslané. Samozřejmě nás mrzí, že zboží stále nebylo doručeno a pevně věříme, že dorazí co nejdříve.

S přáním krásných jarních dní a úspěchů na Vaší zahradě

• 6litrové air poty :)
    • Široký sortiment
    • Jen škoda, že nelze platit kartou.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za Vaši recenzi. Pracujeme na novém e-shopu, kde bude možné platit kartou online.

S přáním krásného jara a pěstitelských úspěchů

tým Growway Garden s.r.o.

Obchůdek malý, ale už víme, že na velikosti záleží jen u něčeho, jinak vše klaplo, usměvavá paní prodavačka ...

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za Vaši recenzi, udělala nám velkou radost. I přes omezený prostor se snažíme poskytovat nejvyšší možný servis a jsme rádi, že od Vás máme milou odezvu!

S přáním krásného jara a pěstitelských úspěchů

tým Growway Garden s.r.o.

• Rychlá komunikace ze strany e-shop.

Dobrý den, paní Petro,

děkujeme Vám za reakci, udělala nám velkou radost.
    I při příštích objednávkách se budeme snažit vyřizovat Vaše požadavky co nejdříve.

S pozdravem a přáním úspěšného dne

• rychlé doručení

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za příznivou recenzi, udělala nám velkou radost. Budeme se i do budoucna snažit dostát požadavkům našich zákazníků a zboží doručovat v co nejkratší možné době.

• Perfektní komunikace a ochota

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

mockrát děkujeme. Vážíme si, že i v dnešní hektické době jste si na nás udělal čas a přispěl milým hodnocením.
    Budeme se snažit splňovat Vaše očekávání i v budoucnu.

Přejeme krásné a pokud možno klidné jaro.

tým Growway Garden s.r.o.

I v těžké a krizové době mi obchod byl schopný zajistit ochranné pomůcky na ruce. Děkuji.

Dobrý den, paní Ivano,

moc děkujeme za milou recenzi, udělala nám radost.
    Pokud to situace dovolí, snažíme se našim zákazníkům vycházet vstříc a udělat maximum pro jejich spokojenost.

Přejeme krásné jarní dny a pevné zdraví!

tým Growway Garden s.r.o.

• milí prodavači, vždy úsměv a rada, prostě pohoda a VIP přístup :)

rád se vždy vracím, vím, že mě tady přijmou s úsměvem a dostanu požadované zboží i s radou, vřele doporučuji. Všichni prodavači jsou milí a vstřícní

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za Váš čas i za příznivou recenzi. Snažíme se našim zákazníkům vycházet vstříc i v této náročné době a zajistit vše, co jejich zahrada může potřebovat.
    Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna a přejeme Vám pevné zdraví a krásné jaro!

tým Growway Garden s.r.o.

Po tydnu cekani na zbozi obchod zrusil dodani. Mohli dat vedet hned kdyz jsem si objednala a ne me nechat cekat. Nastesti jsem sehnala 2 krabice v Tete a o hodne levnejsi.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme, že jste si našla čas k napsání recenze, i když ne kladné.
    Vaši objednávku náš systém přijal v noci, hned druhého dne jsme reagovali s tím, že bohužel zboží není skladem a že Vás budeme informovat, jakmile bude opět k dostání a budeme moci objednávku odeslat. Na Vaši opětovnou urgenci jsme bohužel museli opět reagovat s omluvou a ujištěním, že pokud máte o ochranné rukavice stále zájem, podáme Vám informaci o průběhu situace.

Ochranné pomůcky, roušky, respirátory ale i desinfekce či právě jednorázové rukavice jsou v krizové situaci, jaké v současné chvíli čelíme, nedostatkovým zbožím napříč celou Evropou. Jejich dodávka z pochopitelných důvodů nemůže být orientovaná v první řadě na zahradnictví. Přesto zájem o tento typ zboží evidujeme a snažíme se ho po naše zákazníky opatřit, byť s delší prodlevou, než máme ve zvyku.

Děkujeme za zprávu, že se Vám podařilo sehnat zboží jinde a informaci o naskladnění už si tím pádem nepřejete, a ještě jednou se omlouváme. I pro nás je tato situace nová.

S pozdravem a přáním krásných jarních měsíců

Doporucuji

Dobrý den, paní Kristýno,

děkujeme za přízeň i za přívětivou recenzi. Budeme i do budoucna usilovat o to, abychom Vám poskytovali uspokojivý servis.

S přáním krásných jarních dnů

tým Growway Garden s.r.o.

• broken products , no return accepted

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

bohužel ani přes naši opakovanou snahu jsme se s Vámi nebyli schopni domluvit.
    Za vzniklé komplikace se omlouváme.

• +++++
    • Obsluha i obchod super!

+++++

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

Vaše přátelská recenze nám udělala velkou radost. Těší nás, že se nám podařilo poskytnout veškerý zákaznický komfort a těšíme se na budoucí setkání!

• Obrovské množství produktů skladem
    • Krutopřísně rychlá komunikace
    • Znalá obsluha

Jako vždy, 100% ... Díky a zase příště :)

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice děkujeme za Vaši recenzi, snažíme se držet skladem tolik zajímavých produktů, aby bylo vždy z čeho vybírat.
    Děkujeme za Vaši stálou přízeň a přejeme hodně zdaru!

• Přístup personálu

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za Váš čas a za kladné hodnocení. Těší nás, že jste s rychlostí služeb byl spokojen a že tým obchodu splnil Vaše očekávání.
    Budeme se snažit si Vaši přízeň do budoucna udržet.

tým Growway Garden s.r.o.

K objednávce jsem dostala i mile dárečky co moc potěšily.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že Vás pozornost potěšila.

• Vstřícný personál
    • Provozní doba.
    • Dostupnost.
    • Možná může být trochu problém se zaparkováním vozidla.

Doporučuji. Rychlé a vstřícné jednání.

• Obchod mi nabídl místo požadovaného zboží jiné,se stejnou cenou a lepšími parametry.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste si vybrala z nabízených alternativ a že jste u nás byla spokojená. Budeme se snažit ať je to tak i nadále.