• Neskutečná rychlost dodání objednaného zboží. Vzhledem k tomu, že jsem objednávala těsně před vánoci,a měla jsem je jako dárky,dávala jsem si požadavek na dodání alespoň v neděli 23.12 ale zboží přišlo již před 8:00 ráno v pátek.Komunikace s obchodem byla úžasná, někdy i v pozdních nočních hodinách přišel e-mail o vyřizování objednávky.Čest a dík vašim zaměstnancům. Já mohu jenom chválit.

• Zatím nevím

Prvni nakup, ale vse OK.

• kvalita,rychlé dodání

• výběr,cena,rychlost

Super nákup

Absolutní nemožnost kontaktovat obchod. Uvedené číslo funguje pro několik eshopů a zjevně jej nikdo nebere. Na email nereagovali. Potřeboval jsem do objednávky přidat ještě jeden kus zboží. Bez reakce. Chtěl jsem objednávku zrušit bez reakce.

Reakce obchodu Geekplanet.cz

naše linka je často vytížená. Váš dotaz jsem neobdrželi ani na kontaktní email....

Hrozný zde nenakupujte

Reakce obchodu Geekplanet.cz

Pan Nováček si objednal zboží duplicitně na dvou našich obchodech. V tomto případě k chybě na naší straně nedošlo.

• Ač inzerují zboží skladem a tvrdí, že expedují skladové objednávky do 24h od objednání, objednané zboží odesílají na expedici "až když je toho víc najednou"
    • vyšší cena než jinde (dle heureka.cz)

Objednal jsem dárek s tím, že do 24h bude k vyzvednutí na "ulozenka.cz". Schválně jsem vybíral obchod s expedicí do 24h a možností vyzvednutí v Praze (stejně jako je Geekplanet). Kdybych věděl, že to takhle dopadne, objednal bych jinde, levněji a měl bych zboží minimálně za stejnou dobu, ne-li dříve.

18. 4. 2018 11:48 objednáno, zaplaceno kartou
    19. 4. 2018 dle automatického e-mailu geekplanet zboží "odesláno"
    23. 4. 2018 9:25 jsem telefonoval na číslo 721 753 863 - číslo nedostupné
    23. 4. 2018 9:29 e-mail s dotazem, co je s objednávkou
    23. 4. 2018 10:30 odpověd od Geekplanet s tím, že balíky posílají na úloženku najednou
    25. 4. 2018 dle e-mailu společnosti ulozenka.cz, informace o převzetí zboží od Geekplanet.cz k přepravě.
    26. 4. 2018 e-mail od ulozenka.cz, informace o vyzvednutí

Reakce obchodu Geekplanet.cz

Balíky pro Uloženku odesíláme všechny najednou jednou týdně. proto došlo k tomuto spoždění. Omlouváme se komplikace.

14.4. jsem objednala na webu kompresní podkolenky, dodnes nebylo zboží doručeno!

Reakce obchodu Geekplanet.cz

velice se omlouváme za tuto situaci. Uloženka tutu zásilku pravděpodobně ztratila.

• Rychlé
    • Krabička s káčou byla lehce poničená

• rychlé dodání zboží
    • nákup z pohodlí domova

• Rychlé vzřízení i před vánocemi,průběžné informování o stavu zásilky

Byla jsem mile překvapena profesionalitou tohoto internetového obchodu

• Pan co odepisuje na email je naprosto neschopný a způsob jeho odpovědi je příšerný. Určitě nehodlám si u vás noc objednat abych nemusela komunikovat s někým této existence.
    • Hrozny způsob jednání.

Neschopný zaměstnanci co se neumí vyjádřit a jsou arogantní.

Reakce obchodu Geekplanet.cz

za tuhle situaci se velice omlouváme.

• Zboží dorazilo v pořádku.
    • Za danou cenu mi kvalita kromě karty přežití nepřišla moc solidní.

• Zboží neodpovídá obrázkům. Je velice nekvalitní.

• Vše přehledně na jednom místě.
    • Nemožnost si zboží osahat, vyzkoušet.