• dlouhá dodací lhůta
    • žádné průběžné informace v jakém stavu se nachází objednávka

pracovníci firmy Grossmann si spletli PSČ doručení, kurýr v jiné části republiky než je místo dodání. Žádné info ani omluva, dodání o týden delší, no hrůza

• Spoléhala jsem na jméno obchodu, už jsme tam dříve kupovali matrace
    • objednala jsem matrace v akci + 1 ks z výprodeje, ale ani po 10 dnech zatím o dodání žádné info.

Po objednání žádná odezva, po 10dnech jsem zrušil objednávku a objednal jinde a na druhý den byl výrobek doma, měli by se zamyslet !!!

U atypických rozměrů požadujeme 50% zálohu předem Matrace LAURA PUR (85x200cm)
    Výběr zipu: Zip ze dvou stran matrace - bez příplatku 2 990,00 Kč 2 ks 5 980,00 Kč
    Platba bankovním převodem 2 990,00 Kč 1 Zdarma
    Doprava 2 990,00 Kč 1 Zdarma
    Cena celkem s DPH včetně poštovného: 5 980,00 Kč

Celková cena za objednávku s DPH: 5 980,00 Kč po doručení je částka doplatku 3080kč. Je to jako doručenka kterou neuvádí rozdíl100kč. cena celkem 6 070kč.

• na akční zboží, údajně skladem, dlouhé čekání

Dnes je to 15. den od zaplacení a stále nás nikdo nekontaktoval ani s tím, že doručení bude opožděné.

Nemohu hodnotit zboží, které mi nebylo ještě doručeno

• Nikdo se na objednávkový mail do dnešního dne neozval.

• Komunikace byla z mé strany, obchod se sám neozval. Termín dodání 5 - 12 pracovních dnů nebyl dodržen. Musela jsem se ozvat sama. Bylo mi sděleno, že nemají materiál a prodloužili termín dodání o týden. Po týdnu mi bylo sděleno, že materiál naskladnili a v příštím týdnu mi matraci dodají. Bohužel jsem se musela zajímat sama, a proto jsem objednávku zrušila.

Chtěli jsem podpořit místní firmu. Myslím si, že by mělo být v zájmu firmy informovat zákazníka o prodloužení dodací lhůty z důvodu nedodání materiálů subdodavatelem. Nic takového se ale bohužel nestalo. Musela jsem se zajímat sama. Objednávka byla ihned uhrazena a zboží nebylo dodáno a ani jsme neměli žádné informace. V dnešní době neakceptovatelné.
    Po zrušení objednávky byly peníze vráceny v horizontu tří pracovních dnů.

• Jedná se o českou firmu.
    • Nebyl dodržen termín dodání matrace.

• Ani po dvou týdnech nebylo zboží doručeno, obchod nekomunikuje.

Matrace jsem objednala, zaplatila a dodnes se mi nikdo neozval.

• Telefon neberou ale chvastaji se že e-shop funguje na plno a žádná reakce

• konečné ceny
    • velký výběr
    • "klamavé původní ceny" kdy jsou matrace celý rok ve slevě 40% apod....
    • komunikace
    • přístup k zákazníkovi
    • kvalita některých matrací

Zboží do slibovaných 14 dní nedorazilo. Nikomu se nedá dovolat. Pán na online chatu na webu Vám žádné konkrétní informace neumí dát....

• je široká ne 90, ale 92,5 cm

• zboží (matrace) nebyla dodáno v objednaných rozměrech- objednáno v rozměrech 185 x 85 cm a dodáno v rozměrech 185 x 88 cm
  • Zaslání dotazníku před doručením zboží není zrovna šťastný postup. Po 10 dnech bych spíše uvitala informaci, kdy bude matrace doručena.

Již dvě matrace mám, s nimi jsem spokojená, nyní ale trvá dodávka dlouho

• Velmi dlouhá doba dodání
    • Zaměstnanci nepodávají pravdivé informace (ihned po objednání slíbená expedice o týden dříve než skutečně proběhla)
    • Při druhé komunikaci s firmou, mi bylo velmi arogantně sděleno, že netuší proč se divím, že mi zboží stále nedorazilo

• Zatím žádnou nevidím. Dle telefonické odpovědi na můj dotaz mělo být vše nachystané k 30.7.2020, ale do dnešního dne se prodejna neozvala, že je zboží připravené k odběru.

Nemůžu moc hodnotit, když zboží stále nemám. Snad jen dlouhá čekací lhůta.