• kvalita
    • přetíženost a tím způsobené komplikace s včasnou dodávkou, kterou inzerujete a zaručujete, neslibuj nic co nemůžeš splnit. jednoduché, ne?

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Vaší objednávku jste vytvořil v neděli 3.3.2024 po 16 hodině.
    Doručená Vám byla 8.3.2024. Doručení je v avízovaném termínu 4-8 pracovních dní.
    Tím považuji Vaší recenzi za neoprávněnou..

• alarmující komunikace

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

problém nebyl v komunikaci ale ve výpadku na platebním portále, za což jsme se Vám omluvily.
    Výpadek jsme bohužel nemohly ovlivnit.
    Přesto věřím, že jste s matrací spokojen.
    Přeji pěkný den

• Zaplacené a objednané zboží nedorazilo

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Vaše platba se připsala 7.2. a odeslání je dnes 13.2. je to 4 pracovní den.
    Věřím, že s matrací budete spokojen.

Přeji pěkný den.

• Zboží bylo doručeno včas a v pořádku

Nemám nic proti firmě Grossmann, zboží dorazilo včas a v pořádku, ale matrace je po měsíci užívání totálně proležená a na vyhození.
    Co se týká kvality, tak za mě katastrofa.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

jestliže se Vám zdá matrace po měsíci proležená můžete ji poslat k nám k reklamaci.

• obchod funguje dobře
    • obchod funguje dobře, ale kvalita zboží nevyhovující, matrace se prohýbají nedrží tvar a to jsme vybrali ty dražší, už bych si v uvedeném obchodě nic nekoupila, bohužel matrace bych nejraději vyhodila

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

matrace z visco pěny se přizpůsobují tělu a jsou měkčí.
    Pěna pracuje podle teploty těla. Jestliže Vám matrace nevyhovuje, mohla jste ji ve 14-ti denní lhůtě vrátit nebo vyměnit za matraci s kokosovou deskou například, která se neprohýbá...

Pěkný den

• Do obchodu jsem se nebyl schopen dovolat na žádné že tří uvedených čísel,měli se mi vrátil,že serv neexistuje. Zboží mi nebylo dud doručeno a proto h odmítnu v případě doručení převzít.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Vaše objednávka byla odeslána 5-tý pracovní den 15.9.
    Za menší zpoždění jsme se Vám omluvily e mailem.
    Jelikož jste volal po pracovní době, nemohl být Váš hovor vyřízený.
    Přeji pěkný den.

Nevím co bych na nedoručeném zboží hodnotil

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Vaší objednávku odešleme zítra 8.9. Za menší zpoždění se velice omlouváme, pro veliký zájem o danou matraci jsme čekaly na naskladnění materiálu.
    Děkujeme za pochopení.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Můžete si matraci v obchodě vyzkoušet
    • Když dorazíte do prodejny nejeví o vás zájem a pokud máte dotaz paní prodavačka neví. Když zaplatíte zálohu 50% z ceny a mají vám matrace doručit , čekejte 2x delší dodací lhůtu, než vám byla přislíbena tímto obchodem
    • Po té, co vám někdo z této firmy oznámí termín dodávky matrací v určený den, tyto matrace nepřijedou a po dvou hodinách čekání na dodávku voláte na firmu a telefon v prodejně vám zvedne paní prodavačka, která o vašich matracích nic neví .

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

jelikož jste si objednala atypický rozměr je doba dodání až tři týdny.
    Na prodejně se všem zákazníkům věnujeme stejně ,veškeré informace k matracím poskytujeme kompletně o čemž svědčí pozitivní recenze a spokojenost naších zákazníků.
    Přeji Vám pěkný den

• Po rozbalení matrace zapáchala šíleným pachem(chemií).Větral jsem ji týden a zápach se pořád drží a je to moc neprijemné.Matrace dráha a zapáchá.Matrace LAURA VISCO.
    • .

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

matrace Laura Visco patří k matracím které jsou bez použití lepidla.
    Doporučuji vyprat potah.
    Přeji pěkný den.

Objednal jsem si ne zrovna levné 2 matrace. Po doručení, obal byl vpořádku, byly matrace cítit zatuchlinou. Jako by ony nebo potah byl dlouho ve vlhkem prostředí a naplesněl. Snažil jsem se to reklamovat, ale bylo mi doporučeno potahy vyprat. Ćímž asi ztrácím záruku. Navíc mi bylo řečeno, že rozměr 80x190 neni standartem, takže mi to ani nevymění i kdybych to do Opavy dovezl. Takže větrám, a doufám, že kašel nepropukne v alergii, astma. Doposud jsem měl s obchodem jen positivní zkušenost.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

vypráním potahu záruku určitě neztrácíte, naopak jsem Vám doporučila potah vyprat.
    Také jsem Vám nabídla možnost vyzvednutí matrací ke kontrole naším rozvozem což jste odmítl.
    Výměna atypických rozměrů není možná ale pokud by byla reklamace uznána je výměna samozřejmostí .
    Přeji Vám pěkný den

Na zbozi celam uz temer tri tydny. Neprisla mi zadna zprava. Objednavala jsem ho ve sleve, ale jak jsem jiz tusila, jedna se o marketingovy tah a ,,slevu” maji do urciteho data, ktere se vzdy prodlouzi, porad.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

jelikož jste objednala atypický rozměr, je potřeba uhradit min. 50% z celkové částky.
    K dnešnímu dni platbu neevidujeme, proto jsme zboží zatím nedodaly.
    Ohledně zaplacení zálohy jste byla informována e mailem.
    Přeji pěkný den.

Dlouhá doba dodání!! Na webu bylo inzerováno, že je matrace skladem. Po objednání mi byla zaslána informace, že zboží bude dodáno za 5-10 pracovních dnů. Což je v rozporu s informací na webu. Týden po objednání jsem psala mail s touto skutečností a s nemilým překvapením pro mě. Na čež mi bylo odepsáno, že bude nejspíše vyexpedováno 16.11. Dnes je 22.11. a info o expedici matrace či předání dopravci stále nemám!!!

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Za delší dobu dodání se velice omlouváme. Jako kompenzaci za čekání zasíláme polštář Viscotherm zdarma. Bohužel v současné chvíli je na trhu nedostatek Visco pěny a s tím souvisí delší doba dodání. Od dodavatele několikrát změněn termín dodání proto i chybné informování zákazníka o odeslání. Věříme ale že tato skutečnost nebude mít vliv na spokojenost s dodanou matrací.

Matrace jsou dobré, ale přístup některých zaměstnanců je tristní. Přišly mi matrace se špinavým a rozedraným povlakem, což bylo viditelné i přes nepoškozený obal, bez rozbalení. Po reklamaci mi byl dodán jiný povlak, ale v ještě horším stavu. Domnívám se, že seriosní firma by po takovéto reklamaci alespoň zkontrolovala, co posílá.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

V tomto případě došlo zřejmě k selhání při výstupní kontrole ve výrobě, kde již byla sjednána náprava aby v budoucnu k podobnému pochybení nedocházelo. Zákazník samozřejmě obdržel nový vak bez ušpinění. Tímto se ještě jednou omlouváme a i přes tuto nemilou zkušenost doufáme že s matracemi jako takovými bude zákazník spokojen.

Nevím, jestli doporučím. Zatím se zdá být matrace, se stranou tvrdosti 2 příliš tvrdá...

• Doba dodání 5-10 pracovních dní. Objednával jsem a zaplatil 5. 8. Po 21 dnech nepřišla ještě ani zpráva o stavu objednávky.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Zákazník objednal atypický rozměr roštu který není standartně na skladě ale zadává se do výroby, s termínem dodání cca 3 týdny. Odeslání zásilky na adresu zákazníka proběhlo na konci této lhůty. O odeslání byl zákazník informován na e-mail i s číslem pro sledování zásilky.

Cena odpovídá kvalitě zboží - tedy nízká.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

velice nás mrzí Vaše recenze avšak kdyby byl řádně sepsán protokol o poškození zboží s přepravní společností při převzetí zásilky, bylo by vše v pořádku.
    Přesto věřím ,že budete s naší matrací spokojená.
    Přeji Vám pěkný den.

• Dlouhé lhůty dodání, které nejsou uvedeny při objednání zboží.

Standardně jsem si vybral v e-shopu postel, zaplatil a nic se nedělo. Za několik dní jsem jim volal, jestli není problém a bylo mi řečeno, že dodací lhůta je 6 až 8 týdnů, protože postel musí nejdříve vyrobit.

• Pokud zjistíte, že vám matrace nevyhovuje, můžete ji do čtrnácti dnů vrátit ale na své náklady (u nás konkrétně by to bylo něco přes 1900,-Kč Příště budu chytřejší ale už nikdy ne u fy Grorrmann

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

doprava je zdarma a jestliže Vám matrace nevyhovuje z důvodu nevyhovující tuhosti nebo z jakéhokoliv jiného důvodu pak ano je vrácení ve 14-ti denní lhůtě na Vaše náklady.
    Na tuto skutečnost upozorňujeme v obchodních podmínkách viz. níže se kterýma jste souhlasila s odesláním objednávky.
    V případě odstoupení od kupní smlouvy dle čl. 5.2 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.
    Přeji Vám pěkný zbytek dne.

Matrace neodpovídá popisu, je příliš tvrdá.

• Doposud zboží nedoručeno, přestože bylo skladem. Do dnešního dne nebylo oznámeno doručení i přes to, že zboží bylo předem zaplaceno!

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Veškeré objednávky jdou do výroby, pokud je uvedeno skladem, jedná se o materiál, jsme výrobci matrací. Termín dodání je vždy uveden v potvrzení objednávky, 5 až 10 pracovních dní. Dnes je to 8 pracovní den a Vaší objednávku jsme předali přepravní společnosti, informaci jste obdržela na e-mail.