• Bylo mi dodáno jiné zboží než bylo objednáno a fakturováno. Po reklamaci mi bylo sděleno, že požadované zboží nemají a ani výrobce ho nedodá .

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Děkujeme za Vaši recenzi. Spacák jsme Vám dodali správně, jen v jiné barvě, bohužel Vámi požadovaná nebyla. Jelikož se nám s Vámi nepodařilo telefonicky spojit, abychom to konzultovali, v rámci zrychlení objednávky jsme Vám odeslali spacák ve stejné barvě, kterou jste měla již v objednávce. Mrzí nás, že naše snaha měla spíše opračný efekt... Děkujeme

Špatné zboží. Prodejci je očividně jedno co dává do krabice.

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Děkujeme za Váš názor. Bohužel si nejsme vedomi jakéhokoliv pochybění, ani Vy jste nás s jakýmkoliv problémem nebo reklamací nekontaktoval... Zboží jste objednal odpoledne 20.6 a měl jste ho 23.6 doručené. Kontaktovali jsme Vás nyní emailem, abychom případné pochybení dořešili.
    Po komunikaci bylo zjištěno, že se jednalo o záměnu příchutě gelu v hodnotě 24,- (zásilka obsahovala gel + kraťasy). Tato záměna nás samozřejmě mrzí, ale zárověň nás mrzí i takto přísná recenze. Za chybu se ještě jendou omlouváme.

• Nic, protože jsem objednával na základě uvedené dostupnosti, ale obchod klame zákazníky!!
    • Nemá skladem
    • Lže s dostupností, jelikož uváděl 3-5 dní, nakonec je z toho více jak 14 dní!!!
    • Doporučuji nic nekupovat, raději se obraťte na kvalitního prodejce, který zboží nepřekupuje jako tento viz. email, že dodavatel nemá skladem apod....
    • Než budete počítat s dostupností, raději si tam nejdříve zavolejte, aby jste nebyli překvapení, že 3-5 dní není pravdivý údaje, ale že se je to standardně minimálně 14 dní...

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, děkujeme za Vás názor. Velice nás mrzí, že jsme Vám nemohli vyhovět v termínu dodání, bohužel jste si vybral produkt, který je již výprodejový a Thule jej přestalo vyrábět, proto jej náš dodavatel neměl ihned na skladě a termín se posunul na 14 dní. O všem jsme Vás ale obratem a bez prodlení informovali. Vy jste na dodání pospíchal a proto jsme Vám nakonec nemohli vyhovět. Hezký den

• Prodejce neví co prodává
    • Obchod měl uvedeno dodání 3-5 dní, po objednání mě kontaktovali, že se již nevyrábí
    • Otřesná komunikace

Objednal jsem si nosič kol Thule u tohoto obchodu, protože nabízeli nosič s jinými světly než jinde na internetu. Jednalo se o starší model, který se mi líbí mnohem více. Obchod měl uvedeno, že nosič dodá do 3-5 dní což bylo plně dostačující. Po vytvoření objednávky jsem byl kontaktován, že nosič již nemají a mít nebudou. Nabídli mi jiný, ten jsem ovšem nechtěl. Komunikace probíhala formou nátlaku, takové jednání jsem ještě nikdy nezažil! Obchod nedoporučuji nikomu!!!

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, děkujeme za Váš názor, ovšem musíme se proti tomu ohradit. Bohužel jsme měli chybu ve foto, za kterou jsme se vám omluvili a nabídli Vám aktuální model (odlišný poue ve tvaru světel) za stejnou cenu, který je standardně k dodání. Vy jste na naši nabídku nereagoval resp až poté co jsme objendávku na to konto stornovali, jelikož jsme od Vás neměli žádné info zda se změnou souhlasíte. Poté jste vyvíjel nátlak spíše Vy na nás, požadoval slevy a vyhrožoval kontrolou ČOI. Škoda, mohli jsme Vám zboží stadndrně dodat, snažili jsme se dost a komunikovali jsme s Vámi obratem i večer mimo pracovní dobu.

Zboží mělo status "u dodavatele, online ověřeno". Jelikož se jednalo o kolo za 50000 s 50% slevou, kterou poskytoval výrobce, chtěl jsem si vše ověřit a skutečně, i mně bylo výrobcem potvrzeno, že eshop může kolo mít. Objednal jsem a objednávka byla přijata a následně i potvrzena, což pro mne znamenalo, že kolo je blokováno pro mne a byl jsem v klidu. Za několik dní jsem začal zjišťovat, proč doprava nic neavizuje a bylo mi sděleno, že chybou eshopu nebylo kolo objednáno a nyní je již vyprodáno (aby ne, když bylo za polovinu). Omluvili se, ale na moje roztrpčení reagovali tím, že chybovat je lidské. Jenomže jejich chyba mne stála 25000. Až mám dojem, že se nejednalo o chybu, ale záměr, jelikož kolo nabízeli ještě levněji než byla ta sleva od výrobce, měli dopravu i dobírku zdarma, a potom jim došlo, že se jim to nevyplatí. (Jedná se o spekulaci, která jistě bude odmítnuta, ale ta náhoda, že se u takové objednávky zapomene chybou objednat, ale objednávka se potvrdí, je také neuvěřitelná.)
    A nabídnutá sleva 10% na příští nákupy pro mne nic neznamená, protože žádné příští nákupy nebudou.

• Dobrá cena
    • Ochotný mail support
    • Nezvedá telefon (2 pokusy)
    • Překročení deklarované doručovací lhůty (neinformovali)

V případě, že si chcete objednat pouze zprostředkované zboží pak obchod doporučuji. Bohužel já si objednal předdefinované skládané kolo. Kolo dorazilo s týdenním zpožděním neseřízené, řidítka neomotané, dodané sedlo bylo zabaleno v pracovním výkazu zašpiněné a se žlutými fleky(jako staré nebo použité), ráfek byl mírně poškrábaný. Nehodlám to řešit, ale příště si raději připlatím. Jinak kolo splňuje to co jsem si od něj sliboval.
    Je možné, že jsem měl prostě smůlu, nicméně nemohu doporučit.

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Mrzí nás, že nejste spokojen a stejně tak nás mrzí, že jste nás nekontaktoval. Telefon zvedáme vždy, ale tak jak je uvedeno - v pracovní dobu a v tuto jste nás bohužel nekontaktoval... Objednané kolo je zakázková výroba - sám jste si volil barvu atd. proto bohužel byl i delší termín, což je důsledek výroby, ale to jsme si vysvětlili. Řidítka u silníčních/cyklokrosových kol se neomorávají záměrně, proto abyste si mohl nastavit polohu řadích-brzdových pák. Pokud bysmě jej omotali a vy jste chtěl polohu jinou, zničila by se omotávka... Ohledně sedla Vás budeme ještě kontaktovat. Děkujeme

• - nevím asi zadne
    • lež,

Nakupovat uz zde nebudu nevim co vlastne kupuji

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Bohužel nerozumíme Vaší recenzi, zboží jste si objednal 19.12 v 17:04 a bylo Vám v pořádku dodáno 22.12 v 9:31. Do dnešního dne jste nás nekontaktoval, že by nebylo něco v pořádku. Zboží bylo dodáno přesně dle Vaší objednávky.

Zřejmě s obchodem není žádný problém. Osobně ale mi vadilo, že na obrázku v e-shopu byl vyobrazen jiný produkt než mi přišel domů. Konkrétně se jednalo o cyklocomputer zlatavé barvy, který jsem si vybral podle obrázku, ale domů mi přišel "nechutně" žlutý výrobek. Dále u cyklocomputeru byla baterie, která do něj nepasovala. Musel jsem koupit novou baterku. Nijak jsem o tomto problému firmu nekontaktoval, nechci to dál řešit. S pozdravem, panJa.

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, děkujeme za Vás názor. Škoda, že jste nás nekontaktoval, určitě bychom to bez větších potíží vyřešili a zboží vyměnili. Za chybu se Vám omlouváme.

• Objednané zboží dorazilo v jiných barvách než bylo objednané.

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Děkujeme za Váš názor, ale recenzi příliš nerozumíke. Pennyboard jste obdržel podle objednávky a prakticky obratem jelikož byl skladem přímo na prodejně. Pokud nejste s něčím spokojen stačilo se ozvat a mohli jsme zboží vyměnit, nebo jinak vše vyřešit, tak abyste byl spokojený.

Komunikace - skoro pokaždé odpověď jen poloviční

Zapletená kola došla s jinými ráfky než jsem objednával, i když jsem to v poznámce zmínil.

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Velice náš mrzí, že nejste spokojen, ale obdržel jste zboží přesně své objednávky. To že jste chtěl jiné ráfky, než jste si objednal, by bylo lepší komunikovat předem nejen v poznámce, proto bohužel nedošlo k jejich záměně. Pokud, ale chcete i toto lze samozřejmě vyřešit výměnou zboží. Bohužel jste nás nekontaktoval, abychom to případně mohli vyřešit. Děkujeme

• nerozpozná objednané barvy - objednána barva bílá dodána barva černá

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, děkujeme za Vás názor. Za záměnu barev se moc omlouváme, bohužel se stalo. Jsme domluveni na řešení, věřím že vše bude v pořádku.

• Nemají zboží skladem
    • Zvyšují cenu a omlouvají se

Objednávku jsem stornoval, co jiného když po objednání obdžíte email, kde se omlouvají, že mají nový ceník, tak vám cenu zvýšíme a bla bla bla.... no zkrátka výmluvy, výrobek neměli skladem jelikož se jedná o překupníky a takhle to dopadlo. Alespoň, že se v slušnosti omluvili.. Samý den koupeno jinde za stejnou cenu a vše v pořádku!

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, děkujeme za vás názor. Bohužel se jedná o stejnou situaci, kterou vysvětluji níže. Jedná se o výjimečnou situaci, kdy se měnily ceny produktů Thule přes víkend. Díky zvýšení ceny ze strany dodavatele, jsme nebyli schopni zboží dodat za původní cenu. Dostupnost na objednání je u produktu uvedena.

• Nemají skladem
    • Neví co prodávají

Eshop rozhodně nedoporučuji, neví co prodávají, zboží nemají ani skladem a po objednávaní pokud chcete zboží, tak vám zvednou cenu! Tohle jsem skutečně ještě nezažila! No přečtě si to sami, objednáno za 27999 Kč:

Vážený zákazníku,

velmi se omlouváme, ale od minulého týdne platí nový ceník, který jsm ebohužel ještě nestihli zpracovat. Tento box Vám aktuálně můžeme nabídnout nejníže za cenu 29390,-

Je pro Vás tato cena přijatelná?

Děkujeme za Vaši důvěru.

Hezký den přeje cykloshop Global - Sport CZ

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. To že je zboží na objednávku, je u něj uvedeno, to jste věděla již při objednání. Bohužel jste si zboží objendala přesně v době (přes víkend) kdy se měnil ceník na rok 2016 a my jsme Vám nebyli již schopni zboží dodat za původní cenu. O tomto jsme Vás obratem informovali. Rozhodně to není, tak že bychom Vám cenu zvedli úmyslně, ale stejně tak byla cena navýšena dodavatelem. Děkujeme

• Špatná komunikace obchodu
    • Na zboží se čeká dlouho i když je skladem
    • Zboží posílají jiné než bylo objednáno a nekompletní

Obchod nedoporučuji. Na zboží jsem čekal docela dlouho i když jej měli skladem. Zboží bylo nedbale zabalené a poškrábané. Ale hlavně nebylo kompletní a jeden produkt byl zaměněn za menší balení...

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, děkujeme za Vás názor. Budeme Vás kontaktovat pro vyřešení, škoda že jste nás nekontaktoval, abychom to mohli vyřešit. Za případnou chybu se Vám velice omlouváme.

• Prehledny eshop,velky vyber zbozi
    • Prislo zbozi v jine barve,nez bylo v objednavce

Celkem v poradku,az na to,ze prislo jine zbozi. Mozna to byl opravdu jen nejaky omyl.

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, děkujeme za Vás názor. Za případnou chybu se omlouváme, ale nejsme si ji vědomi a ani Vy jste nás nekontaktovala, že by bylo něco v nepořádku. Rádi ji napravíme, budeme Vás proto kontaktovat, abychom to mohli vyřešit. Děkujeme

• Požadované zboží bylo levné.
    • Požadované zboží nedodali.

Zboží nedodáno, z důvodu, že není u dodavatele. Očekávali bychom např. informaci kdy zboží dorazí případně dotaz, jestli o ně máme ještě zájem.

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Děkujeme za Váš názor. Nedostupnost barevné varianty nás mrzí, ale bohužel jste neodpověděl na informační email, zda si vyberete jinou barvu nebo budete chtít počkat apod. Asi jsme se špatně pochopili. Na základě toho, že jsme od Vás neměli reakci byla objednávka stornována.

• Objednal jsem 15 žlutých rozlišovacích dresů, přišlo jich 11 a 4 v jiné barvě bez konzultace.

Neseriózní jednání.

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Děkujeme za Váš názor. Tato chyba nás velice mrzí, budeme Vás kontaktovat pro sjednání nápravy. Škoda že jste nám nedal vědět, rádi bychom to vyřešili.

Klasický přeprodejce který nemá zboží skladem ...

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Děkujeme za Vás názor. Delší dodací doba byla způsobena nízkou cenou zboží (148,-), bohužel se termínově nepotkala s objednávkou u dodvatele. Nicméně tuto skutečnost jsme si vysvětlili v telefonickém rozhovoru a potvrdil jste, že na zboží počkáte, jelikož pro Vás bylo výhodné kvůli osobnímu odběru... Děkujeme

• OBJEDNAL JSEM SI ZBOŽÍ PODLE OBRÁZKU A PŘIŠLO MI JINÉHO.

Myslím, že když shop, zboží nemá, měl by telefon

icky upozornit.

Reakce obchodu GLOBAL – SPORT

Dobrý den, zboží bylo dodáno přesně dle objednávky. Dostupnost zboží je online ověřena a nebyl tedy důvod vás kontaktovat, protože vše bylo v pořádku (podle toho co víme). Pokud přeci jen došlo k nějaké chybě, měl jste nás kontaktovat, ale to se nestalo. Nerozumíme proto příliš této recenzi. Budeme Vás kontaktovat pro vysvětlení. Děkujeme