• Doposud zboží nedoručeno, přestože bylo skladem. Do dnešního dne nebylo oznámeno doručení i přes to, že zboží bylo předem zaplaceno!

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Veškeré objednávky jdou do výroby, pokud je uvedeno skladem, jedná se o materiál, jsme výrobci matrací. Termín dodání je vždy uveden v potvrzení objednávky, 5 až 10 pracovních dní. Dnes je to 8 pracovní den a Vaší objednávku jsme předali přepravní společnosti, informaci jste obdržela na e-mail.

Objednala jsem matraci atypickou - rozměr 150 cm. Došla mi matrace o rozměru cca 153. Běžně bývají menší než objednaný rozměr, nám došla větší - a tím problém. Řešení s obchodem napřed písemně, poté tel., paní slíbila, že se druhý den ozve...a tím vše skončilo. Navíc matrace je stále cítit i po měsíci . Dnes už lituji, že jsem zboží včas nevrátila.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Dne 7.1. v odpoledních hodinách, jste nám poslala e mail, že Vám nesedí rozměr matrace.
    Odpověděli jsme Vám, že je nutné poslat fotografie nebo matraci k přeměření a pokud je chyba na naší straně , matraci Vám okamžitě vyměníme a peníze za dopravu proplatíme.
    25.1. Jste nás opět kontaktovala s tím, že stále čekáte kdy Vám matraci vyměníme, znova jsem Vás vyzvala k zaslání fotografii nebo matrace .
    K dnešnímu dni stále nemáme ani fotografie ani matraci, takže je mi líto ale nemáme jak matraci zkontrolovat.
    Všechny pur pěny vyrobené společností Eurofoam jsou certifikovány a jsou vyráběny ze zdravotně nezávadných materiálu.Matrace při prvním použití a vybalení mohou mít, specifickou vůni, která je charakteristická pro všechny pěnové i pružinové matrace.
    Tato vůně v žádném případě není škodlivá nebo jakkoli nebezpečná pro lidský organismus.
    Není možné aby byla i po měsíci cítit.
    Děkuji za pochopení a přeji Vám pěkný den.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• velmi dlouhé dodací lhůty, přestože u atypů avizují dodání 1-3 týdny, nedodrželi ji, objednáno 12.1., dodáno až po urgenci 7.2., mailem odpověděli v den, kdy to bylo 3 týdny, že dodání je 1-3 týdny, bez omluvy, že nestíhají

dlouhé dodací lhůty, nedodržují termíny

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

objednávku jste vytvořila 13.1.2022 u atypických roštů uvádíme 2-3 týdny .
    16-tý pracovní den jsme Vaší objednávku předaly přepravci.
    Atypické rozměry se vyrábějí na zakázku.

Děkujeme za pochopení a přeji Vám pěkný den

• Komunikace dobrá, objednávka dorazila včas, atyp skříně.
    • Zboží, skříň za skoro 14 000 Kč špatně navrtané díry na police, nesedí, jsou šikmo o 2 cm. Zkusili jsme otočit středovou desku naopak a v tom případě police sedí, ale zase máme tyčku na věšáky na podlaze. Chybí kolíky a návod je polsky.

Manžel mi zakázal u fy Grossmann cokoli koupit.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

nábytek-skříně prodáváme již přes 15 let a ještě jsme se nesetkaly s tím, že by zákazník nedokázal složit skříň.
    Návody máme ve více jazycích protože dodáváme do ciziny, jestliže jste nedostaly návod v českém jazyce, za což se omlouváme stačilo napsat nebo zavolat a obratem by jsme Vám ho poslaly taktéž chybějící kolíky.
    Děkujeme za recenzi a přejeme pěkný den.

Obchod udává , že je zboží na skladě, ale po zaplacení se dovíte že bude dodáno až za 14 dní , dokonce v obchodě v Ostravě až 30 dní ! Když jsme
    následně odstoupili od smlouvy , byla komunikace s odpovědnou osobou naprosto neprofesionální. Jen ,že odstoupení akceptují a předávajína finanční odd. ,bez toho aby uvedli kdy vrátí peníze atd.
    Po našem dotazu- odpověď ,,máme na to 14 dní,,...
    po naší námitce a konstatování ,že firmě uděláme reklamu , peníze poslali druhý den -- což jim pipisujeme k dobru a tudíž udělujeme půl hvězdičky.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Objednávka byla vytvořena 19.1. , dodání mělo být naším rozvozem tento týden 28.1.
    Doba dodání je 5-10 pracovních dní i když je materiál skladem, jak informujeme zákazníky v rekapitulaci objednávky.
    24.1. večer jste poslal e mail, že chcete objednávku stornovat.
    25.1. jsem Vám potvrdila storno a předala podklady k vrácení celé částky na finanční oddělení .
    Na Vaší reakci, že chcete peníze okamžitě jsem Vás znova informovala, že jsem podklady k vrácení celé částky předala.
    26.1. jak sám píšete jste měl peníze na účtě.
    Děkujeme za Vaší recenzi a přeji Vám pěkný den

Zboží jsem neobdržela. Prodejce mě ani nekontaktoval.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

doba dodání je 5-10 pracovních dní.
    Dnes je to 5-tý den od přijetí objednávky.
    Předpokládaný termín odeslání je zítra 19.1. přepravní společnosti TopTrans.

Přeji pěkný den

• Samotný výrobek upřimně zatím nemou hodnotit, avšak s dopravou byly problémy. Když jsme měli týden volno a byli s partnerem doma a objednávka byla zadána, nebyl nachystán/vyroben výrobek - komunkovali jsme s obchodem. Jakmile jsme volno neměli a následně chodili do práce absolutně nulová ochota s dovozem dodávky výrobku od 15.30 čili po pracovní době... Už bych si tam nic neobjednala. Měli zaplaceno, tak jim to bylo úplně jedno a nebyli ochotni jakkoliv vyhovět či stornovat objednávku.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Omlouváme se za komplikace s dodáním zboží. Nicméně není opravdu v našich silách vyhovět každému zákazníkovi s časem dodání. Na rozvozech je velké množství zákazníků, zvláště teď před vánoci a není možné aby řidič byl u každého po pracovní době. Co se stornování objednávky týká, stačilo tuto informaci zaslat na e-mail, objednávka by byla stornována dle Vašeho přání a následně vráceny peníze.

• zboží příjde v čas
    • nelze určit datum expedice i když o to požádáte poslou Vám ho jak se jim to hodí.
    • Velká nevýhoda u matracích, dodanou matraci musíte rozbalit do 10 dnů od EXPEDICE. Jinak příjdete o záruku!!! Takže né jako dárek,nebo onemocnět do nemocnice a pod.
    • matrace vypadají kvalitně a jsou i pohodlné,ale krátké. já si objednal standartní rozměr 90x200 a do teď cekám až mi dorostou 4 cm do 200cm

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

zboží bylo odesláno na Vaše přání, dle Vašich informaci ,, zboží dodat kdykoli od 11 listopadu" že se matrace nemohou nechat v roli delší dobu je opravdu známa věc ale raději na tuto skutečnost upozorňujeme jak v obchodních podmínkách a dále také v informačním e-mailu o odeslání.
    Pakliže Vám neseděl rozměr matrací, mohl jste nás kontaktovat abychom vše vyřídili k Vaší spokojenosti.

S pozdravem a přáním krásného dne firma Grossmann

Lákavé stránky, mizerné služby.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Nicméně Vašemu hodnocení nerozumíme. Objednávku jste vytvořil 11.11. a již 16.11. byla předána přepravci k dodání ( 3 pracovní dny ) omlouváme se, pokud jste byl s dodáním nespokojen a doufáme že alespoň s matrací spokojený dlouhá léta budete.

S přáním krásného dne firma Grossmann

V komunikaci jsme si neporozuměli. Následovala nepříjemná výměna e-mailů, telefonováno. To o způsobu balení matrace, jejího následného doručení. I naše chyba, byli jsme málo důslední!
    Zboží jako takové je věřím, vyráběné v pořádku. Zboží jsme nepřevzali. Po následném nátlaku obchodu jsme si jej vyzvedli osobně u přepravce.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

v objednávce , kterou jste vytvořil přes e shop jste neuvedl, že matrace nechcete v roli.
    V obchodních podmínkách upozorňujeme na to, že matrace se posílají v komprimovaném stavu, také jsme Vás na to upozorňovaly v e mailu kdy jsme Vám posílali fakturu.
    Nevím o jakém nátlaku ze strany obchodu píšete, byla Vám nabídnuta možnost vrátit matrace .
    Přepravní společnost TopTrans Vám matrace doručila 6.10.2021 dle přepravního listu, takže jste si matrace na depu nevyzvedl, jak uvádíte.

Přeji pěkný den

Matrace přestože byly inzerovány jako "skladem" byly expedovány až týden po objednání. Další kaňkou na dodávce byla dopravní společnost Toptrans, která měla matrace přivézt. Přestože jsem byl celý den na dodací adrese připraven k vyzvednutí, nikdo nepřijel, ani nezavolal. Až večer, když jsem sám volal kde jsou, mi vyprávěli, že mě nemohli najít.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Vaší objednávku jsme měli v evidenci od 2.8., přepravní společnosti jsme ji předali 5.8.
    I když je materiál skladem dodání je 5-10 pracovních dní.
    Z naší strany vše proběhlo bez problému, za přepravní společnost se omlouvám.

Pěkný den

doufám že se dočkám než odjedu na dovolenou.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Vaší objednávku jste vytvořil 3.8. v tom týdnu byl rozvoz na Ostravu uzavřen, jelikož zavoz je jednou v týdnu dodání je zítra.

Pěkný den

• Jestliže si objednávám zboží, které je na skladě, s dopravou zdarma, předpokládám, že mi bude doručeno co nejdřív, firma mi odepsala, že bude doručeno v rozmezí 5-15 dnů, takže se buď ještě vyrábí, anebo se čeká, až se naplní celá korba auta, což nebylo v nabídce zboží zdůrazněno. Jestliže mám zboží skladem,zákazník jej zaplatil,tak jej expeduji v souladu s nabídkou a předpokladem doručení 2-3 dnů.

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

materiál je skladem ale rozvoz, který nabízíme zdarma je 1 x týdně.
    Jelikož jste vytvořil objednávku 7.6. rozvoz byl v tom týdnu již plný.
    Proto Vám Vaše objednávka bude dodána tento týden.
    Den před dodáním Vás budeme informovat.
    Ještě bych Vás chtěla informovat, že doba dodání je opravdu 5-10 pracovních dní i když je materiál skladem.

Pěkný den

• Matrace přišly větší, než jsem si objednala, teď vracím.

• Už je to jedenáct dní a nic se neděje ještě nic nedošlo jak mám ohodnotit

Dobré ráno,
    hodnocení chodí automaticky.
    Objednávku jste vytvořila v pátek 30.4. ve 21:39 hodin, do systému se uložila v pondělí 3.5.
    Tudíž je to dnes 8 pracovní den a doba dodání je 5-10 pracovních dní.
    Dnes Vaší objednávku předáváme přepravní společnosti jak už jsem Vás informovala e mailem.
    Přeji Vám pěkný den

• Zboží objednano a zapomněli asi na mě

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

nezapomněli jsme doba výroby je 5-10 pracovních dní.
    Předběžný termín k vyzvednutí matrace je ve středu 5.5.
    Jakmile bude objednávka nachystaná budeme Vás informovat.

Pěkný den

Dodaci lhuta 5-10, zbozi bylo v dobe objednani skladem, ale ani po 12 dnech nedorazilo, a za celou dobu jen jedna odpoved robota na email... 13ty den mi pani z firmy rekla, ze mozna koncem, tydne, ze je problem s penou...

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

Dobrý den, Vaše objednávka je vedena od 31.3 což je šestý pracovní den ,termín dodání je 5 až 10 pracovních dní. Tato matrace se musí vyrobit, jedná se o matraci lepenou. Zboží by Vám bylo dodána do 10 pracovních dní.

Týden zaplaceno,do dneška nedodáno.

• Nechají si zaplatit za možnost platby v hotovosti a před předávkou vám oznámí, že platba pouze kartou.

Zboží jsem zaplatil a dosud neobdržel. Jste z Opavy já také, tak jaké výhody???

Reakce obchodu Grossmann-matrace.cz

jak už jsem Vám psala do emailu doba dodání je 5-10 pracovních dní.
    Odkud jste nehraje roli, jelikož rozvoz po Opavě a okolí máme 1x týdně.
    Objednávka Vám bude dodána zítra 9.4. což je 8 pracovní den od přijetí Vaší objednávky.