vždy maximálně spokojen

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

mockrát děkujeme za Vaši recenzi - ta nám opravdu perfektně nastartovala týden, to Vám povíme!

Budeme pracovat na tom, ať jste u nás spokojen i nadále a to se všemi hvězdičkami, kterými jste nás v této recenzi obdaroval :).

Přejeme spoustu úspěchů v zahradničení ale i osobním životě!

• Skvelý pristup predavačov
    • Pri otázkach ihneď reakcia odpovedou
    • Skvela komunikácia

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

mnohokrát děkujeme za Vaše velice pěkné hodnocení, moc nás potěšilo.

Co se týče komunikace, jsme si vědomi toho, že ne vždy dokáže obrázek nebo popis správně interpretovat nabízený produkt. Stejně tak jsme si vědomi toho, že je vždy lepší se pětkrát zeptat, než se špatně rozhodnout a následně toho litovat. Proto se u nás v žádném případně nemusíte bát se na cokoliv zeptat, rádi pomůžeme a poradíme.

Z tohoto důvodu na našich stránkách, v pravém dolním rohu, naleznete také chatovací okénko, abyste se mohli zeptat rovnou při nakupování a nemuseli ztrácet svůj drahocenný čas při psaní emailu. Jsme na něm online vždy během otevírací doby našich prodejen a jsme Vám k dispozici pro zodpovězení Vašich otázek.

Přejeme krásné slunečné dny bez mraků a stálý úsměv na tváři.

v zásilce navíc dárek !

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení. Baví nás dělat lidem radost a to malými nebo většími dárečky, které jsou vlastně takovým poděkováním za Vaši přízeň. Proto se u nás můžete spolehnout, že dáreček ve Vašem balíčku vždy :-) .

Přejeme spoustu úspěchů a stálou pohodu.

www.growway-garden.cz

• Jsou rychlí, spolehliví a dávají dárky k nákupu.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice Vám děkujeme za tak pěknou recenzi. Budeme se nadále snažit si tyto dobré vlastnosti udržet.

Přejeme krásný den.

• Připraveno rychle k vyzvednutí
    • Milý personál
    • Obchůdek je lehce "zašitý"

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

mockrát děkujeme za Vaši recenzi, udělala nám radost.

To, že tu jsme trochu "zašití" má samozřejmě i své výhody, například parkování přímo ve dvoře, takže pokud byste někdy potřebovala například substráty, je možné zajet přímo před vchodové dveře a zbytečně se s nimi netahat. Dvůr nám poslouží i v létě, kde jak doufáme, podnikneme nějakou fajn akci, pro naše zákazníky. Nejbližší akce bude 30.3., kdy chystáme workshop a seminář s holandskou společností CANNA o pěstování rostlin.

Jste srdečně zvána.

Přejeme krásný den a jsme s pozdravem.
    tým Growway Garden s.r.o.

• Reklamace funkce zbozi neodpovida popisu

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice nás mrzí Vaše reakce a následné hodnocení.

Zboží, které jste si objednala svůj účel plní, pouze způsob zálivky se mění a tak je k tomu třeba přistupovat dle instrukcí, jež jsme Vám zaslali. Co se týče produktu druhého, velkého textilního květináče s jednou kapsou, u něj popis nezmiňuje použití v interiéru - je vhodný především pro bálkonové nebo venkovní použití.

Bohužel jste nám nedala prostor pro komunikaci, a ani jste nám nezaslala dotaz ohledně použití, proto jsme nebyli schopni Vám funkci zboží obhájit, případně dříve nastínit. Vzhledem k materiálu z něhož jsou kapsy vyrobeny bylo použití více než logické a o tom bychom Vás samozřejmě informovali.

Tyto produkty prodáváme již řadu let a doposud jsme nic podobného neřešili.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
    tým Growway Garden s.r.o.

solidní obchod, ve kterém budu určitě rád nakupovat i do budoucna;)

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za Vaši recenzi a příslib dlouhodobější spolupráce.

Vždy nás potěší, když se k nám zákazníci s úsměvem vracejí , to je pro nás velikou odměnou. Budeme se snažit, aby jste u nás byl spokojen i do budoucna.

Přejeme Vám jen to nejlepší a hodně zdaru ve Vašem snažení.

• komunikace

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme Vám za kladnou reakci, velice nás potěšila.

Přejeme spoustu zahradnických i jiných úspěchů a krásný závěr léta.

www.growway-garden.cz

• Kompletní sortiment pro pěstování čehokoliv
    • Velký výběr
    • Super komunikace
    • Poradna v podobě chatu

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za velice příjemnou recenzi, moc nás potěšila. Jak už jistě víte, jsme tady pro Vás - naše zákazníky. Takže pokud si nebudete něčím jistý, napište nám na chat, případně email a my Vám moc rádi pomůžeme vyřešit nějaký problém, či Vás navést na správnou cestu při hledání toho správného produktu.

Přejeme krásné slunečné dny tohoto léta! Mějte se krásně.

S přátelským pozdravem,
    team Growway Garden s.r.o.

• Rychlost, spolehlivost, pozornost k zásilce.
    • Nevím o žádné.

Vřele doporučuji.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

jsme velice rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.

Budeme se i nadále snažit aby všechny 3 vyjmenované vlastnosti: "Rychlost, spolehlivost a pozornosti k zásilce" zůstaly dále našimi dobrými známkami - máme ale jedno pořekadlo, kterým se už od počátku řídíme, a to je "Vždy je prostor ke zlepšení" :-) . Takže i v budoucnu od nás čekejte stejný, či lepší servis. Pořád je totiž co zlepšovat a my si to velice dobře uvědomujeme.

Takže Vám přejeme spoustu krásných slunečných dní a hodně chutné úrody na zahrádce! :-)

• Přehledný nákup z domova
    • nezjištěny

Doporučuji.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

mockrát děkujeme za Váš čas k napsání tak pozitivního hodnocení, moc si ho ceníme!

Zmínil jste se o přehlednosti - na stránkách se stále pracuje ale dbáme na to, aby se zachovala jejich funkčnost.

V příštích dnech a týdnech je na programu zlepšit rozřazení kategorií, aby jste se po našem e-shopu dokázal orientovat ještě rychleji a nic Vám tak nebránilo prolétávat mezi jednotlivými kategoriemi sem a tam.

Plánujeme také jednu velkou novinku, kterou jistě na našem e-shopu zaznamenáte a která Vás určitě potěší. Zatím bychom to ale neradi prozrazovali, a tak sledujte náš e-shop a nechejte se překvapit, bude to stát za to :-) .

Přejeme krásné prožití těchto letních dní a spoustu pohody jak doma, tak na zahrádce :-).

S vřelým pozdravem,

Tým Growway Garden s.r.o.

• Přehledný nákup, skvělé ceny a praktické dárečky
    • --------

Dokonalitos !!!

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice nás těší, že jste si dal práci s napsáním tak pozitivní recenze - děkujeme!

Možná jste si všiml, že na přehlednosti e-shopu stále pracujeme - nově jsme přidali dynamické vyhledávání do našeho vyhledavače a také překlad do angličtiny. A tím to jistě nekončí.

Také jsme rádi, že naše dárečky dokážete uvést jako "praktické" do samotné zahrádkářské praxe :-) Dělá nám radost, dělat zákazníkům radost.

Přejeme krásný začátek léta a jen samé pohodové dny v něm.

S přátelským pozdravem,

Tým Growway Garden s.r.o.

• Super ceny

Obchod doporučuji, převzetí jsem měla na kamenné prodejně v Opavě a slečny byly velmi milé a vůbec vše proběhlo výborně. Doporučuji

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

mockrát děkujeme za Vaši reakci, číst takové krásné recenze nás vždycky moc potěší. Budeme se opět těšit na Vaši návštěvu.

Přejeme krásný den a spoustu zahradnických úspěchů!

Growway Garden s.r.o.

• Všecko došlo v pořádko , ale !! Došel mě balik které nebel vubec označené jako křehké- žádná nálepka Pozor zacházet opatrně ! Zářevka v tym litala jak Cigán v hospodě . Tohle mě trocho vadilo ,že si objkednám skleněny zboži a ochrana - 50 % Jinak super a v tym baleni se polepšete . :-) Mějte se Ogaři

Super .

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme Vám za reakci. Bohužel jsme zjistili, že ani nálepka na balíku způsob zacházení přepravce nezmění. Obvykle ji ale lepíme a snažíme se dbát na to, aby byl vždy balík zabalen "doplna" a jeho obsah se v balíku volně nemohl pohybovat.

Vámi objednané zboží bylo také jistě kompletně obaleno v bublinkové fólii uvnitř, což znemožňuje jeho rozbití.

V každém případě si z Vaší recenze vezmeme ponaučení a v balení balíku přitvrdíme, co se týče ochranného materiálu uvnitř. Se zacházením dopravce se zásilkami je to ale na dlouhé lokty a můžeme tak jen doufat, že i on si začne více všímat nálepek nalepených na balíku.

Přejeme Vám krásný den a spoustu úspěchů ve Vašem počínání.

Growway Garden s.r.o.

• zboží, které jinde nemají

super kauf :D

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za velice pozitivní a kladnou recenzi. Vždy nám udělá radost, když zákazník je spokojen a ještě si dá práci s hodnocením.
    Jsme rádi, že jste na našem obchodě našel zboží, které jste si přál.
    Přejeme vám krásné jaro.

Growway Garden s.r.o.

• Špatná komunikace, zboží je zaplaceno a ještě nedorazilo!

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

velice nás mrzí zdržení objednávky, jejiž platbu evidujeme. Už před časem jsme Vás informovali o nedostupnosti zboží u dodavatele. Stále čekáme na jeho naskladnění.

Bohužel má zboží status "Na objednávku" a ne "Skladem", takže s tím bohužel nemůžeme nic udělat, ačkoliv bychom chtěli. U zboží, které má status "Na objednávku" sami vyzýváme zákazníky k platbě až poté, co zjistíme skladovou dostupnost u dodavatele. Vaše platba odešla ještě před vyzváním.

O skutečnosti, že je zboží nedostupné jsme Vás informovali ihned poté, co jsme se tuto informaci dozvěděli.

Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že na nás po tomto nedorozumění nezanevřete a že se ho pokusíme společnými silami vyřešit.

S pozdravem a přáním pěkného dne

• "malej krámek" s e-shopem (chytré) :D
    • je mnohem dál než má oblíbená hospoda :P

maximálně skvělý obchod

Dobrý den Sapmoku,
    děkujeme Vám za objednávku a recenzi. Již jsme se rozrostli a jsme malý krámek na dvou místech v ČR a to jak v Opavě, tak i v Brně. Pokud bydlíte poblíž, určitě se stavte, budeme jedině rádi a možná si můžeme dát i to pivko, na které chodíte do své oblíbené hospody :-)
    Za dodatek – maximálně skvělý obchod moc děkujeme, opravdu nás to moc těší.

S pozdravem a s přáním maximálně skvělých dnů

Growway Garden

• O zadnych nevim

mohu jen doporucit

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za Vaši recenzi na heurece. Vždy nás moc potěší, když je zákazník spokojený. Budeme se těšit na Váš další případný nákup.

S pozdravem a přáním pěkného dne
    Growway Garden

Perfektní komunikace s obchodem,telefonicky jsem se informoval na požadované zboží u prodejce,po nastínění mého požadavku mě byla dokonce navržena mnohem lepší varianta.
    Vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme za pozitivní komentář. Jsme rádi, že jsme vám dobře doporučili a jste s obchodem spokojen.
    Těšíme se na další komunikaci.

tým Growway Garden

• Přehlednost a rychlý a kvalitní zákaznický servis
    • Nezjistil jsem žádnou

Byl to první nákup v tomto obchodě a nejvíce oceňuji přístup a ochotu personálu k zákazníkovi.

Reakce obchodu GROWWAY GARDEN

děkujeme Vám za nákup a Váš čas věnovaný hodnocení, kterého si velmi vážíme a těší nás, že jste spokojen.

Tým Growway Garden